641 Shares 1350 views

Aleksiej Zemsky – Biografia i działalność

Dziś pokażemy, kto jest Aleksiej Zemsky. „NTV” – nadawca, w którym nasz bohater w 2015 roku objął stanowisko dyrektora. Jest także aktor teatralny i filmowy, producent, prezenter i menedżerów medialnych.

biografia

Zemskiy Aleksiej Władimirowicz urodził się w 1967 roku, w dniu 11 października. Urodził się w Moskwie. Jego rodzice – Tatiana Vladimir Naumovich i S .. W 1984 roku wstąpił do GITIS. Stał się student Wydziału Aktorskiego. Uczęszczał do warsztatu Vladimir Andreev. Szkolenie odbyło się przełamać. Przeszedł do służby wojskowej. Wrócił do szkoły i zaczął uczestniczyć w warsztatach Jewgienij Lazarev. Studia ukończył w roku 1991. W latach 1994-1996 studiował w pracowni Eugeniusza Tashkova. Następnie był uczniem WGIK S. A. Gerasimowa wybrał kierowanie działem.

kwalifikacje zawodowe

Nasz bohater zaczął grać filmów fabularnych w 1986. W tym czasie był studentem. On poobijany głównie części bitowych. Aż do 1991 roku, grał w produkcjach Moskwa Teatr N. V. Gogolya, a także „Satyricon”. W 1991 roku stał się jednym z założycieli spółki pod nazwą „Studio Figaro”. Firma opracowała projekty telewizyjne i reklamowe dla rosyjskich kanałów. W 1992 roku „pierwszy kanał Ostankino” był czołowym program rozrywkowy „Klub Munchausena”. Jako reżyser i producent, stworzył następujące programy: „Spieszę zrobić dobre”, „o tym”, „Zdrowie i Życie”, „Coma”, „Zmierzch”, „Domino Zasada”. On stworzył telewizyjnej wersji „Gramophone” Złota nagroda. Pracował nad programem „Sylwester w pierwszym kanale”. Jest producentem wykonawczym przygotowania projektu „bezpośredniej linii z Władimirem Putinem”, a także inne wydarzenia, do którego prezydent Federacji Rosyjskiej. Był jednym z organizatorów konkursu „New Wave” w Jurmala.

W 2003 roku decyzja Sienkiewicz wyznaczony pierwszy zastępca dyrektora „NTV” Broadcasting. Na tej płycie kanału decyzja odpowiedział negatywnie. Z podłączonego telewizora i ich przyszłej pracy Aleksiej Zemský. „RTR” – spółka, w której rozpoczął pracę w 2008 roku. Został mianowany Zastępcą Dyrektora Generalnego i szef Działu Produkcji i Technologii. W 2010 roku, na podstawie propozycji administracji prezydenckiej, nasz bohater został zawarty w grupie do organizacji programów poświęconych 65. rocznicy zwycięstwa w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Pod kierunkiem tego człowieka wykonanej fotografowania i nadawanie w HD-2010, parada wojskowa, która odbyła się na Placu Czerwonym. Szereg specjalistycznych czasopism zauważyć, że projekt urósł do ogromnego wydarzenia telewizyjnego, który w tym czasie nie miał analogów. Również, badania eksperymentalne parada, zgodnie ze standardem telewizji trójwymiarowej odbyła. W 2012 roku redaktor naczelny „Rosja HD» był Aleksiej Zemsky. „RTR” – trzymając na podstawie programów telewizyjnych i filmów, które tworzyły siatkę programową kanałów, ale obraz został przetłumaczony w formacie HD dla niego. W 2014 roku nasz bohater zainicjowała utworzenie „Perspektywy” NGO. Projekt koncentruje się na integracji rosyjskich producentów specjalistycznego oprogramowania i urządzeń nadawczych. Według gazety „Wiedomosti” Aleksiej Zemsky jest głównym autorem procesji pomysł transmitować akcję zatytułowaną „Immortal pułk”, która odbyła się 9 maja w Moskwie. Projekt ten zdobył „Taffy-2015”. W 2015 roku „Gazprom-Media Holding” Decyzja zarządu został powołany na stanowisko dyrektora generalnego „NTV”. Tak więc, jego następcą został Władimir Kulistikova, który prowadził kanał od 2004 roku.

Filmografia

Aleksiej Zemsky wystąpił w następujących filmach: „Pierwszy człowiek”, „Miska cierpliwości, która mieszka”, „Sofia Pietrowna”, „przydomek Bestia”. Ponadto, nasz bohater aktywnie promowana jako producenta. W tym charakterze brał udział w tworzeniu zdjęć artystycznych i telewizyjnych, seriali telewizyjnych. Niektóre z tych prac otrzymali nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych i rosyjskich i forach. Jako producent pracował na następujących zespołów: "Crazy Day lub Weselu Figara", "Dziewięć Unknowns", "Podróżach i przygodę Miłości", "The Last Guardian", "a krzepki, czy Magnificent Four", „więzienia. Deal Fedor Sechenov "" Bogaci i ulubiony "" marka "" atrakcja "" Fighter. Narodziny legendy „” Krytyczna decyzja! Operacja: Chinese Box "" raj "" Nakhodka "" Sewastopol walc”.

zajęcia na świeżym powietrzu

Aleksiej Zemsky jest stroną IATR. Uczestniczy w organizacji pozarządowej „RGO”. Czy rada doradcza Nagroda Vladimir Zworykin NAT. W 2013 roku został torchbearer w igrzyskach olimpijskich w 2014 roku.

Nagrody i wyróżnienia

Aleksiej Zemsky jest właścicielem „Za Zasługi” Zakonu. Otrzymał medal „operacji wojskowych Uczestnika w Syrii.” Przyznane wdzięczność prezydenta Rosji do udziału w imprezach międzynarodowych. Otrzymał dyplom honorowy Federacji Rosyjskiej. Przyznane «TKT Awards 2015" .