104 Shares 7549 views

swags wzór z ich rąk (zdjęcia)

Okno w mieszkaniu jest zawsze godne uwagi. W świetle dziennym, jest najjaśniejszym punktem w pomieszczeniu, aw nocy – ciemno. Rzucamy się w jego kierunku wyglądać jak obraz, a to, co widzimy, jest postrzegana jako silnie uzależniona od „ramki”. Lambrekin – rama okna, jego „rama”. Jeśli jest to brzydkie, najbardziej piękne krajobrazy za oknem może wydawać się banalne, ale jeśli lambrekin jest piękne, a wysypisko śmieci będzie postrzegany jako przedmiot sztuki domu.

Od czego zacząć?

Wybór lambrekin – nie jest łatwe. Zanim pójdziesz na zakupy do tkaniny, konieczne jest, aby dokładnie zastanowić się, co chcesz dostać w końcu. Wielkość, kolor, kształt i materiał pelmet są ważne. Wzory lambrekiny i zasłony nie zależą od rodzaju tkaniny. Jeśli materiał jest trochę więcej niż trzy odcinki gzymsu – to nie ma znaczenia. Włącz wszystkie tkanki w zespole – będą jeszcze piękniejsze.

Jeśli nikt w pokoju i kilka okien, zasłony powinny być takie same. Nie mając wystarczająco dużo doświadczenia, to lepiej nie brać się dużej ilości pracy. Start z pomieszczenia, gdzie tylko jedno okno.

okno w kuchni

Piękna kuchnia – gospodyni twarz. lambrekinów okno inteligentne tkaniny można włączyć go z powrotem do pokoju, przytulnej jadalni. Jak uszyć lambrekin? Wzór lambrekin do okna kuchennego, jeśli pokój jest mały obszar, może składać się tylko z jednego kawałka. To może być prostokątny lub SMAD gang. Aby utworzyć ciekawe symetryczne fałdy przy użyciu specjalnego warkocz dla zespołów. Tkanina do kuchni Pick up lekki i niezbyt pstrokacizna, jak zawsze jest mnóstwo zmarszczek – Warzywa, owoce, naczynia, opakowania produktów i tak dalej. Jasne, kontrastowe do mebli i ściany pelmet jest w stanie wizualnie zwiększyć przestrzeń i pionowe paski uformowane, szyte lub nakładany wiązadła, zwiększa się wysokość ściany.

Nie bój się szyć samemu zasłon

Do wytwarzania zasłony muszą mieć miejsce, gdzie można rozłożyć, a jeszcze lepiej – do powieszenia materiału, aby stworzyć piękne i gładkie draperie i fuld, jak również symetrycznie dystrybucji fałd. Na początku może to wydaje się bardzo trudne do szycia lambrekin z ich rąk. Wzory informacji przestrzennych prezentowanych w tym artykule, może narazić Cię w ślepy zaułek, ponieważ nie podano dokładną długość figury i elementy szerokości. Ale jeszcze nie w pośpiechu, aby zrezygnować ze swoich zamiarów do szycia zasłon siebie. A rozmiar nie odłożyć, ponieważ okna są różne, ale szczegóły zasłon – to samo. Mogą się zmieniać tylko w długości, w zależności od szerokości gzymsu. Ilość SMAD i krawaty mogą być dowolne.

Regulacja wielkości pomieszczenia przy użyciu zasłony

Po pierwsze, należy rozważyć, czy masz wysokość sufitu w pomieszczeniu spełnione. Jeśli chcesz podnieść ją wizualnie, planować więcej szczegółów z pionowych linii – to formy metalowej, dzwonki i krawaty. Bardzo dobry wizualny korekta przestrzeni uzyskuje się przez kontrastujące wykończenia wkładkę. Jeśli chcesz powiększyć pomieszczenie, używać więcej linii poziomych – jest SMAD i gang z krzyżowy. Kiedy kurtyna pokrywa całą ścianę, zawsze istnieje poczucie większej przestrzeni, niż jest w rzeczywistości. Jeśli to możliwe, spróbuj ustawić maksymalną długich szyn i zamontować je tak wysoko, jak to możliwe. Oczywiście, jeśli nie mieszkają w pałacu, gdzie wielkość pokoju poważnie różnią się od wielkości pomieszczenia w mieszkaniach wysokich budynków.

szczegóły technologiczne Zasłony szycia i wykańczania

zasłony szycia lambrekinów, wzór widać w tym artykule, są zdolni do wszystkich mniej lub bardziej doświadczonych szwaczek.

