564 Shares 5078 views

Skuter „Yamaha Viking”: wszystkie modele

Do tej pory istnieje duża liczba różnych terenowe, z których każda ma swoje wady i zalety. Wielu ludzi twierdzą, o które są najlepsze skutery i niezawodnie sprostać ich zadań. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, można od razu zauważyć, że skuter „Yamaha Viking” w tym względzie jest zdecydowanym liderem. Linia ta ma kilka modeli należących do wspólnej klasy utylitarny. Nadają się zarówno do podróży konwencjonalnej na zaśnieżonych polach, a do transportu kilku pasażerów, jak również do transportu ciężkich ładunków. Dlatego mają one uznanie na całym świecie – te skutery są wszędzie, że pracują na polach śniegu bez zatrzymywania się i zasługują na uznanie otrzymali. Ale jakie modele są obecnie dostępne? Który z nich jest lepszy, co jest korzystne, aby wziąć tylko dla niektórych zadań?

"Viking 3"

Skuter „Yamaha Viking 3” przez długi czas był najlepszy na świecie, utrzymując swoją przewagę nad drugim bez żadnych problemów. Niezwykle mocny silnik w objętości 535 kostek ponad czterdziestu koni mechanicznych, który pozwoli Ci rozwinąć dość imponującą szybkość i zapewniają wysoką wydajność i zdolność do ciągnięcia (lub siebie) towary, których waga przekracza ciężar skuter. Przyczynia się także do szerokiego toru, który jest niezwykle praktyczny w każdej sytuacji i na każdej głębokości śniegu. Ponadto pojawienie się skuter może również proszę Cię – nie musisz udać się do czegoś, co nie jest bardzo ładną, aby uzyskać najlepszą wydajność. Krótko mówiąc, do niedawna był to skuter „Yamaha Viking 3” był najlepszy na świecie, ale jakiś czas temu, sytuacja się zmieniła. Co się stało?

„Viking 4»

W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste – zespół wydał skuter „Yamaha Viking 4”, który jest udoskonaloną wersją trzeciej modelu. To koniec, to jest najlepszy na świecie, ale to jeszcze nie był bez wad. Tak więc, w nowym skuterze znajdziesz wszystkie ten sam silnik, wiele elementów nie uległy zmianie, ale zostały dodane do imponujących cech i innowacji, które sprawiają, że podróż będzie jeszcze bardziej komfortowe i wydajne. Na przykład, możemy wspomnieć fakt, że tor został zastąpiony i ulepszony – teraz stało się jeszcze bardziej i dodał pojazd terenowy. Warto również zauważyć, wprowadzenie gwiazd zewnętrznych, które zapewniają maksymalną przyczepność i zwiększa stabilność skutera.

Efektem jest niesamowity pojazd, który zasłużenie zajął miejsce poprzedniego modelu. Skutery śnieżne „Yamaha Viking”, właściciele opinii, które są niezwykle pozytywne, a teraz na szczycie listy, ale twórcy nie zatrzymują. Istnieją już dwa nowe modele, które są inne warianty „kwartet”.

"Tough Pro" i "Limited"

Teraz możesz w pełni wyobrazić, jak potężny skuter „Yamaha Viking”. Charakterystyczną jego pięknym, ale twórcy postanowili zwolnić dwa kolejne warianty, z których każdy ma swoje własne cechy. „Twardy Pro” – model z której zbiera prawie dwadzieścia kg nadwagi, aby ułatwić samochodowych, w tym powrót do ręcznego uruchamiania silnika została przeprowadzona. Cóż, „Limited” – jest dokładnie taka sama jak zwykle sanki „czwórki”, ale pomalowane w stylowym kolorze białym. I ona i inne modele kosztują około 50-100 tysięcy więcej niż zwykle „Viking 4”.

„Profesjonalny”

I, oczywiście, nie wspominając o skuter „Yamaha Viking zawodowe”, która wyróżnia się od reszty. Fakt, że jego objętość wynosi 973 kostka, która jest prawie dwa razy większa niż w poprzednich modelach, a moc jest na poziomie 120 koni mechanicznych – to trzy razy więcej niż w przypadku „trzy” i „cztery”. Silnik ma trzy cylindry, zamiast dwóch, a on nie był dwusuwowy i czterosuwowy, który dodaje się do masy w porównaniu z innymi. Oczywiście, wpływ na ciało i na nartach, a gąsienica, ale to tylko stało się lepiej i bardziej efektywnie.