448 Shares 1705 views

Kiedy zaczyna wymioty w ciąży

Ciąża kobieta – wspaniały czas. Ale magiczny przewidywanie narodzin małego cudu nękany gdy zaczyna wymioty w czasie ciąży. Stan ten nazywany jest lekarzom zatrucie krwi.


Dlaczego kobiety ciężarne chore?

Istnieje wiele opinii na ten temat. W jednym, lekarze zgadzają się, że kiedy zaczyna się nudności w czasie ciąży – to naturalna reakcja na zmiany zachodzące w nim. Ale to właśnie zjawisko – w opinii lekarzy nie zgadza. Niektórzy mówią, że taka reakcja jest całkiem właściwe, ponieważ białko płodu ostatni dzień jest obcy, a jednak organizm nie przyzwyczai i nie przyjmować owoce, daje odpowiedzi.

Ale jest też inna wersja, według którego ośrodkowy układ nerwowy kobiety nie mają czasu, aby kontrolować szybko płynących procesów naturalnych i dlatego nie jest to stan, kiedy zaczyna odczuwać chory w czasie ciąży.

Trzecia wersja jest najczęstszą przyczyną gdzie akty zatrucia jak zrównoważenie metabolizmu matki oczekującej. Ten stan jest rodzajem regulacji hormonalnej, w związku z produkcją insuliny przez kobiety ciała po każdym posiłku. Odporność na ten wywołuje nudności i niechęć do jedzenia i wymiocin.

Czy zawsze chory w czasie ciąży?

Zatrucie występuje najczęściej na etapie wczesnej ciąży i rozciąga się do czternastego tygodnia własnych. Najczęstszym stanem, w którym rozpoczyna się wymioty w ciąży, matek występuje u pierwiastek. W późniejszej ciąży zatrucie krwi nie może być w ogóle, a to dobry znak. Może to oznaczać, że ciało jest całkowicie przystosowany i ciąża jest dobra. Ale czasami Zatrucie występuje w późniejszych stadiach ciąży, a stan ten jest uważany za nieprawidłowy, więc leczony w szpitalu. Zatrucie późna , lub jak to nazywano, stan przedrzucawkowy dotyka kobiety z naruszeniem układu hormonalnego, oraz choroby nerek i układu sercowo-naczyniowego. Objawy stanu przedrzucawkowego obejmują nie tylko nudności i wymioty, ale także przyrost masy ciała, obrzęk, mały oddawanie moczu, zwiększone ciśnienie skurczowe i rozkurczowe, a obecność białka w moczu. Jeśli nudności we wczesnych stadiach jest uważany za stan bezpieczny dla organizmu matki i nienarodzonego dziecka, późno toksykoza jest niebezpieczny dla obu i może prowadzić do procesów nieodwracalnych. Dlatego przy pierwszych oznakach stanu przedrzucawkowego muszą mieć pewność, aby skonsultować się z lekarzem.

Jak uniknąć nudności w czasie ciąży?

Są to czynniki, które predysponują ciało kobiety na toksyczność, jeśli to możliwe, pozbyć się wpływu tych czynników, to jest możliwe, aby uniknąć stan zatrucia, lub osłabiają ją. W ten sposób występowanie nudności w czasie ciąży może wywołać przewlekłych chorób, na przykład, żołądku i cały przewód pokarmowy, szkodliwe, niedożywienie, choroby tarczycy, naprężeń i odkształceń nerwowy.

Ale jeśli nudności, wymioty i reakcja na zapachy są nadal obecne, a potem radzić sobie z tą chorobą może pomóc specjalne preparaty, takie jak „torekan” i „Reglan”. Pomogą one w łagodnych etapach toksyczności. Należy jednak zawsze pamiętać, że przyjmowanie leków w czasie ciąży jest bardzo niepożądane, a przed podjęciem jakichkolwiek rodzaju pigułki, trzeba skonsultować się z lekarzem. To, nawiasem mówiąc, odnosi się do tradycyjnej medycyny, każdy wywar lub infuzji przyjmuje się doustnie, może prowadzić do tragedii.

Najlepszym sposobem zwalczania nudności – to spożycie witaminy, zdrowe odżywianie, a obecność w skorupie chleb kieszeni, czasami ktoś zastępuje chleb na pomarańczowym lub cytryny. Ponieważ rano choroba jest prawie zawsze występuje na czczo, skórka chleba w kieszeni byłoby bardzo mile widziane.