Na początek, krawcowe są często pojawia się pytanie, czy musimy smotyvat szczegóły przed składając. Nowoczesna maszyna do szycia z ruchomym mechanizmem stopy pozwalają szyć bez układania przewodów namotochnyh. Duże części powinny być kołki ścinane. Aby uniknąć uszkodzenia igły szyć bezpośrednio na nich nie jest tego warta. Wygodne postępować w następujący sposób. Gdy stopa bliżej sworznia pierwsze zmniejszenie prędkości obrotowej koła zamachowego i przenośnika, a następnie, gdy stopa bliżej sworznia na odległości 2-3 cm, delikatnie pociągnąć go tkanki. Potem znowu zwiększyć prędkość. Przed kolejnym pin, powtórzyć manewr, i tak dalej, aż do samego końca. W ten sam sposób można być szyte i spływu wkładkę. Jednak to może być nieco wydłużony w procesie szycia. Jest to spowodowane tym, że wiązanie polaryzacji nie wyciętego przez własnym, a na gwint polaryzacji, co zapobiega rozbicia krawędzi i sprawia, że jest bardziej elastyczna. Powstały nakładanie może być nieco priposazhivat w tym procesie, ale można puścić. W tym przypadku, na końcu szwu będzie musiał wyciąć i wygiąć wkładkę końcowy dokładnie. Operacja ta jest bardzo czasochłonna podczas szycia.

Ani wzór swags nie obejmuje wzrost ukośnym Bakey, ponieważ ten element nie wpływa na długość zasłony.

Coquille, krawaty i dzwony wykonane z materiału jednobarwnego i ozdobione rurociągów, wyglądają szczególnie piękny i wyrazisty. Jednak początkujący lepiej jest ograniczyć krawcowe prosty podgibkoy.

Wykonywanie wzorców – jest dość prosta

Jeśli nigdy nie szyte zasłony, ale chciał spróbować swoich sił w tym biznesie, pamiętaj – nawet najprostsze zasłony szycia wymaga pewnej umiejętności. Nie trzeba szukać w sklepach lub bibliotek darmowych swags wzory. Z ich rąk, można to zrobić o wiele bardziej odpowiednie dla szablonu sytuacji. Weź rolkę tapety i wyciąć kawałek równej szerokości gzymsu. Wyprostuj go tak, aby nie skręcać w rolkę. Zamocować okapu i długopisem lub ołówka do oznaczania linii dolnej krawędzi. Uciec na drugi koniec pokoju i patrzeć w okno.

Jeżeli Twoim zdaniem, z papieru Bando pomalowany pokój ty nie już, poniżej, jest mniejsza lub nieproporcjonalnie, a następnie rozważyć, że połowa rzeczy zrobić – teraz wiesz co to idealny rozmiar dla pokojowej tej lambrekin. Jeśli istnieje poczucie, że pokój jest daleko od harmonijny zniekształcony, dostosować wzór do wysokości wygranej. Pamiętaj – kurtyna zawiśnie przed sobą przez długi czas, w związku z tym, swags wzorca powinny być weryfikowane i korygowane przed rozpoczęciem pracy z tkaniną.

Stwierdzimy, kształt, ilość i wielkość draperii

Konieczne jest ujednolicenie rozmiaru lambrekiny i kształtu pomieszczenia. Będziesz stale czuć w pomieszczeniu z niskim sufitem i stać się chodzić, automatycznie vzhimaya ramionami i slouching – duży obiekt (LOB) i lambrekin w złym okienku rejestracyjnym. Chciałby, aby wywrzeć nacisk na ciebie z góry. Albo poprzez zasłony zbyt wąski, poczujesz, że został naciśnięty ściany.

Jeśli masz jeszcze okapu i jesteś tylko będzie go zainstalować, należy pamiętać, że rolety sonda pionowa w ścianie z dość wąskim zwięzły lambrekinów sufit sprawiają, że pokój wizualnie bardziej przestronne, a zasłony i lambrekin z ogonów jego overdrive, a pokój stracą w okolicy , Bujne kaskady draperii nadają się tylko do bardzo dużych pomieszczeń. Jednakże, jeśli tkanina jest biały, lekki i przejrzysty kontrastujące cięgna i małe SMAD całkiem do przyjęcia, wykonane zgodnie z zasadami ergonomii – nawet pożądane.

Poszczególne elementy lambrekiny

swags Wzór może składać się z kilku elementów. Zazwyczaj Gang krawaty SMAD, Coquille i dzwonów. Bando często gładkie i twarde. Trapezowe więzi szyte w kilku miejscach, symetrycznie w stosunku do krawędzi bocznych. Ponadto, nie mogą szyć ale oddzielnie wytwarzane i jest dołączona ozdobne klamry lub szpilki.

