600 Shares 5303 views

Nowy Mitsubishi L200: specyfikacje i opis japońskiej pickupowej

Historia pickup Mitsubishi L200 rozpoczęła się w 2005 roku. Duży, pojemny i stylowy samochód natychmiast przyciągnął uwagę wielu entuzjastów samochodów. W 2015 r. Uruchomiona została piąta generacja samochodów dostawczych.


Projekt i wnętrze

Pierwszą rzeczą do powiedzenia na temat pojawienia się modelu Mitsubishi L200. Charakterystyka techniczna nowości jest ważna, ale dla początkujących – kilka słów o jego konstrukcji.

Długość samochodu wynosi 5,285 mm. Szerokość wynosi 1.815 mm, a wysokość wynosi 1.780 mm. Pickup wygląda bardzo brutalnie i potężnie. By the way, ma solidny prześwit – od 19,5 do 20,5 centymetrów (w zależności od konfiguracji).

Szczególną uwagę zwrócono na front. Nowa optyka i oryginalna, chromowana kratka chłodnicy dodają pewną cechę do samochodu. Jeśli mówimy o tylnej, to tylko optyka i zderzak uległy zmianie. Dogodna konstrukcja przedziału bagażowego pozostała taka sama, jaka była, więc pickup może nadal wykonywać obowiązki "roboczego". W zasadzie jest to główny cel Mitsubishi L200.

Zachęcają także techniczne właściwości salonu. Wnętrze jest zaprojektowane nie tylko w eleganckim i atrakcyjnym stylu. Jest to również rozważane z ergonomicznego punktu widzenia. Na konsoli środkowej można zobaczyć sterowanie "klimatem" i szeroki wyświetlacz systemu multimedialnego. Tuż przed kierowcą znajduje się stylowy panel instrumentów, na którym widoczny jest komputer trasy. Wielofunkcyjna kierownica stała się jeszcze wygodniejsza, a także wygodne fotele z regulacją.

Co pod maską?

Specyfikacje Pickup Mitsubishi L200 są całkiem dobre. Jest oferowany z czterema silnikami 4-cylindrowymi. A z nich – 3 diesel. Silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra może pomieścić 128 koni. Silniki wysokoprężne wytwarzają 128 i 178 KM. W objętości 2,5 litra.

Najlepszym silnikiem jest silnik o mocy 2,35 litra. Jego pojemność wynosi 180 "koni". Niespodziewanie jest to turbodoładowany Mivec. To oni są wyposażeni w najlepsze wersje Mitsubishi L200.

Charakterystyka techniczna jest naprawdę imponująca, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że każdy silnik może być oferowany zarówno z "mechaniką" (dla 5 lub 6 szybkości) iz 5-stopniowym "automatycznym". Co ciekawe, samochód ma strukturę nadwozia, która jest uzupełniana niezależnym zawieszeniem.

Ale to nie wszystko, co można powiedzieć o Mitsubishi L200. Charakterystyka techniczna przeglądu jest w większości pozytywna i łatwa do zrozumienia, ponieważ nowość cieszy się z układu kierowniczego i układu hamulca bębnowego. Ponadto nabywca ma wybór – może kupić wersję z dwoma lub pięcioma miejscami. Oferta obejmuje pojedynczą, podwójną i półtora kabiny. Ogólnie rzecz biorąc, wybór na każdy gust.

Inne zalety

Jak można było przekonać, bardzo dużo nawet w dobrych manierach Mitsubishi L200. Zużycie paliwa jest kolejną zaletą nowości. Na przykład, przy silniku o mocy 180 KM, samochód zużywa mniej niż 9 litrów paliwa na 100 "miejskich" kilometrach. I wzdłuż trasy zajmuje około 6,7 litrów.

Ten samochód ma również doskonały poziom izolacji akustycznej. Oprócz wyżej wymienionych urządzeń, nowość może pochwalić się przyciskiem "Start / Stop", dostępem do salonu bez kluczyka, rejsem, skórzanym wykończeniem, regulowaną kolumną kierownicy i innymi przydatnymi opcjami.

Zdobycie wersji 2016 z najpotężniejszym silnikiem kosztuje ok. 2 mln rubli.