517 Shares 6026 views

Charakterystyka techniczna Nissan Qashqai i cena nowego spisu rozjazdy 2014

Popularne w dzisiejszych czasach japoński crossover „Nissan Qashqai” seryjnie produkowany od końca 2006 roku. To wtedy firma opracowała pierwsze pokolenie tych legendarnych pojazdów terenowych spowodowały prawdziwe poruszenie wśród kierowców europejskich. W Rosji jest nie mniej popularne, a więc dzisiaj patrzymy na nowy, drugi w rzędzie generacji Nissan Qashqai, którego cechy techniczne i jego wartość na rynku rosyjskim dowiesz się właśnie teraz.

wygląd

NEW należący do spisu w 2014 roku, a więc projektanci postanowili nie tylko dokonać restyling samochodu i zmodernizować go całkowicie poprzez zaprojektowanie obudowy z czystym kontem. Patrząc na zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej firmy, nie można jeszcze znaleźć stare, znajome, tak „Qashqai”.

Nissan Qashqai: zdjęcie spisu w 2014 roku

Rzeczywiście, jest to nowy samochód, i patrząc na zdjęcia, można od razu zauważyć jego agresywny design, który, zgodnie z pracowników firmy, została zapożyczona z dwóch samochodów koncepcyjnych: modele „Nissan” „High Cross” i „Resonance”. Zatem nowość pochodzi z zupełnie nowej formy reflektorów świateł drogowych, który jest teraz w swojej konstrukcji przypomina o bumerangu projektowania i dynamicznej osłony chłodnicy fałszywe. Wysoka lokalizacja kaptur i brutalne linie nadwozia sprawiają, że samochód bardzo off-road, mimo że należy do klasy miejskiego crossovera.

Dane Nissan Qashqai

Według pracowników firmy, nowy produkt nie zostanie obsadzona ze starym silnikiem z wtryskiem paliwa o pojemności 1,6 litra. W jego miejsce przychodzi bardziej ekonomiczne jednostki 1,2-litra, którego moc wynosi 113 KM. Maksymalny moment obrotowy zatrzymuje się na poziomie około 190 nm. Ponadto zaktualizowana gama silników dostępnych i wysokoprężne jednostki. Nie będzie dwóch. Ile energii będzie w pierwszym zespole, producent nadal trzymane w tajemnicy, ale drugi zawiera wszystkie dane, w tym specyfikacji. silnikami wysokoprężnymi Nissan Qashqai będzie miał pojemność silnika 4-cylindrowego 1600 centymetrów sześciennych. Moc tego silnika wynosi około 215 „konie”. Dostarczana cały wiersz lub CVT lub ręcznego transmisję w zakresie od 5 do 6 etapów.

Dane Nissan Qashqai w dynamice

Ze względu na fakt, że nowy produkt będzie miał takie potężne silniki, jego maksymalna prędkość może teraz być rzędu 225 kilometrów na godzinę. Ponadto, od zera do stu samochód przyspiesza w zaledwie 8 sekund. Niemal te same dane są dostępne dla luksusowych SUV „BMW X5”, która kosztowała 3 razy cenę japońskich innowacji.

cena

W Rosji, SUV będzie nie wcześniej niż sześć miesięcy będzie, ale producent już wezwał dokładnej ceny, „Nissan”. W zależności od konfiguracji będą się różnić między 850 do 900 tysięcy rubli. Niepewny początek sprzedaży nowych produktów planowane na 2014 rok sprężyny.

Stosunkowo niski koszt oraz doskonałe parametry techniczne Nissan Qashqai jest kluczem do dużej popularności nowych elementów, i prawdopodobnie nikt nie będzie zaskoczony, jeśli crossover będzie przewyższać poziom wydajności sprzedaży swoich poprzedników.