724 Shares 7375 views

Honda: lineup. Motocykl „Honda” na każdy gust

Na rynku rosyjskim są dobrze reprezentowane samochodów „Honda”, dlatego wiele osób uważa, że nacisk firma wykonuje na nich. W rzeczywistości, grupa uważa, i zawsze za strategicznego motocykli produktów. Nic dziwnego, że tak szeroki skład.

Motocykl „Honda” – zawsze jest to prestiżowy, niezawodne, trwałe. Właściciel dwukołowy „koń żelaza”, wydany tej marki może być pewny, aby uzyskać nie tylko pojazdy jakości, ale również wskazuje na 100 powiększonej odparcia.

Dzisiaj, w każdym z istniejących kategorii motocykli na pewno jest jeden, a nawet kilka modeli „Honda”, który uznawany jest za kultowy.

"Supersport"

Ta kategoria jest reprezentowana przez kilku rowerów. Legendarny CBR1000RR Fireblade wyposażony silnika 4-cylindrowego o pojemności 999 cm3, zdolne do 178 KM

Silnik CBR600RR również 4-cylinder, których suma wynosi 599 metrów sześciennych. moc motocykla – 120 HP

Popularny wśród fanów wysokich prędkościach CBR650F. Jego pojemność jest nieco mniejszy (90 „konie”), ale cena i ładniejszy.

Wskaźniki CBR250R skromne: 1 o objętości bloków cylindrów 249, moc 26 „Konie”. Ale to jest pełnoprawnym supersport.

"Sports Tour"

Seria VFR dawna zawarte w składzie.

Motocykl „Honda” o objętości ponad 1000 metrów sześciennych po prostu nie może być trywialne. VFR1200FD – wyraźne potwierdzenie. Udał się do silnika 4-cylindrowego, który osiąga objętość 1237 cm3. Ten rower jest przeznaczony dla tych, którzy doceniają nie tylko szybkość, ale także komfort.

model silnika VFR 800F mniejszej objętości (782 cm3) i mocy, ale także posiada 4 cylindra.

"Sport"

Nie możemy powiedzieć, że motocykle CBR – najlepsze samochody na świecie w kategorii „Sport”, ale jednym z głównych liderów w klasie, po prostu są.

Model 500RA ma silnik 2-cylinder, który jest chłodzony cieczą. Jego objętość wynosi 471 metrów sześciennych. cm. 8,6 tys zakręty, on da ci moc 48 „koni”.

1-300RA zakończeniu cylindra silnika zaworu o objętości 286 modułów. Jego granica – 30 KM

"Tourer"

Od wielu lat zdobi szereg motocykla Honda Pan „Europeana”. Uważany jest za jeden z najlepszych na świecie wśród rowerów turystycznych. Jego silnik V-twin z czterocylindrowym silnikiem o pojemności 1261 metrów sześciennych. cm. Moc 126 KM motocykl

Mówiąc o Tourer „Honda”, nie wspominając legendarnej GL1800 Bagger z silnikiem z sześciu cylindrów zamontowane przeciwstawnie. Całkowita objętość osiąga 1832 CC. cm. Transport ten jest przeznaczony dla tych, którzy nie mogą żyć bez długich podróży.

"Cruiser"

Motocykle „Honda Gold Wing” są jednymi z najdroższych dostępnych w handlu na świecie. Wysoka cena jest dzięki doskonałej wydajności i Super stylowy design.

Wydajny silnik o sześciu cylindrach przeciwległych, nowoczesny system hamowania, wygodne skórzane fotele, podgrzewane uchwyty i kołki, poduszka powietrzna – pozornie producenta zawartej w tym modelu, wszystkie pomysły o tym, jak być naprawdę fajny rower.

Nie tak popularne, ale również dość znany na kolejny krążownik «» – Honda GL1800 F6C Vakyrie. On ma inne opakowanie, ale sam silnik jak w legendarnym „złoto”.

"Neykid"

Firma „Honda” produkuje kilka modeli „naked” rowery. Najbardziej popularna seria w klasie neykidov ST. Zawiera ona zestaw bez modyfikacji, wyposażony w silniki o różnej wielkości: 1100, 650, 400 i 125.

Motocykla CB 400 jest jednym z najlepszych neykidov sprzedaży na całym świecie. Brak body kit podkreśla tylko jego charyzmy, bo serce 4-cylindrowy widać dobrze.

"Tour Enduro"

Ten przystojny człowiek – legenda, która słynie składzie. Motocykl „Honda Transalp” jest wydawany od 30 lat i ma kilka modyfikacji. Jest on przeznaczony dla tych, którzy lubią podróżować nie tylko na autostradach, ale także na drogach. „Transalp” z wieloma problemami radzić sobie lepiej niż enduro. Ale komfort drogi, nie można przeżyć.

Charakterystyczne cechy tej rodziny: osobliwy wygląd, wysoka pilota do lądowania, komfortu pasażerów, stosunkowo wysoki górny próg prędkości.

„Enduro” i „krzyż”

„Honda” i produkuje motocykle przeznaczone do wyścigów. Jednym z najbardziej popularnych w kategorii Enduro jest model „Bahia” – łatwy szybki rower, który jest przeznaczony do amatorskiego pokatushek na peresechenke i profesjonalnych zawodach.

kilka profesjonalny sprzęt sportowy jest dla miłośników narciarstwa biegowego. Jeden z najbardziej znanych w klasie – motocross rower „Honda CRF 450H”. Dla miasta, ten rower nie pasuje, jego zawieszenie jest zbyt miękkie, a brak lustra utrudniają ruch. Dla jego potrzeb transportu przyczepy.