883 Shares 4901 views

Jak zrobić lilie kulek. Schemat Frezowanie

Kwiaty według koralik, fascynujące dla jego piękna, jasności i realistyczne. Robią wnętrza wszelkich pomieszczeń ciepłe i przytulne, tworząc specjalny romantyczny nastrój. koraliki szczególnie delikatne i urocze uzyskane z konwalii.


Te wiosenne kwiaty łatwo zrobić własne ręce, nawet bez umiejętności do pracy z koralików szklanych. W tym artykule przedstawiamy prosty i intuicyjny klasę mistrzowską na co delikatną kompozycję białych kwiatów. W celu dokonania tej zaskakująco piękne dekoracyjne rzeczy, tylko potrzebuje waszej chęci i trochę wolnego czasu.

Konwalie perełek: w klasie mistrzowskiej ze zdjęciami

Do produkcji Bukiet leśnych kwiatów, trzeba będzie przygotować jakieś materiały i narzędzia, w tym:

  • Zielone kulki (№ 10) – 60 g;
  • białe kulki (№10) – 40 g;
  • cienki drut (0,3 mm);
  • grubszego drutu (1 mM);
  • zielony nici wątku;
  • mała miska;
  • nożyczki;
  • PVA klej.

Ponadto, być może trzeba kawałek pianki lub tynku. Radzimy kupić kwiaty dla tkackich i biżuterii czeski szklanych paciorków. Jest tani i jednocześnie charakteryzuje się dość wysoką jakością. W przeciwieństwie do tego, chińskie koraliki produkcyjne Czech zasadzie mają taki sam kształt i rozmiar, więc z nimi o wiele łatwiej pracować. A poza tym, że mają długi czas zachowują swój intensywny kolor i piękny połysk bez ściemniania w czasie. Po zakupie materiałów i przygotowanie terenu może zacząć wykonywać delikatne i piękne rzemiosło perełki „Konwalie”. Jak to zrobić – wyjaśniamy poniżej.

Pierwszy etap prac: tworzenie pąków

Niech najpierw produkcję pączków i konwalia kwiaty. Aby to zrobić, musimy polegać na technice równoległego tkania płaskiego. Zasada działania jest prosta. Przygotować białe kulki i cięcia drutu o odpowiedniej długości (15-20 cm). Splot pierwszy płatek bud wykona następujące. Pierwszy typ na trzech stalowych perełek, które tworzą pierwszą i drugą serię. Dokręcić je w środku drutu i przekazać jeden koniec (wobec innych) dwie kulki. Więc będziemy tworzyć dwóch pierwszych serii płatek. Następnie napis na jednym końcu przewodu trzech koralików, az drugiej – dwa. Pozostaje ustalić płatek pączek. W tym prodenem jednym końcu drutu (o mniejszej liczbie szkła) w trzecim zgrubieniem, w kierunku drugiego końca. Wszystko – pierwszy obrabiany przedmiot jest wykonany.

Mimo to, musimy dokonać tych samych czterech płatków bud. Aby to zrobić, ponownie bierzemy mały przekrój przewodu i nawleczone mu trzy perełki. Tworząc dwa pierwsze wiersze. Ponadto jeden koniec przewodu umieszczony w obu zgrubień bocznych pierwszego płata. A na drugim nawlekanie koralików trzy. Gwintowany koniec przewodu jest przymocowany do pierwszego płata, w trzecim segmentem drugiego obrzeża. Okazuje się dwóch płatów połączonych ze sobą. Przez analogię, mamy jeszcze trzy takie „szczegóły”, spięte. Koniec ostatniego płatek obróbki drutu poprowadzony jest przez kulek pierwszego i czwartego płaty, tworząc w ten sposób pączek. Naprawimy końce wszystkich przewodów. To jest to, pierwszy pączek konwalii jest wykonany. Na jednej łodydze będzie zlokalizowany na 3-4 zarodku. Jeśli planujesz zrobić bukiet, plotki o kolejnej 18-20 takich elementów.

