393 Shares 7958 views

Bolero: dziewiarskich

Bolero – stylowy element garderoby. Najcenniejszym produkt jest jeśli jest podłączony lub szydełkowane. Nietrudno odnieść swój własny, unikalny, piękny model bolero. Knitting może opanować nikogo.

Obecnie dziewiarskich dla wielu staje się ulubionym i fascynującym hobby. W Internecie można odebrać najbardziej zróżnicowaną szydełkowe bolerko wystarczająco szybki dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych tkaczy. Bolerko wystarczająco zróżnicowane zarówno w kształcie i gęstości, tekstury i strukturze złożoności. Nosi się nie tylko latem, ale również w zimnych porach roku. Szydełkowane bolerko mogą być ozdobione sztucznym lub naturalnym futrem, które dadzą mu wielką wartość. Takie modele nie wychodzą z mody i są w stałym popytem. Każda z mody chętnie zyskać związanych bolero ręcznie dziania nie jest trudne w pewnej cierpliwości. Ale drugi taki bolerko nie być nic innego niż ty.

Aby rozpocząć dziewiarskich, trzeba zdecydować się na model. W profesjonalnych czasopismach jest łatwo znaleźć druty z opisem bolero. Trzeba też powiedzieć, że dziania bolerko dla początkujących jest, aby wybrać proste i nie bardzo czasochłonne. Można wybrać model, który jest jedną z dzianiny tkanina, więc nie wymagają oddzielnych elementów dziewiarskich z ich dalszego montażu. Magazyny są przedstawiane opcje druty z opisem bolerka dla dziewczynek, a dla dziewcząt lub dla starszych kobiet.

Po zdecydowała się na model, konieczne jest, aby nabyć nici zgodnie z opisem. Dla tych, którzy dopiero zaczynają uczyć się robić na drutach i wybrał do tego bolerko, dziania zaczyna z nabyciem niezbędnych narzędzi: igły, igły do cerowania i ewentualnie haka. Informacja o wymaganej nici i igły potrzebnej dla konkretnego modelu jest w opisie towarzyszącym rysunku. Poza opisem obwodu wzory mają być związane swój model i dekodowania symboli poniżej stosowane są w obiegu. Opis, schemat i symbol dekodowanie jest zaprojektowany, aby pomóc Ci zrozumieć wszystkie aspekty procesu dziania.

Po przepuszcza wszystkie etapy opisane powyżej vyvyazat próbek wzory. Zazwyczaj drutach kwadratu o bokach 12 cm. Dzięki temu można dowiedzieć się z dzianiny wzór. Te same dane przykładowe vyvyazanny obliczyć liczbę wierszy i pętli, a także porównać je z kwotą wskazaną w opisie.

W tym opisie, jako przykład prostego lepkiego Bolero. Knitting №4 i № 6,5. wzorce projektowe są nie tylko bardzo proste, ale bardzo ciekawe. Nie ma jakikolwiek pretensjonalny wygląd. W rzeczywistości musi wiązać tylko duży prostokąt.

Najpierw trzeba określić szerokość barków. Do tej wartości na każdej tulei musi być dodana do 10 centymetrów. Załóżmy, szerokość ramion – 42 cm, wówczas stają się dzianiny Bolerko (prostokąt) o szerokości 62 cm, jest pożądane, elastyczna wstęga miała następujące gęstości :. 2,5 cm – 4 pętli. Okazuje się, że dla naszego bolero wystarczy wybrać 99 pętli. Jednak to nie jest dokładne, a nie ostateczne rozliczenie, bo trzeba skorelować wybieranego numeru dla pętli bolero z wybranym wzorem. Jeśli raportu – 4 sts + 2 EDGE, to wszystko, czego potrzeba, aby wybrać 98 pętli.

Następnie określić długość modelu. Aby to zrobić, należy zmierzyć obwód dłoni pod pachami. Do tego należy dodać długości na obu bokach 8 cm, które mają być połączone podczas montażu.

Dzianiny szprychy №4 guma 4 – 5 cm, vyvyazyvayut wzór tkaniny wykończenie i guma 4 – 5 cm. Na gotowej wstęgi krawędzie łączenia rękawy, otrzymując w ten sposób, Bolero.

Jak widać – nic skomplikowanego. Po opanowaniu tego modelu, można przystąpić do bardziej interesujących wariantów.