157 Shares 1165 views

Długa spódnica z rękami: wskazówki dla początkujących

Spróbuj zrobić sobie długa spódnica z gumką. Taki model jest nie tylko łatwe do wykonania, ale również bardzo wygodne w noszeniu. Ponadto, jeśli schudnąć lub przytyć nagle, guma zamiast pasa będą odpowiednie dla różnych rozmiarach. Twoja szafa doskonale uzupełniają lato moda długą spódnicę. można stworzyć niepowtarzalny rzeczy własnymi rękami. Szybko uszyć przepony, trzeba usunąć kilka prostych wskaźników, dysponowania odpowiednią maszynę, tkaniny, nici pożądanego koloru i elastyczny w talii.

Co do rozważenia

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał na spódnicę. Powinien być lekki i wystarczająco cienkie, aby stworzyć płynną sylwetkę. Na lato spódnica wspaniały szyfonu lub delikatnym jedwabiem. Im większa długość produktu, tym potrzeba tkanki. Pomnożyć wysokość obrzeże przez 2 i dodać 10 cm na dole i elastyczna. Ładnie wygląda, gdy pas kilka rzędów gumy. Dla tej opcji w celu zwiększenia przyrostu rąbek. Im większa szerokość materiału, osłona będzie bardziej wspaniałe. Duża szerokość do delikatnych tkanin takich jak szyfon, zebranych na gumie, będzie wyglądać bardzo piękne. Z gęstsze tkaniny powinna być umiarkowana.

Przybliżone obliczenie tkanki

długości spódnicy 100 cm. hem dodaje kolejne 2 cm. 100h2 + 2 = 202 cm

Guma do 4 cm szerokości. guma Podgibku 4×2 + 2 cm = 10 cm.

Razem tkanki potrzebują 212 cm.

Długość równą objętością gumki w pasie.

Jeśli planujesz nosić spódnicę z wysokim obcasie, długość spódnicy środka do podłogi. Jest bardzo ważne, aby utrzymać odpowiednie proporcje i sylwetkę. Długa spódnica z rękami uszytych łatwo, po prostu należy zachować ostrożność podczas cięcia stawów i wykonanie.

Kolejność czynności przy szyciu

1. Wytnij materiał zakupiony dwa identyczne szmatki, składany na pół.

2. Na maszynie do szycia gryzmoląc szwów bocznych.

3. następnie prasować je natychmiast w kierunku tylnego panelu.

4. Tuck górnej wyposażenie płaszcza szerokości gumy z dodatku szew.

5. szycia w maszynie do szycia wokół obwodu przed osiągnięciem rozpoczęcia spoiny 2 cm. Ta potrzeba gwintowania Resnick.

6. Jeżeli guma jest wkręcony w kilku rzędach, narysować linię kreda oddzielania jednego rzędu od drugiego i prostrochite je również przed osiągnięciem rozpoczęcia spoiny.

7. Nakręcić gumkę, końce jej szyć. Przestrzenie publiczne w spódnicy talii lub notował starannie szyć ręcznie.

8. Przy Basting zakładka dna osłony. Spróbuj produkt. Jeśli wszystko jest w porządku – sprawnie i dokładnie odroczyć dno spódnicy.

Jak długo spódnicy wszyta z rąk jest bardzo łatwe, można spróbować samemu zrobić podobny model jesienią lub zimą. Lepiej jest, aby wybrać gęstszy materiał: cienkiej wełny, dzianin, tkanin mieszanych. Dobry wygląd znaczenia w klatce. Wzór na nim mogą być umieszczone na ukos. Jeśli tkanina ma wzór, należy upewnić się, że jest zadokowany w szwach, czy dany produkt będzie wyglądać bardzo brzydki. W przypadku korzystania z tkaniny z drzemki, należy rozważyć jego kierunek.

Wielki zakres dla wyobraźni w modelowaniu ujawnia długą spódnicę. Z ich rąk, można realizować swoje pomysły.