Drugi etap prac: splot kwiaty

Koralik lilie (kwiatostany), będziemy tworzyć prawie tak dobrze jak pąki, ponownie używając równoległego pleteniya.Raznitsa techniki w ich tkania jest tak, że tworzenie trzecim rzędzie płatek, nie powinien strunowe dwa lub trzy kulki i trzy lub cztery. W tym czwartym koralików przechwyci koniec przewodów roboczych. Mam nadzieję, że nie będzie miał trudności z realizacją kwiatostanu. Wszystko czego potrzebujemy około 6-7 tych elementów w celu stworzenia jednej gałązki konwalii. Jeśli chcesz stworzyć wspaniały bukiet, radzimy wykonać odpowiednią liczbę kwiatostanów (30-35 szt.).

Trzeci etap prac: naprawimy pąki i kwiaty na szypułkach

Kiedy wszystkie części są gotowe, bierzemy grubszego drutu i dołączyć go do góry najpierw kilka pąków kwiatowych, a następnie i konwalii. Spróbuj naprawić elementy na jednej stronie gałązek i wyreżyserował „głową” w dół kolorach. Pożądane jest, aby w celu utrzymania stałego odstępu pomiędzy elementami. Pamiętaj, że im niższy na łodydze kwiat, tym dłuższy powinien mieć szypułek. Następnie zalegalizować macierzystych zielone nici wątku. Jeśli to konieczne, można je uchwycić niewielką ilość białego kleju. Po wyprodukowaniu pierwszego do przeprowadzenia analogii jeszcze kilka gałązek.

Czwarty etap prac: nosić liści koralikami

Lilie ozdobione dużymi, ciemnozielonymi liśćmi szeroko kształtować z zaostrzoną końcówką. W celu uczynienia ich jak najbardziej realistyczne, oferujemy francuską technologię osi. Dla większej jasności, prezentujemy wam liści schemat linkę. Aby przygotować obróbki drutu około 60 cm., Wykonać małą pętlę przy jednym końcu. Twist drutu pod nim kilka razy. Oś nanizhite wystarczającą liczbę zielonych kulek (włączony do „ścieżki” A 6 cm). Zegnij drut w odległości około 20 cm i dokręcić ją o 1 cm. Następnie trzy łuki, nie zapominając robić koraliki wzmocnienia. Teraz wykonaj ten sam łuk, równą połowie długości części. Więc zrobić arkusz szerszy w części centralnej. Następnie inny splot dwóch długich łuk i naprawić je, zostawiając łodygi. Wszystkie – przygotowaliśmy listę perełek. Konwalie będzie wyglądać pięknie w bukiecie sformułowane przez kilka takich arkuszy. Dlatego radzimy zrobić kilka więcej z tych samych elementów szerokich i długich.

Ostatnim etapem prac: projekt bukiet

Wziąć gotowy łodyg i dołączyć je do liści. Stosuje się do spojenia przewody zielony nitek gwintu tak, aby nie pozostawały nieestetyczne luki. Są one dostępne od nas łagodnych i wiosennych lilii koralików (zdjęcia w artykule). Dać bukiet realistycznym kształcie. Gratulacje – koraliki kompletny tkackie, lilie gotowy! Pozostaje tylko pochodzić z pięknym wzorem dla naszych kompozycji kwiatowych. Na przykład, można umieścić mały bukiet w wazonie. Jeśli pojemnik jest zbyt szeroka szyjka, użyć kawałek pianki. Fix wynika z konwalii i umieścić ją na dnie wazonu. Jeśli nie masz pianę, trochę gipsu i rozcieńczyć go wodą. Otrzymaną mieszaninę wlać do misy i wstawić bukietu. Więc kompozycja będzie dobry stanąć i utrzymać formę. Udekoruj gips może być ozdobne kamienie, koraliki lub szmatką. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić piękne lilie kulek. master class, nadzieję, że się podobało i użyteczne. Sukces!