187 Shares 3203 views

ZX Landmark: specyfikacje techniczne, cena, opinie i zdjęcia

Chiński producent samochodów Zxauto jest stosunkowo młodą firmą, a działa na rynku krajowym i międzynarodowym od 1999 roku. Zasadniczo Zxauto jest zaangażowany w produkcję samochodów klasy SUV, który jest SUV pełnowymiarowe. Po pierwsze, ich produkty są sprzedawane tylko na rynku krajowym, ale po znacznych inwestycji cała gama ZX stopniowo zaczęły pojawiać się w innych krajach. Rosja nie jest wyjątkiem. W tym przeglądzie, będziemy zwracać uwagę na pełnowymiarowy SUV ZX Landmark (2007). projekt opinii i charakterystyka techniczna samochodu – w dalszej części tego artykułu.

Pojawienie się samochodu na rynku światowym

Z dwóch własnych baz danych i centrum badawczego Zxauto producent jest w stanie masowej produkcji aż do 110.000 samochodów rocznie. Do tej pory produkty firmy, a mianowicie SUV w pełnym rozmiarze, oficjalnie wydana na eksport w ponad 40 krajach. Samochód ZX Landmark można znaleźć w niemal wszystkich kontynentów i krajów – w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i Azji. On przychodzi do rynku rosyjskiego. Ponadto, oddzielna instalacja do montażu pojazdów terenowych na miejscu został zbudowany w Rosji. W niedalekiej przyszłości firma zamierza podbić amerykański rynek rozpocząć eksport nowej wersji uaktualnionej z ZX orientacyjnego.

Producent posiada certyfikat ISO9001, co gwarantuje wysoką jakość produkowanych wyrobów. Zatem, zakres Zxauto można bezpiecznie pretendować do dużych dostaw i konkurować z takimi gigantami branży jako „General Motors”, „Volkswagen”, „Toyota” i wiele innych problemów.

projekt

Zewnętrzny wygląd samochodu jest różne formy wypukłe i wszelkie wyrazistość. Motyw „Landmark” jest dość proste, to jest dość typowe dla nowoczesnego crossovera. Jednocześnie należy zauważyć, że ten samochód jest bardzo podobny do „Great Wall Hover”, który został wydany w tym samym okresie.

Samochód Przód ozdobiony szeroką chromowaną kratą, kontury, które stopniowo ściągnął kaptur. optyka światła samochodu przypomina japońskiego SUV. Zderzak, jak również na wszystkich „SUV”, tworzywa sztucznego, ze zintegrowanymi światłami przeciwmgielnymi. sam element moc mocno podciągnął – pozwala SUV przejść nad uderzeniami z dużego kąta nachylenia ramy. W rzeczywistości, wielu światowych producentów są teraz stara, wręcz przeciwnie, dolny zderzak tak niskie, jak to możliwe, obsadzone go niepotrzebnymi szczegółami wypukłymi i innych „skrętów”. To sprawia, że urządzenie nadaje się do użytku tylko w obszarach utwardzonych. ZX Landmark samo można łatwo przezwyciężyć przeszkody, takie jak kamień, piasek, jeździć na drogach gruntowych i żwiru.

Na stronach SUV są wyraźnie widoczne masywne nadkola i próg chrom dla łatwego wsiadania / wysiadania pasażerów. Na wierzchu szyn dachu samochodu może być zainstalowany, co może znacznie zwiększyć objętość bagażnika lub do przewozu ładunków nietypowych, takich jak rower na długich dystansach.

Wymiary i pojemność pojazdu

Pięć drzwi samochód „milowych” ma następujące wymiary: długość korpusu – 4,75 m, szerokość – 1,76 m, wysokość – 1,83 m. Całkowita objętość bagażnika jest niewielka – tylko 470 litrów. Z grubsza taka sama kwota w „Dacha” budżet Logan sedan. Jednak kierowca może znacznie zwiększyć pojemność bagażnika, wyrównać podłogę ostatni, trzeci rząd siedzeń.