Układ na tkaninie i cięcia

Przed wzór pracy na swags tkaniny rozkładowi. Można wyciąć w dowolnym kierunku. Najważniejsze tutaj – nie napięcie tkanek zgodności (lokalizacja z nitek osnowy i wątku), a ten układ elementów, że wszystkie elementy weszły całkowicie i wtedy nie trzeba wprowadzać stawów w jednym kawałku. SMAD zadokowany kilka kawałków tkaniny zasłona będzie źle i nie będzie najlepszym sposobem, aby wyróżniać się na tle innych.

Wybór tkaniny

Do szycia zasłon potrzebują dużo tkanek. Wybór materiału, której szerokość odpowiada wysokości okapu do podłogi lub do dowolnego miejsca chcesz. Zasłony i nie leży na podłodze, a kończąc na poziomie progu. Tutaj zasady dyktuje moda, styl, swoje pragnienia i smak.

Ilość materiału – szerokość gzymsu pomnożoną przez trzy, lub co najmniej – dwa i pół mniej. Jeśli planujesz umyć zasłony później notatkę i ewentualnego skurcz. Odnosi się do tkanin z włókien naturalnych.

Duża pokoju można zasłony grubych ciężkich materiałów, takich jak brokatu lub aksamitnej, Deborah dekoracji ich grubości dekoracyjnych przewodów odbiorem lub Kugel. Bardzo ładny wygląd Takie tkaniny w połączeniu z przezroczystego tiulu. Wzdłuż górnej krawędzi są odpowiednie najbardziej wyrafinowanych i kapryśny lambrekiny, wzory, zdjęcia, z których możemy umieścić w tym artykule. Mam nadzieję, że będą one pomóc.

SMAD i Opaski mogą być wykonane z jednego i może być różnych materiałów.

Szyjemy zasłony w stylu wiktoriańskim

Spojrzeć na zdjęcia z luksusowych zasłon w stylu wiktoriańskim. Z reguły jest cała świta tworzy ozdobne i znakomicie nanoszone lambrekin. Sami zasłony – prosty prostokąt wykończone koronki wokół krawędzi i podnieść znakomity odebrać ze szczotkami. Kiedy pragnienie i zdolność do pracy oraz na samochód z napędem elektrycznym, będzie w stanie szybko dowiedzieć się, jak zrobić lambrekin. lambrekiny wzorzec dla zasłon w stylu wiktoriańskim na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo skomplikowane. To te same dzwony, i krawaty Coquille. Zanotować na kartce papieru szkicu przyszłych zasłon, które chcesz zobaczyć, demontować rysunku na oddzielne elementy. Wszystkie z nich są schematycznie przedstawione w artykule. I wzorów. To proste i bardzo ciekawe! Z naszych zaleceń szycia lambrekinów, które wzory są uniwersalne, a nie być wielką trudność. Trzeba tylko wolnego czasu i chęci.

Podczas tworzenia stylu, odważne wykorzystanie przelotki, uchwyty magnetyczne, szczotki, kolory, rurociągi, Fringe, falbany i koronki. Nie bój się dokonać swags wzór własnych rąk. Zdjęcia nawet najbardziej skomplikowanych projektów pokazują, że jeśli złamiesz je na części składowe, otrzyma prostych elementów.

Szczególna uwaga – wybór koloru zasłon

opcje dekoracji okiennych na zdjęciach pod uwagę, dać każdemu z nich ocenę pod względem wpływu na proporcje pomieszczenia. Należy zwrócić uwagę na kolor. Kurtyna tkanina, staraj się wybierać te, które są w zgodzie ze swoim wyglądem i stanowią cerę i oczy w najkorzystniejszym świetle. Nie jest tajemnicą, że w domu często nie jesteśmy comme il faut. Niech zasłony pracują dla ciebie – stworzenie pozytywnego nastroju lub podkreślać naturalne piękno odcień skóry i oczu. Wiele zignorować tę radę i zrobić zasłony lub modne kolory, czyli ten, który widział kogoś z przyjaciółmi lub w magazynie. Nie oczekuje się często co wynik. Opierając się tylko na ich warunkach, a następnie każde wnętrze, a okno w szczególności, uczyni to samo wrażenie jak te, które podoba Ci się tak bardzo. Trzeba będzie ich naśladowców, a chcesz znaleźć człowieka z wielkim smakiem artystycznym i złote ręce. Jak powtarzam, nikt nie może, piękne wnętrze pozostanie nieosiągalnym ideałem.

Prasowanie – niezbędnym warunkiem tworząc piękne, gładkie i niepozorne szwy

Po każdej operacji zapomnieć żelazo stawów żelaza. Kiedy kurtyna lub lambrekin będzie gotowy, to będzie trudne do wykonania ze względu na duże rozmiary produktu i zawartych fałd. Nieznaczne stłuczenia otvisnut i wkrótce staną prostymi, a fałdy lub zmarszczki szwy i pozostanie, pokazując otaczającą fuszerka.