184 Shares 7287 views

Wskazówki dla początkujących, jak uszyć futra kamizelki i szal

Coś takiego jak uniwersalna kamizelka koniecznie muszą być w każdej kobiecej szafie. Mimo swojej długiej historii, kamizelki nie wychodzą z mody, nieznacznie zmieniając style, modyfikowania, że są one zgodne z wymogami mody zakończyć ścisłego garnitur lub dorywczo sportową zespół, a w połączeniu z ciepłem dzianiny sweter lub kurtkę może być doskonałą alternatywą na płaszcz jesienią lub kurtkę , W ostatnich latach stały się bardzo modne kamizelki futrzane, ciepłe, eleganckie i piękne, które, bez zmiany jej wszechstronność, i działać jako część zespołu wieczorem, i jako odzież wierzchnia na ulicy.

Jak uszyć kamizelkę z futra? Pomimo pozornej trudności to zrobić w prosty sposób. Naturalne lub sztuczne futro jest dobry w ukrywaniu wszelkie nierówności i „błędy” w pracach niedoświadczonych szwaczek, ponadto nie wymaga skomplikowanego cięcia. Kamizelka z futra może być bardzo prosty styl, bo piękno produktu jest wyrafinowany strukturę stos materiału, z którego jest wykonany. Tak, jak uszyć kamizelkę z futra na własną rękę? Zacznij lepiej z materiału syntetycznego, zwłaszcza teraz, że fałszywe futra piękna i elegancji nie jest gorszy od naturalnego.

1. Najpierw należy wybrać odpowiedni styl i wprowadzić wzór z kawałków papieru. Jak już podkreślał, moda futro kamizelka musi być najłatwiejsze. Typowo, próbka składa się z dwóch półek, które są wycięte w lustrzanym położeniu i z powrotem. można nawet zrezygnować z klamrami i wykorzystywać szeroki skórzany pas do mocowania na pasie kamizelkę.

2. Teraz przejdź do ujawnienia. Futro umieścić na twardej płaskiej powierzchni, twarzą w dół po niewłaściwej stronie niekoniecznie strzałki pokazują kierunek drzemkę. Spread część wzoru tak, że stos szli w kierunku od góry do dołu. Wyciąć z powrotem i półki z małych dodatków szwem i lamówką. Wytnij z częściami nożyczki nie może być w żadnym wypadku. Cięcie za pomocą maszynki do golenia cienkie lub bardzo ostrego noża. Futro Tkanina jest cięta bardzo starannie od środka na zewnątrz, starając się chwycić brzytwa tylko tkaninę i nie uszkodzić stos. Te same części wycięte z materiału wykładzinowego.

3. Aby uszyć kamizelkę z dzianiny na maszynie pierwszy składa się ściśle w szczegółach twarzy, łączących plastry i chowając wszystkie włókna rozproszonego środka i ścinanie je ze sobą kołki krawieckich, które nie poruszają się podczas pracy. Teraz największe szwy szyte przez maszynie w bocznych i naramiennych plasterki, krocząc na szerokość naddatku szwu. Gruba igła spłaszczyć puch złowionych w wierszu, ciągnąc go po twarzy. Zapięta zestawów arkuszy dolnej krawędzi i przyczepność. Następnie szlifowanie części podszewki i zszywane wykładziny dna.

4. Jak uszyć kamizelki wyłożona? Zszytych dane wykładziny nakładania seamy stroną do góry na przedniej stronie podstawy futer i podlać wszystkie plastry zewnętrzne i płaty pachy, nie dotykając dolnej części urządzenia, a następnie kostki linię maszyn. Następnie meszek stawów delikatnego rozprostowywania bolesnym Otrzymany produkt jest dostępny. U dołu podszewki starannie uszyte na rąbek futra kamizelki strony bez wyciągania go i upewniając się, że nie zdjął futro. W ten sam sposób można zrobić kamizelkę z futra, na przykład, stosując starą powłokę.

Dla rozwoju umiejętności krawieckich może być stosowany w wełniany lub jedwabny szal. Jak uszyć kamizelkę chusteczek? Do pracy zajęłoby dwa kolorowe chusteczka rozmiar 60 lub 70 cm z szalem zrobi z tyłu kamizelki, z drugiej -. Dwie półki. Nadal muszą być podszewka i delikatny dubbingu. W środku chusteczką zarys wzory tylnej części, tak że boczne i górna obręcz jest cięty, a dolna lewa. Z innej chustka wyciąć dwie półki, rozkładanie wzory tak, że granica szła podłożem a przednią krawędzią szczegółach. Pach może być zdefiniowana i może być lewo prosto. Zarys dekolt nie jest zbyt głęboka i kosić sekcje barkowe. Podobne części wykroić wyściółki. Wkładka z dubbingu układania dekolt, armhole i przedniej części półki. Od granicy, reszta na ścinanie tyłu, wyciąć dwa kawałki półek frędzle. Szczegóły wymiata, a następnie zszyć na maszynie, półki do ramy krawędzi i uszyć podszewkę. Na taśmie kamizelki można układać kuliske i wstawić do niej pas tkaniny monochromatycznej, odpowiedni kolor.