Wnętrze samochodu

Wewnątrz SUV ma bardzo przestronny. Wszystko wnętrze jest przeznaczony dla 6 osób, łącznie z kierowcą. Ale w jaki sposób jego prestiż ani reklamowany producent publiczny „Landmark” nadal będą samochody budżetowe. I to nie jest cena (chociaż możemy przytoczyć wiele przykładów, gdzie firma przywiązuje ogromną wagę do jakości materiałów, niezależnie od tego, w cenie 450-500 tysięcy rubli), jak również wewnętrzny montaż. Nawet patrząc na zdjęcia wnętrza SUV, można dokładnie określić, ile „jakość” tutaj jest z tworzywa sztucznego.

Odnosi się wrażenie, że kierownica trzy-ramienna została wykonana z gliny. Miłe dla oka tylko na desce rozdzielczej z dwoma wpuszczanymi studni wewnątrz. Tutaj, jak widzimy, są nie tylko wskaźników strzałek (wskaźnik paliwa, obrotomierz i prędkościomierz), ale także cyfrowy pomiarowy przeszedł SUV przebieg. Centralna konsola bez komputera pokładowego, ale nie ma radia ze złączem CD-wygodne.

Projekt reguluje coś wygląda krajowego (ponownie, „winy” taniość budowy). Konsola środkowa obejmuje ogromny plastikowa wkładka „aluminium”. Istnieją dwie deflektor piec ręcznie regulowany strumień powietrza paszy. We wszystkich innych szczegółach, też czuł „zapach budżetu” – to podoba, czy nie, i na 16 tysięcy dolarów do chińskich musiał spełniać.

ZX Landmark: Dane techniczne

Razem producent oferuje 3 różne wersje SUV. Gama silników, istnieją dwa benzynowe i jeden silnik wysokoprężny. Zacznijmy od najmłodszych – pierwszy 4-cylindrowy silnik ma moc 126 koni mechanicznych. Całkowita objętość robocza silnika 2,2 litra. Starszy jednostka rozwija się już w 139 „koni” moc. Objętość pracy silnika 2,4 litra.

Jeżeli chodzi o rośliny napędowego, jego objętość wynosi 3,2 litra i mocy, która rozwija się, wynosi do 108 KM. Dla normy emisji spalin jest zgodny toksyczności „Euro 6”.

Należy zauważyć, że cała gama silników została zapożyczona od japońskiego koncernu „Mitsubishi”, co oznacza, wiarygodności danych w elektrowni może być żadnych wątpliwości. Jeśli chodzi o transmisje, rynek rosyjski będzie oferowana klientom jako mechaniczny i automatyczną skrzynią biegów.

dynamika

Wielu kierowców powiedzieć dobre dynamikę rozpędzania SUV. Kiedy masa 1700 kg „setki” On wybierze w czasie krótszym niż 16 sekund. Maksymalna prędkość pojazdu o 160 kilometrów na godzinę. Oczywiście, „Landmark” – nie jest „Mercedes Gelenvagen”, a on nie może przejść 200 km / h, ale napęd na wszystkie koła SUV przyspiesza bardzo szybko i pewnie.

zużycie paliwa

Zużycie benzyny, która jest 13-14 litrów na 100 kilometrów w trybie mieszanym koszt nie można nazwać, ale nie zapominaj o kosztach fiskalnej „orientacyjnego”, które po prostu nie pozwala, aby to mniej „apetyczny”.

Ile jest ZX Landmark?

Cena nowego samochodu w 2014 roku wynosi około 560 tysięcy rubli. Zbiór Różnorodność oto kilka (a dokładniej jeden plus wybór między przekładnią manualną lub automatyczną skrzynią biegów), więc cena run-up nie jest zbyt duża.

Jeszcze ponad 500 tysięcy – to nie jest zła cena dla SUV, wyposażony w poduszki powietrzne przednie, dwa pełne wyposażenie elektrowni, klimatyzację oraz system ABS. Jedyną wadą jest jego jeep „nerazreklamirovannosti”. SUV ZX Landmark znać tylko kilka, ale jeśli producent wykonał dobrą kampanię reklamową, chyba nowość stałaby się bestsellerem. Chociaż z drugiej strony, to istotnie wpłynie na wartość samochodu – a następnie publiczność będzie zwrócić uwagę na lepsze zwrotnice konkurencyjnych marek kosztować od 600 tysięcy do miliona rubli.