636 Shares 9336 views

„Nissan Murano”: specyfikacje techniczne i opis

„Nissan Murano”, które znajdują się pod zdjęciem, jest jednym z najbardziej znanych i popularnych w naszym kraju, przedstawicieli japońskiego producenta. Jego wielki prestiż samochód zdobył ze względu na fakt, że projektanci udało się z powodzeniem połączyć je wysoki komfort, doskonałą zwrotność i niezwykły design. Pierwszy model zjechał z linii montażowej w 2002 roku, a po sześciu latach wyszła na jaw i drugiej generacji. W 2012 roku „Nissan Murano”, specyfikacje i wygląd, który tak bardzo zadowoleni konsumenci przeszła restyling. W wyniku tego, jak forma i treść zostały odświeżone. Pomimo faktu, że oryginalne projektanci stworzyli model dla rynku północnoamerykańskiego, stało się bardzo pożądane, również w krajach europejskich. To nie był wyjątkiem i nasz kraj. Tylko tym można wytłumaczyć początek premierze samochodu w fabryce w Petersburgu, który rozpoczął się w 2012 roku.

Do „Nissan Murano” rynek krajowy jest realizowany tylko jedną modyfikację pojazdu. Charakterystyka techniczna to jednak w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców. Pod maską modelu próbki w 2012 roku ma silnik, którego objętość wynosi 3,5 litra. Ta elektrownia jest w stanie rozwijać zdolności 249 koni mechanicznych. Trudno nie zauważyć, że samochód ma napęd na cztery koła. Specjalnie dla modeli japońskich projektantów opracowali box-CVT Xtronic CVT. Jego charakterystyczną cechą jest zdolność do przechowywania w swojej pamięci ponad tysiąc różnych sposobów ruchu. Innymi słowy, „automatyczne” self-wybiera optymalne ustawienia dla siebie, w zależności od zmieniających się warunków drogowych, nawierzchni i tak dalej. Co do konsumpcji, za „sto” maszyna run wymaga 10,6 litra paliwa w cyklu mieszanym.

Model „Nissan Murano” specyfikacje dokładnie przemyślany tak, że nie jest trudno znaleźć żadnych słabości. Wszystkie z nich są w kompleksie z zweryfikowanymi linii konformacji elementów, ultra płynnym ruchem i doskonałą zwrotność są zaprojektowane, aby zapewnić kierowcy i pasażerów, aby cieszyć się samochody z każdej podróży, zarówno w perspektywie krótko- i długoterminowej. Należy zauważyć, wysokiej przedział pasażerski ergonomiczny. Przednie i tylne siedzenia są wyposażone w regulację elektryczną. Na desce rozdzielczej jest dotykowy ekran o przekątnej siedmiu cali, który wyświetla dane z nowoczesnym systemem multimedialnym, Wgląd nocy kamery i danych systemu nawigacyjnego. Maksymalna wielkość w bagażniku samochodu wynosi 838 litrów.

„Nissan Murano”, którego dane techniczne zostały podane powyżej, jest w stanie wygrać Kierowcy serce od pierwszego wejrzenia. Zdecydowanie wygląd podkreśla wóz ostro nachyloną przednią szybę i wyraziste nadkola. Główne zasady, którymi kierować się z producentem przy tworzeniu obudowy urządzenia jest wzniesiony w bezwzględnych estetyki. Jeśli chodzi o koszty „Nissan Murano”, cena nowego samochodu w rozdającego krajowym rozpoczyna się od znaku 1,495 mln rubli.