896 Shares 4832 views

Jak marynowane jajka szczupaki, aby to smaczne i przydatne

Co może być bardziej pyszne rosyjskie naleśniki, ale ze słoną kawioru? Pyszne! Nic dziwnego, że dawne czasy, posiłek żaden król nie zrobił bez sortowania delikatnością. Oprócz połowów i teraz wiele osób lubi oddawać. A jeżeli połów jest dobry, to czasami przychodzi „szczęśliwy” – rybę z kawioru.


Jak przydatne dania rybne, to jest teraz znane wszystkim. I o właściwościach leczniczych kawioru iść tylko legenda wśród ludzi. W rzeczywistości, ten produkt jest łatwo trawione i wchłaniane przez organizm, a jednak jest naprawdę skarbnicą białka. Pacjenci w podeszłym wieku oraz osłabionych pooperacyjne lekarze często zaleca się spożywać żywności jak najwięcej z tego wspaniałego daru natury.

Pozostaje tylko prawidłowo Peklowanie kawioru, tak smaczne i zachowała swoje korzystne właściwości. Dlatego wiele osób i są zainteresowani w kwestii jak marynowane jajka szczupaki, na przykład, czy okonia.

Oczywiście, smakuje najlepiej uzyskać kawior z łososia lub jesiotra. Ale tak naprawdę, jeśli tak się stało, że udało nam się złapać pickerels, ale tuż przed tarłem, należy wiedzieć, jak sól do odradzania szczupaka.

Pierwszym warunkiem, aby uzyskać wysokiej jakości produkt jest odpowiedni dobór kontenera do solenia. Nie ma nic lepszego niż jaja marynowane szczupaki w wannie lub baryłka wapna.

Liczba warunek dwa, oczywiście, jest jakość ryb z kawiorem: musi być bardzo świeże! I należy wziąć pod uwagę fakt, że w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby przebić pęcherzyka żółciowego podczas wstępnego wykopu dla produktu trawienia. Inaczej, wszystkie jaja będzie musiał go wyrzucić, ponieważ byłoby to obrzydliwe gorzkie.

Teraz pomówmy o scenie poredvaritelnom – przygotowanie cieląt do solenia. Usunięte warstwy kawioru powinien znajdować się w folii. Przed jak marynowane jajka szczupaki, należy ją wypłukać, a dopiero potem usunąć taśmę. Aby to zrobić, to najlepiej, aby wzbudzać jajka widelcem i przecedzić przez sito. Można użyć durszlak lub siatki.

Niektórzy kucharze oferują dla wygody rozdzielających warstw folii najpierw sparzyć kawioru, położyć je na drobne sito. Wrzącej wody powinna być odprowadzana bezpośrednio, więc nie można zrobić na patelni lub miski – to jest po prostu gotowane i tracą swój oryginalny smak.

Ponadto, w celu oddzielenia powłoki, można używać w maszynce do mięsa. W tym zabiegu, folia jest przewijana przez nóż i kawior swobodnie wypływać przez otwory w misce.

Ponieważ ryby są bardzo często pasożyty, które mogą powodować wiele kłopotów człowiek powinien dbać o profilaktyce różnych chorób związanych z konsumpcją produktów rybnych. Dlatego po czyszczeniu jaj z filmu istnieje potrzeba ponownie ją sparzyć wrzącą wodą, mieszając dokładnie w produkcie sita. Zabieg ten pomaga chronić przeciwko robakom, ale cielę nie pozwolę zagotować.

I dopiero po tym, że proces przygotowawczy może przejść bezpośrednio do ambasadora. Za kilogram składają jaja zwykle około 100 gramów soli i delikatnie miesza się w dłonie. Następnie dwie godziny czyszczenia produktów w chłodnym miejscu, dzięki czemu jest on obecny. Niektórzy kucharze oferują jednak cierpieć trochę dłuższe – 8 godzin. Następnie jaja będzie jeszcze smaczniejsze.

To wszystko mądrość – cięcie chleb, posmarować je olejem i wsunąć na szczycie jaj! Mimo że jest to możliwe i naleśniki czekać naprawdę dość królewsku odwrócił.

Ale jak sól szczupak kawior jest możliwe nie tylko w ten sposób, konieczne jest zapoznanie czytelników z innych przepisów.

Pike kawior (przepis)

Jednakże sposób ten wymaga użycia gotowego produktu na tydzień, gdyż jest on zawarty w preparacie składnika, takiego jak cebula.

Aby ta oryginalna potrawa powinna wziąć 200 gramów kawioru szczupaki, dwie głowice posiekanej cebuli, 20 g oleju roślinnego, sól, pieprz i ocet do smaku. Oczyszczanie ikra z błon trzeba wymieszać wszystkie składniki i oddanie gotowego produktu w lodówce przez 8 godzin, aby starsze.

Jeśli kawior jest solony poprawnie, to smaczne przekąski, niewiele osób kiedykolwiek próbowałem.