640 Shares 5775 views

Jaka jest nazwa bohatera „South Park”?

Iconic amerykański serial animowany z satyrycznym gatunku jest „South Park”. imiona bohaterów znanych wielu członków młodego pokolenia i dorosłych. Został on stworzony przez Matt Stone i Trey Parker. Produkowane od 1997 roku, ekrany kanał kablowy Comedy Central. Podstawą fabuły zaczęła przygodę z czworga dzieci z małego miasteczka South Park (Colorado), a także ich przyjaciół. Ta seria aktywnie wyśmiewa elementy kultury amerykańskiej, a także wszelkiego rodzaju imprez na świecie. Animowana seria krytykuje różne wierzenia i tabu Amerykanie poprzez satyry i czarnego humoru. Co do zasady, nową serię pokazów późno w nocy, ponieważ rysunek jest pełen przekleństw i sprzedawany jako treści dla dorosłych.

„South Park” – bohaterowie filmu: Kenny

Głównym bohaterem kreskówki cztery. Każdy z nich ma swoje własne „sztuczki”. Cechą bohatera „South Park” jest to, że praktycznie w całej matrycy seryjnej. Jego przyjaciele potem krzyczeć: „O mój Boże, zabili Kenny'ego!” Inną cechą bohatera – flotą kolorze pomarańczowym z kapturem. Z niego prawie nie wyjść z Kenii. Ze względu na fakt, że kaptur zakrywa prawie całą ustach faceta, on zawsze mamrocze coś niezrozumiale. Autorzy serialu animowanego, co do zasady, odmówić wyjaśnić repliki Kenny. Jednak ludzie, którzy są rodowitych Anglików, są one rozumiane na poziomie czysto trzewnej.

rodzina

Kenny jest bardzo biednej rodziny, a ojciec – alkoholik. Z tego powodu jego przyjaciele ciągle nalegał na. Jednakże, jest duszą firmy. Wiele z jego śmiercią – godnych aktów poświęcenia. W niektórych seriach, bohater „South Park” śmierci Kenny'ego wyprzedził kilka razy. Pod koniec piątego sezonu, zachorował i umarł naprawdę. Ale po sezonie wrócił do swoich przyjaciół bez szwanku.

"South Park" – postaci z kreskówek: Tweek

Po raz pierwszy postać pojawiła się w 217. odcinku. Ten bohater South Park, firma początkowo nie chciał wziąć. Ale jeśli chodzi o „Professor Chaos” tweek jest nadal uznawane, a on staje się głównym bohaterem czwarty zamiast masła. Facet był jednym z głównych bohaterów przed powrotem Kenny 617th epizod. Po tym, autorzy znów wziął drugorzędną rolę szczypie. Facet był inny nadpobudliwość. On zespół deficytu uwagi. Tweek koszula zawsze guziki krzywo. Był zawsze na krawędzi – cierpi na paranoję, nerwowego i pije dużo kawy – rodzice bohatera zachować kawiarnia. Tweek często krzyczy: „O mój Boże! Co za straszny stres! Nie mogę tego znieść! "

Stan Marsh

Jednym z głównych bohaterów serialu animowanego „South Park”. Co do zasady, dobroduszny Stan i ostrożny, ale czasami to nie zdarzy się w zakresie samolubna. Od trudnych i konfliktowych sytuacjach, stara się znaleźć wyjście z pomocą logiki. Ta postać jest alter ego jednego z autorów – Trey Prakera. Podsumowuje wyniki i często wygłasza serię moralności w jej końcu. Po raz pierwszy Stan bez jego ulubione czapki mieszkańców widział 417. odcinek. Okazało się, że miał ciemne włosy. Ale kiedy Stan udawał Mike Gaynor, one stają się brązowe. Najwyraźniej miał im przemalowany lub po prostu postawić na peruce.

Stan rodzinny

Man rodzice Sharon i Randy Marsh. Ten ostatni – jako jedyny w mieście naukowiec i noblista, geolog. Jednak pomimo tego, Randy jest bardzo podatna na sugestie. To znacznie wpłynąć na posty aktualności, rząd, a także wizyt Anonimowych Alkoholików. Jednocześnie pokazuje sprawiedliwy głupotę. Randy jest członkiem wielkanocnych królików. Sharon – idealne opiekuńczy matka, która jednak łatwo pod wpływem męża. Zdarza się, że w pierwszym sezonie niej z jakiegoś powodu o nazwie Carol.

