386 Shares 4282 views

Origami "Transformers"

Origami – unikalna technika składane figury z papieru. Dzięki tej zdolności będzie obzavedetes nie tylko ogromną liczbę pięknych i ciekawych zabawek i biżuterii, ale również być w stanie rozwijać zdolności motoryczne rąk. Origami i pomóc poprawić swój charakter: z pozytywnych cech w was będzie rozwijać wytrzymałość, wytrwałość, cierpliwość i uważność. Zgadzam się, że jest to przydatny zestaw dla każdego współczesnego człowieka. Jeszcze lepiej, jeśli dołączyć do zainteresowań twojego dziecka – do niego, działalność ta będzie również przydatny!

Tak, istnieje wiele postaci, ale pokażemy coś oryginalnego. Ten papier zabawka może zmieniać kształt i zmienić sposób chcesz. Zapraszamy do składania origami „transformator”.

Origami „Transformers” – zabawki, które może mieć kilka wariantów. Na przykład, istnieje Minia – japońskie gwiazdy do rzucania – starożytnej broni. To może być przekształcona w zwykłą gwiazdą i tulipana. I istnieje origami „Transformers”, który może być zarówno kostka i róża. Zazwyczaj te zabawki są bardzo popularne wśród dzieci.

Jak zrobić origami „Transformers”? Aby rozpocząć, powiemy wam o Surikov. Zakręt na pół poziomo, a następnie odprężyć się i ponownie zginać linię, dwie połówki arkuszu papieru. Teraz znowu trzeba złożyć arkusz na pół – znowu poziomo. Wchodzisz na rogach po prawej i lewej strony do środka. Teraz też zginać na ukos. To samo powtarza się z innego liścia, skleić je ze sobą za pomocą kleju lub taśmy. A twoja postać jest gotowa. Po włączeniu go do innych kątów zewnętrznych i razognete w przeciwnym kierunku, można uzyskać sześcioramienną gwiazdę.

„Transformer” papier origami może być inna. Kostka, która zamienia się w kwiat, zwany kusudama. To może być wykonane w następujący sposób:

W celu uzyskania linię wsparcia, wyginać w poprzek arkusza dwukrotnie – zwrócił zakręt na krzyż. Prostowania arkusza, składany na pół poziomo. Dokonaj skdladku i ponownie wyprostować. Teraz powtórz wszystkie fałdy poziome w pionie i ponownie wyprostować. Teraz trzeba złożyć podwójne trójkąta. Jeśli można zginać narożniki z „doliny”, wówczas origami „Transformator” jest dwukolorowe.

Teraz zrobić gniecenie błyskawic, z jednej strony, a druga – to pchnie nasze produkty na rogach. To samo powtórz manipulacja na drugiej stronie. Najpopularniejsze produkty potrzebne do naprawienia. Następnie delikatnie Vaughn ją do środka. Dwa z tych szczytów boku podnieść. Pierwszy moduł zrobiliśmy. To pozostało do zrobienia pięć więcej tego samego. Załączyć te elementy ze sobą za pomocą kleju lub taśmy. Powinieneś dostać cube – transformator origami wspaniałego. I teraz, że na pierwszy rzut oka, nieskomplikowany figury, gotowy, aby pokazać światu swoje cuda i transformacji. Jeśli zagiętych rogach każdym placyku do centrum – dostać puszyste piłkę. Jeśli te same rogi wewnątrz wklęsłe – dostać różę. Wystarczy spróbować skleić części z góry, więc nie rozpadnie się w chwili, kiedy będzie wykazać transformację swoich bliskich.

Chcesz zaskoczyć dziecku nową zabawkę, która nie będzie tylko piękną figurę, a rzeczą, możliwość rozwijać swoje dziecko? Następnie zrób origami „Transformers” dla niego – ta rzecz będzie o wiele bardziej użyteczny dla wszystkich rozwijających się gier, które są sprzedawane w sklepach. Jeden minus – produkt jest bardzo nietrwały. Ale można początkowo ostrzec dziecko, że jego transformator może pęknąć, wtedy będzie bardziej ostrożny w obsłudze. A tak przy okazji, to zabawka pomoże Ci przynieść dziecko starannie i dokładnie. Więc tworzyć własne dzieła papieru i sprawiać przyjemność dla siebie i swoich dzieci!