541 Shares 5811 views

Akcesoria i tuning "Mitsubishi Outlander 3" (Mitsubishi Outlander)

Tuning Mitsubishi Outlander 3 to instalacja udoskonalonego zestawu części zamiennych i akcesoriów, aby poprawić osiągi samochodu, a także poprawić aerodynamikę, usprawnienie, jakość mocy i wygląd pojazdu. W Japonii uważa się, że finalizacja Mitsubishi Outlander obejmuje instalację dodatkowych małych atrybutów, które nie są objęte standardowym wyposażeniem pojazdu.


Tuning zewnętrzny

Tuning na zewnątrz "Mitsubishi Outlander 3" jest instalacją aerodynamicznego zestawu nadwozia. Mają one na celu poprawę usprawnienia, a także piękno samochodu. Profesjonalne stacje dostrajania używają części zamiennych opracowanych przez dobrze znanych producentów, takich jak JP, WAP, UTC, Ishimo i inne.

Do strojenia zewnętrznego konieczne jest podanie następujących danych:

 • Zderzak przedni i tylny.
 • Kratka chłodnicy.
 • Odbojniki kaptura.
 • Progi.
 • Progi chromowo-aluminiowe.
 • Spojler szyby tylnej.
 • Światła i światła.
 • Szkło.
 • Malowanie i airbrushing.
 • Rozszerzenia ciała.
 • Zestaw terenowy.

Zderzak "Mitsubishi Outlander 3" – jest to pierwszy etap poprawy właściwości aerodynamicznych samochodu. Z reguły jest on zmieniany przez z przodu iz tyłu. Jeśli element ochronny jest wytwarzany przez znanego producenta światowego, zapięcia mają charakter regularny. Oznacza to, że część jest przymocowana do standardowych podstaw, bez instalacji lub wytwarzania dodatkowych. Progi są zazwyczaj dołączane do zderzaków, ponieważ są one wykonane w tym samym stylu. Robi się to, aby nie zakłócać harmonii i piękna całego zestawu spódnic.

Światła tuningowe "Mitsubishi Outlander 3" są montowane na standardowych fotelach – zamiast zwykłych. Głównymi producentami na rynku tej kategorii są firmy JP i Wirx. W tym przypadku pojawia się nie tylko zmiana optyki, ale również wskaźniki jakości. Tak więc, światła z Japonii Power świecą, a specjalny design pozwala kierowcy nie oślepia nadjeżdżającego samochodu.

Przednia szyba i tylne okno Mitsubishi Outlander 3 są często po prostu zabarwione. Ten rodzaj strojenia jest zabroniony w wielu krajach. Ale właściciele samochodów uparcie robią to. Oczywiście, zakaz dotyczy przede wszystkim bezpieczeństwa ruchu. Choć przy rozwijaniu nowoczesnej technologii nawet tonizowanie może być bezpieczne. Firma JRC wyprodukowała okulary na japońskich samochodach, które chronią przed światłem słonecznym. Mają odcień, ale zarazem przechodzące światło cechy odpowiadają normom międzynarodowym.

Tuning salonu

Dostrajanie Mitsubishi Outlander obejmuje wycofanie tablicy przyrządów, wymianę fotelików sportowych lub z materiału skórzanego, przebudowa przedziału bagażowego, instalacja izolacji wibracyjnych, wymiana oświetlenia wnętrza. Więc w 2014 r. Studio Vortex wyprodukowało tuning "Mitsubishi Outdoorlander 3" w części salonowej. Całkowicie zastąpili dywan, przeciągnęli fotele i sufity, zastąpił oświetlenie wnętrza, zainstalował wiele akcesoriów w kabinie i przedziału bagażowym. Później producent sam przyznał, że jest to najlepsza opcja do strojenia samochodu, co widzieli.

Tuning biegów

Tuning podwozia i zawieszenia ma na celu poprawę właściwości dynamicznych, przyczepność do nawierzchni dróg, prowadzenie samochodu z dużą prędkością. Znaczy również dekorowanie samochodu. W tym celu na Mitsubishi Outlander 3 można zainstalować różne dyski. Najbardziej skuteczne są chromowane i niklowane, ale są droższe niż inne opcje.

Tuning terenowy

Do tuningu off-road Mitsubishi Outlander 3 można przypisać instalacji wciągarki, zestawu ramion, które są przeznaczone do ochrony nadwozia samochodu, montażu bagażnika na dachu, drabiny – na tylnej klapie. Ponadto praca polega na zwiększeniu zawieszenia i ulepszeniu jej przez wymianę filtra powietrza. Wszystkie te szczegóły są produkowane wyłącznie przez firmy specjalizujące się w rozwoju i produkcji zmodyfikowanych części zamiennych.

