466 Shares 5078 views

Muzeum Puszkina poznawcza Mieszkania na Arbacie

Arbat w Moskwie jest uważana za jedną z najstarszych, tu idzie o tak zwanej strefie dla pieszych. Ten piękny most na ulicach Moskwy i pamiętać ciężki bieżnik Tołstoja i szerokie kroki Okudżawy i łatwo dojść powietrze Natalia Gonczarowa, idzie w parze z młodym poetą geniuszu. Muzeum Puszkina na Arbacie Mieszkania – to miejsce szczególne, które przynosi gości w czasach starożytnych.


Spuścizna poety

Puszkina miejsc rozsianych po całym kraju, ale w Moskwie skupia szczególną dziedzictwo – miasto dzieciństwa poety, mieszkał tu przez kilka miesięcy z jej pięknej pięknej młodej żony. Żonaty młodych ludzi, również w stolicy Rosji.

Twórczość Puszkina zdobył specjalną miłość i czci stosunek do ojczyzny i daleko poza jej granicami. Dlatego, mówiąc w imieniu pewnej epoki, zwrócił jego uwagę na dzieci, pisanie pouczających opowieści, wśród których:

  • „Bajka o carze Sałtanie”.
  • „O Kapłana i Jego Workman Balda”.
  • „Złota Ryba”.
  • „Złoty Kogucik”.
  • „On the Dead Księżniczka i Siedmiu rycerzy”.

Pamięć A. S. Pushkine leży nie tylko w nieśmiertelnych dzieł i serca, podbił moc poetyckich słowach. Ściany są również w stanie utrzymać odwiecznych prawd i tajemnic starożytnych ludzi, kiedyś mieszkał. Niestety, miejsce narodzin wielkiego poety Sashi Puszkina – dom położony w niemieckiej wiosce, nie przeszła próbę czasu. Można przypuszczać, że był to obszar obecnych ulic Baumana. Przed I przeżył wujek dom – Wasilij Puszkina, gdzie Aleksander spędził dużo czasu.

Względna był nauczycielem i mentorem przyszłości rosyjskiego geniusza. Uzyskać pełny obraz tych odległych czasach, ludzie, z którymi komunikować Alexander, sposoby tworzenia swojej pracy, odwiedzić muzeum, AS Puszkin, położony w pobliżu nowoczesnej stacji metra „Kropotkinskaya”.

Arbat Puszkina

Ale wracając do starego Arbat. Jej szczególny urok do zachowanych zabytkowych kamienic. W jednym z nich, pod numerem 53, na drugim piętrze para wynajęła mieszkanie Puszkina w 1831 roku. Tutaj młody Alexander doprowadził żonę po ślubie. Na pamiątkę tego Burganova to powstała rzeźba przedstawiająca Alexander i Natalię, młodych i zakochanych. Znajduje się niedaleko od domu-muzeum, gdzie młody spędził trzy miodowy małżeństwo. Teraz numer domu 53 jest muzeum „Puszkin Pamięci Apartament na Arbacie.” Ekspozycja zajmuje dwa piętra. Poeta i jego żona mieszkali tu na długo jednak, pracownicy muzeum udało się odtworzyć atmosferę chwili.

Puszkina w Moskwie wycieczka

Na parterze znajdują się informacje o duchem czasu:

  1. Zachowane dowodów, co Moskwa była w XIX wieku, co architektonicznej urody był pełny.
  2. Zawiera materiały, które mówią o odwiedzających środowiska kulturowego, w którym rozwijania talentów literackich Puszkin, społeczeństw, z którymi był związany przez niewidzialną nicią.
  3. Nie ma nawet dowodów na wieczór kawalerski przed ślubem Puszkina, goście obecni na weselu.
  4. Informacje przekazywane potomkom tych dniach, że para spędził w Moskwie po ślubie.

Wiele współczesnych przyciąga Muzeum Puszkina na Arbacie Apartment. To miejsce jest naprawdę warte zobaczenia.

mieszkanie poety

Na drugim piętrze domu nr 53 pogrąża gości do atmosfery życia młodej rodziny Puszkina i Goncharova. Tutaj zachowały się niektóre elementy wystroju i meble z tego okresu. W wielkiej sali młody Aleksandra i Natalia spędził swoją pierwszą piłkę. Pokoje są wypełnione specjalnym urokiem małżonków, niewidzialnego ducha miłości i kreatywności. Muzeum Puszkina mieszkanie na ulicy Arbat w Moskwie, aby przekazać nie tylko atmosferę czasu, ale również pozwala zobaczyć, jak traktują siebie młodych ludzi.

Living niebieski odzwierciedla niepowtarzalny smak ducha dzieła Puszkina. Niespodziewanie, te ściany są wciąż stoi jest taki sam licznik, za którym Puszkin zrobił. W następnym pokoju na stoliku haft młodą Natalię. Na ścianach portrety poety i Natalia Gonczarowa, malowane akwarelami. Na pewno cieszyć się Muzeum Puszkina na Arbacie Apartment.

Praca w muzeum, a cena biletu

Aleksander i Natasza, opowieść o miłości, która przetrwała do dnia dzisiejszego, wypełniły atmosferę tego domu ducha buntu i inspiracji, czułości i odporności, odwagi i poświęcenia. Na szczególną uwagę zasługuje z Muzeum Puszkina na Arbacie mieszkalny. Opis nie można wyrazić słowami, inteligentne lokale trzeba zobaczyć na własne oczy.

A nawet jeśli to był krótkotrwały pobyt w ścianach ich domu na Arbacie, historia miłości i nieśmiertelnego dzieła A. S. Puszkina wdzięcznych potomków zmuszeni ponownie i ponownie, aby otworzyć drzwi do świata czystych uczuć liryczny poeta i jego pięknej ukochanej.

Muzeum Puszkina mieszkanie na ulicy Arbat otwiera swoje podwoje codziennie oprócz poniedziałku i wtorku. Cena biletu – od 50 do 180 rubli – w zależności od wieku użytkowników. Wystawę można oglądać bezpłatnie, jeśli tu w trzecią niedzielę każdego miesiąca.