366 Shares 4008 views

Naucz się gotować smażone borowiki

W lesie można znaleźć wiele różnych grzybów. Jednym z nich jest borowik. może obsługiwać różne sposoby – gotowane, smażone, suszone i w ten sposób przechowywać w zimie. Ma dobrą, spokojną aromat i smak, łatwo rozpoznawalny w lesie. Smażone prawdziwki – bardzo smaczne danie, a grzyby dość łatwo zebrać i przygotować.


Niektóre informacje o naszych grzybów. Borowik rośnie w lasach liściastych, głównie w lesie brzozy. Można również znaleźć je na krawędziach pola, porośnięte starymi ścieżkami wzdłuż krawędzi wąwozy, parków. Czas zbiorów rozpoczyna się pod koniec maja, wraz z grzybami i borowikami, czasem – nieco wcześniej. Rośnie gdzie słońce grzeje gleba jest wystarczająco dobry, ponieważ grzyb lubi ciepło.

Zanim zaczniemy omawiać palone borowikami, musimy skupić się na tym, co gatunki są. Istnieją cztery: czarne, wspólny, obracając różowy i biały / bagno. Są one nieznacznie różnić się od siebie drużba, najbardziej wartościowe i smaczne z nich – zwyczajne, i że pożądane jest wykorzystanie do naszych posiłków. W trakcie zbierania nie można nic zarzucić. Jeśli grzyb ma wątpliwości, nie bierz go. Należy pamiętać, że nasze mają trujący sobowtóra – żółciowego. Różni kapelusz różowy warstwę rurową pod nim i gorzki smak. Jeden taki grzyb zepsuć smak całej patelni.

Smażone prawdziwki nie jest gorszy od innych, najlepszych grzybów, na przykład biały. Mają tylko jedną wadę – wideo. W każdym zabiegu staje się prawie czarny kolor, ale smak nie jest uwzględniony. Ich nogi bardzo ciężko, tak wielu smakoszy wykorzystać je w sosie grzybowym lub zupy.

Nasze grzyby są uważane za idealne do smażenia. Zwłaszcza prawdziwki, smażone razem z kilkoma innymi odmianami, co gwarantuje wspaniały smak. Najlepiej jest gotować grzyby po następnym dniu odbioru. W tym przypadku (po zmieszaniu kilku rodzajów) uzyskać prawdziwy bukiet aromatów. Możliwe jest również łączenie z grzybami i niektórych warzyw: cukinia, ziemniaki, marchew, dynia, cebula. Przed gotowaniem „leshe mięso” musi być oczyszczone z gałęzi, ziemi i trawy, odciąć złe części nóg, pożądane jest, aby nie używać kawałek robaczywy.

Maksymalna smak ujawnione na przygotowanie smażone prawdziwki i śmietanę. Kwaśne mleko środę nadać potrawie charakterystyczny smak. Dla naszych przodków, to był napiętnowany żywności. Francuzi na niej oparta wymyślił słynny Julien.

grzyby gotować z kwaśną śmietaną jest dość prosta. Myjemy je dokładnie i pokroić na małe kawałki. Rozprzestrzenianie się na patelni, podgrzane, smażyć na złoty kolor. Wilgoć musi całkowicie odparować. Następnie dodać cebule semirings. Sól i narybku, aż do momentu, gdy z cebuli jest miękka. Gotowanie śmietaną: dodać do niej trochę mąki, szczypta soli, przypraw i trzepaczka dobrze. Fried borowik wypełnić przygotowaną śmietanę i pozostawić na małym ogniu. Chcielibyśmy dostępności, stale mieszając. Gdy potrawa nabiera gęstą konsystencję – to gotowy.

Jest jeszcze inny wariant preparatu. Grzyby są umieszczone w naczyniu ogniotrwałym, ich soli, pieprz, wlać warstwę kremu z mąki i wysyłane piec przez 15 minut w niezbyt gorącym piecu. Podawać gorące naczynia, posypać świeżymi ziołami.

Bon appetit!