Stan ma również siostrę marcu. Ma ogromną liczbę systemów związanych z wiekiem przejściowym i wyglądu. Ona myśli, że jest brzydki, ponieważ często załamuje się na brata. Stosunki między nimi są zawsze bardzo napięta. Siostra nigdy nie zdobywa szansę trafić brata. Jednak gdzieś w głębi duszy kocha go i często pomaga. Stan ma i dziadek. Ma ponad sto lat. Dream Home życia – śmierć. Jednak nawet ten szczytny cel nie wyklucza udziału w programie telewizyjnym i próbę przejęcia władzy w mieście.

Eric Cartman

Innym głównym bohaterem kreskówki. Bohaterowie „South Park” za bohaterów są bardzo różne. Cartman prawie wszystko, o którym mowa według nazwy, z wyjątkiem matki. Ten chciwy, narcystyczne i zepsute Bully – główny zakład spółki. W Cartman nędznej postaci. On jest rasistą, zdrajcą, arogancki typ, który zresztą nadal cierpi z powodu otyłości. Cartman cierpi niemal wszyscy. Ten drugi bohater „South Park” lub przynajmniej coś jest niemożliwe, aby na niego spojrzeć. Nienawidzi wszystkich innych. Był szczególnie irytujące hipisi. Jedynym dzieckiem – zabawka żaba o imieniu Clyde. Cartman Kyle uwielbia poniżać. Również z jego szkodliwych wybryki cierpi prawie łagodnych Basters bohatera. Cartman trzyma w napięciu cały „South Park”. Nazwy znaków na ustach wszystkich.

Cartman jest zwykle ubrana w jasnoniebieskim i żółtym kapeluszu, żółtych rękawiczkach, czerwony żakiet i brązowe spodnie. Pod odzież wierzchnią w jego zielonej koszulce, ale to jest rzadko spotykane. W Cartman za włosów Brown, ale kiedy wciela zapaśnik sumo lub Hitlera, stają się czarne. Facet wspaniały podwójny podbródek. Jego dokuczanie „zhirobas” są ogromne „, po prostu dalej śmiały i tak dalej. N. Cartman uwielbia klocki sera. Jako seria transmitowane osobowość bohatera uległ zmianie. Postać zawsze miał bardzo samolubny i nietolerancyjny. Jednak na wczesnym etapie serialu animowanego, był jeszcze dzieckiem z bolesnego charakteru i wychowania. Później stała się o wiele bardziej podstępna, agresywne i brutalne, nauczył się manipulować ludźmi. Cartman prostu kocha władzę, ale często nie przestrzega tych u władzy.

rodzina Cartman

Rodzina Cartman też nie idzie gładko. Jego matka – gwiazda gatunku pornograficznych, oprócz coraz hermafrodyta. Ojciec (w tradycyjnym znaczeniu tego słowa) na dziecko jest nieobecne, a większość członków rodziny ma ten sam ciężki charakter. Cartman jest pomyślany jako jedyny z wszystkich czterech antybohatera. Ale z pierwszej serii tej postaci przyciągnęła prawie tyle samo uwagi publiczności, jak reszta trio razem. Głos tyrana Parker.

Kyle Broflovski

Bohaterem „South Park” Kyle narodowości – Żyd. Jego nazwa prawdopodobnie ma korzenie słowiańskie. Ponad pochodzenia żydowskiego Kyle uwielbia żartować Cartman. Robi to często za mało. mama imię Sheila Kyle'a. Ona zbyt opiekuńczy kobieta. W wersji pełnej długości jest prawie żaden doprowadziło do wojny między Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Konflikt rozpoczął się od kanadyjskiego kreskówki wulgaryzmów, a jej twórcy Terence i Philip. Kyle lubił go obejrzeć, a matka martwi się o jego zdrowie moralne i prawie udał się do wojny ze względu na niego. Sheila często sprawia, że słonie latać. Zwłaszcza, gdy (jej zdaniem), że zagraża dzieciom.

Najbardziej znany jest Kyle fraza: „To jest dla …” ( „Bastards” W innych wersjach Translation). Brzmi w odpowiedzi na replikę Stanem „Zabili Kenny'ego!” Kyle, zazwyczaj na sobie kapelusz z nausznikami jasny kolor zielony, zielone spodnie i rękawice, a także w pomarańczowej kurtce. Kyle jasnoczerwony kolor włosów i fryzurę afrostile. Facet nawet śpi z nausznikami. Charakter ma brata, kuzyna Schwartz i odbierania – Ike. Kyle dowiaduje się dobrze, gra na gitarze, jest łatwo sterowany za pomocą broni i ma wspaniały charakter. W rzeczywistości jest on antytezą Cartman. W Stanach Zjednoczonych i wielkiej popularności miał „South Park” w innych krajach. Jaka jest nazwa bohaterów, znany wielu fanom serca.