480 Shares 2044 views

Warsztaty: jak zrobić maskę snów własnymi rękami

Zdrowy i spokojny sen – nie jest tylko klucz do pięknego wyglądu i dobrego zdrowia w godzinach porannych. On także pomaga poprawić system odpornościowy, ma chronić przed różnymi chorobami układu nerwowego. Ten sen jest możliwe tylko wtedy, gdy pewne czynniki: prawo do spania, wygodne ubranie i materac, komfortową temperaturę, a także całkowitej ciemności. Jeśli wszystkie listy rozumiemy i łatwe do wykonania, ostatni punkt budzi wątpliwości. Nie zawsze jest to możliwe do osiągnięcia całkowitej ciemności przy użyciu zasłony. W tym przypadku nie jest maską snów. Jego dłonie sprawiają, że bardzo łatwo, dlatego proponujemy Ci uczyć klasy mistrzowskie na tworzeniu użytecznych akcesoriów.


Co jest lepsze w użyciu materiał?

Maska snów własnymi rękami wykonane z tkaniny i gumy zespołów. Dekoracje mogą być stosowane jako koronki, kryształy, zastosowanie runa i tak dalej. Narzędzia, które musimy – to igła i nici i nożyczki.

Opaska do spania składa się z trzech części: pierwszorzędowe, uszczelnienia i podszewki. Do podstawowej (górnej) części zwykle używanych jedwabiu lub satyny. Tkanina ta jest miękka w dotyku i ładnie wygląda. Można również stosować inne materiały syntetyczne i naturalne (na przykład len lub bawełniane).

W zastosowaniu jako runo ze szczeliwem. Jest miękki i gęsty dostatecznie – to jest to, czego potrzebujesz na noc akcesorium. Dzięki tej masce warstwy snów, wykonany własnymi rękami, nie będzie wywierać presję na oczy i jednocześnie zachowa formę, a nawet przez nią nie przechodzi światło.

Podszewka – jest to część, która jest stosowana do twarzy. Dlatego, aby go utworzyć przy użyciu najbardziej przyjemny dla ciała materiału – flaneli lub włókniną. Ten materiał nie powoduje podrażnień.

Podstawy szycia nocy opatrunku

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek szycia, konieczne jest, aby wzór. Nasz przypadek nie jest wyjątkiem. Głównym zadaniem akcesoriów nocy – aby nasz pobyt był komfortowy. Dlatego wzór maski do spania musi być zgodne z anatomii twarzy.

Standardowy rozmiar maski – 190 x 95 mm. Że ma kształt owalny z wgłębieniami na nos. Jest to najbardziej popularny rodzaj maski. Czasem nawet te, które składają się na przykład z dwóch trójkątów.

Przykładowy wzór, można wydrukować lub zwrócić się z powyższego zdjęcia. Zrób to lepiej grubym papierze, aby ułatwić pracę z nim.

szyć

master class (jak zrobić maskę dla snu) składa się z następujących elementów:

 1. Wytwarza się z nadrukiem, niezbędnych narzędzi i materiałów (na przykład, jedwabiu, włókninę flanela).
 2. Zamocować wzór do flaneli styku jej igły, szpilki i przeciągnąć ją wzdłuż konturu. Wyciąć jedną sztukę.
 3. Zrobić jeszcze dwa takie same przedmioty wykonane z jedwabiu i polaru.
 4. Teraz złóż flanela maska jest umieszczony twarzą w dół, polary, jedwab – twarzą do góry. Połączyć warstwy za pomocą kołków.
 5. Wyciąć kawałek gumy. Powinien on być zbyt długi, aby opaska do spania nie spaść w dół, a nie krótkie, tak że nic nie jest wciśnięty.
 6. Wycięte z tego samego materiału, górnej części prostokąta maski. Długość powinna być równa gumy, a szerokość być dwa do trzech razy więcej.
 7. Szyć prostokąt wzdłużnym, pozostawiając nezashtopannymi krawędzi.
 8. Następnie wykonać dwie równoległe linie w środku tak, że taśmę składa się z trzech części długości. A w środku musi zapobiec gumę.
 9. Wstawić elastyczny do przygotowanej części, a jego końce ustalić za pomocą kołków.
 10. Dołączanie gumki wokół krawędzi maski. Trzeba włożyć między górnymi i toni.
 11. Sostrochite razem wszystkie szczegóły, pozostawiając niewielki otwór, przez który można przekształcić maskę.
 12. Zrobić nacięcia na nezashitym krawędziach. W tym celu, nożyczki częste małe nacięcia. Ma to zapewnić, że tkanina jest równomiernie rozłożony, zamiast chodzić do akordeonu.
 13. Usuń ten produkt.

Jak urządzić bandaż spać?

Maska snów, wykonany własnymi rękami – akcesorium, które mogą również być pięknie ozdobić:

 • zrobić aplikacja runo (może to być oczy, pysk zwierzęcia, okulary i tak dalej);
 • dekoracji krawędzi koronki;
 • paillettes lub pasty strassu;
 • haftować i więcej.

Niezwykłe maska do spania

Maska snów, własnymi rękami wykonane, masz dość nietypowe, jeśli dać mu ciekawy kształt. Na przykład, proste i oryginalne będzie wyglądać bandaż w postaci pyska kota.

Do tego pririsuyte wzór do zwykłego trójkątnym kształcie uszu. Tnie wszystkie trzy części i uszyć maski, jak opisano powyżej. Udekoruj może być wąsy, oczy i nos z polaru.

Podobnie, maska może być wykonana w postaci pyska PANDAS lub innego zwierzęcia. Aby uzyskać więcej realizmu, wybrać materiał, który pasuje do koloru i nie zapomnieć o osobliwości. Na przykład, panda cienie do oczu, tak aby je zamaskować też trzeba ponownie utworzyć.