Kompletny zestaw tuningu off-road dla Mitsubishi Outlander jest reprezentowany przez jednego producenta – Racing Japan S. W krajach WNP takie modyfikacje nie są dostarczane w dużych ilościach, aw Japonii i Stanach Zjednoczonych koszt wynosi 4.200 dolarów. Oczywiście, jeśli pójdziesz do wyspecjalizowanych sklepów tuningowych, możesz otrzymać taki zestaw. Ale cena będzie wyższa.

Akcesoria dla Outlandera 3

Do akcesoriów na "Outlander 3" można wymienić wiele części zamiennych: szyny do dachów, pokrywy drzwi, przezroczyste reflektory i osłony silnika, osłony przedziału sedan i bagażnika, zasłony kabiny, błotniki, chromowane uchwyty, głośniki, moduły GPS i inne szczegóły , Które nie są objęte standardowym wyposażeniem i tuningu.

Montaż dodatków zewnętrznych

Kiedy konsument kupuje samochód, stara się go maksymalnie zwiększyć dla komfortu kierowcy i pasażerów. Tak więc, w salonach samochodowych klient jest w pierwszej kolejności zamontowany standardowe akcesoria zewnętrzne:

 • Niższa ochrona silnika. Chroni ona nie tylko wodę i lód, ale także pobudza kinetykę uderzenia, jeśli maszyna uderza w solidny przedmiot (kamień lub kikut).
 • Klapy błotne. Aby zagwarantować, że w złych warunkach pogodowych podczas jazdy i obracania kół, brudna woda i bagno nie trafiają w drzwi i progi. Ma to zapewnić, że podczas opuszczania samochodu kierowca i pasażer nie plami się odzieży.
 • Deflektory szklane. Zaprojektowany do zamykania górnej części okna, aby chronić go przed deszczem. Tak więc pasażer może otworzyć go trochę na dostarczanie świeżego powietrza.
 • Chromowane klamki. Nie mają praktycznego znaczenia, ale służą jako ozdoba, aby podkreślić styl.
 • Podszewka drzwi i bagażnika. Są również ozdobą. Praktyczne korzyści nie są ponoszone.

Odmiany wyposażenia wnętrz

Akcesoria do wnętrz, jak części zewnętrzne, są dostępne przy zakupie samochodu. Albo są kupowane w sklepach lub na rynkach samochodowych osobno.

Zasłony "Mitsubisi Outlander 3" to akcesoria, które dodatkowo chronią salon przed światłem słonecznym, a także nadają wnętrzu niepowtarzalny styl. Kolor jest dobierany według tapicerki i dekoracji. Istnieje kilka rodzajów zasłon: praktyczny model pełnej ochrony przed słońcem i ozdobną opcją.

Kieszonki bagażowe – to specjalnie zaprojektowane pudełko na rękawiczki wykonane w formie siatki. W nich łatwo jest umieścić inne akcesoria, które mogą być wymagane na drodze. Jeśli chodzi o dywaniki, dodatkowe dodatkowe wyposażenie wnętrza jest oferowane w celu zainstalowania dodatkowych gumowych powłok, które można łatwo usunąć i wyczyścić. Są przeznaczone do gromadzenia brudów, kurzu, wody i śniegu, które kierowca i pasażerowie wprowadzają do przedziału pasażerskiego. Chronią one powłokę przed wilgocią, która może ją zniszczyć.

Pokrowce na siedzenia – mają na celu ochronę materiału przed pocieraniem i uszkodzeniem. Istnieje kilka opcji dla tego dodatku do Mitsubishi Outlander 3: konwencjonalny, wykonany z materiału syntetycznego, skóry i skóry. Oczywiście najbardziej popularne są modele zwykłych tkanin, ponieważ są dość wytrzymałe. Ponadto, są niedrogie w porównaniu do innych opcji.

Pracujemy niezależnie!

Mając własne ręce, tuning Mitsubishi Outlander 3 jest realistyczny, ale trudny. Jest to związane przede wszystkim z znajomością funkcji projektowych, które są dość złożone. Tak więc produkcja zmodyfikowanych części zamiennych do zewnętrznego zestawu korpusów wymaga specjalnej wiedzy i obliczeń. Oczywiście niektórzy kierowcy ćwiczyli produkcję i montaż części strojeniowych wykonanych samodzielnie. Ale wyglądało to źle. Ponadto takie szczegóły były niepraktyczne, ponieważ ich funkcje nie były wykonywane przez organizm.

Tak więc, należy to przypisać do strojenia, produkowanego własnymi rękami, tylko montaż profesjonalnych części zamiennych już wyprodukowanych. Jednocześnie jest to dość łatwe, ponieważ takie urządzenia są standardowe i są montowane na standardowych elementach mocujących. Opcjonalnie możliwość strojenia własnymi rękami można przypisać rysunkowi i inskrypcji na ciele, instalacji reflektorów cilii, montażu akustyki i innych prac, które nie wymagają specjalnych umiejętności i umiejętności.