490 Shares 8632 views

Salon piękności Amoveo SPA, Petersburg: opinie, usługi, adres w Petersburgu

Znany wszystkim Petersburgers salonie kosmetycznym zwanego Amoveo SPA w Petersburgu różni się stałym napływem klientów i wiele zalet. Dzięki środków wykorzystywanych w salonie, można pozbyć się wielu problemów skóry i włosów, bez otrzymania jakiejkolwiek szkody.

Recenzje Amoveo SPA są tylko pozytywne w Petersburgu. Przez cały czas w kabinie nie mam na adres negatywne komentarze, bo goście są zadowoleni ze wszystkiego. Prawdziwe opinie zostały tam klientów, a także podstawowe informacje i salon piękności, jej cel i główne zalety można znaleźć w artykule.

Amoveo SPA w Petersburgu

Salon oferuje odwiedzającym świat urody, harmonii i relaksu. W Amoveo SPA (St. Petersburg), który dostarczył fotografię w artykule, można poczuć atmosferę ciszy i spokoju. To jest miejsce, gdzie czas zatrzymuje swój ruch, a człowiek, będąc z dala od codziennego zgiełku, jest wolny, aby zamknąć oczy, słuchać swojego wewnętrznego głosu i zanurzyć się w cudownym świecie niezwykle jasnych i kolorowych doznań. Te chwile mijają powoli ciało połączenie i dusza są przeznaczone tylko dla klienta, podczas których nikt nie ośmiela się rozpraszać.

Amoveo SPA to salon kosmetyczny w Petersburgu, przy Calle Pawła, 4. Absolutnie każdy z Petersburga zna to miejsce, więc nie będą spędzać dużo czasu, patrząc na niego. Turyści też, że będzie łatwo znaleźć salon, ponieważ można je łatwo wziąć pomocy uprzejmy i miły mieszkańców Piotra.

Co to jest

Salon Amoveo SPA w Petersburgu nie jest za nic nie zostało tak nazwane. Spa jest znany, czyli „oczyszczenie wodą”, a słowo kluczowe – „Amoveo” – może być rozumiane w kilku znaczeniach: „wyeliminować”, „Push”, „odrzucenia”, „odrzucenia”, „usuń” i podobne.

Cele i Amoveo SPA w Petersburgu

Do tej pory istnieje wiele salonów, gdzie różne usługi są przewidziane do pielęgnacji ciała. Każdy z nich ma swoje własne cele i cele, które chce osiągnąć za wszelką cenę. Wyjątkiem od tej liście nie i Amoveo SPA.

Głównym celem salonie piękności jest zapewnienie klientom komfortowe warunki w celu zapewnienia, że są one w stanie na chwilę uciec od codziennych problemów i zmartwień. Dzieje się w zabiegach Amoveo SPA, klient zostaje zanurzony w świat przyjemności, spychając daleko w tle wszystkie obawy, niepokoje i obawy, eliminując negatywne odczucia nagromadzone w ciągu długiego okresu czasu.

ważne punkty

salon SPA Amoveo SPA w Petersburgu tworzą swoje zasady, na których różni się nawet na chwilę. Są to:

 • dbanie o własne zdrowie, jak również status swoich krewnych i przyjaciół;
 • wkład każdej osoby do poprawy świata;
 • opiekuńczy stosunek do wszystkich żywych istot i przedmiotów nieożywionych na świecie;
 • całkowite odrzucenie kosmetyki dekoracyjnych, które są dostępne w sprzedaży dopiero po przejściu testów i badań na zwierzętach;
 • stosowanie przyjaznych dla środowiska opakowań, które mogą być łatwo przetwarzane i nie powodują uszkodzenia otaczającego świata;
 • Maksymalne wsparcie dla krajów o niskim poziomie rozwoju rolnictwa, jak i ich mieszkańców.

Powyższe zasady były wyraźnie obserwowane w procesie wytwarzania wszystkich produktów organicznych, gdzie symbol „bio” występuje.

Przywódcy „Amoveo SPA” jednogłośnie zdecydował, że w żadnym wypadku nie będzie korzystać z funduszy na zabiegi, które zawierają sztuczne i szkodliwe dla człowieka substancji ciała. Ponadto, pracownicy administracji i salon piękności całkowicie opuszczony stosowania produktów kosmetycznych, które zostały utworzone w wyniku długotrwałego cierpienia istot żywych.

procedury relaksacyjne

Salon kosmetyczny oferuje kilka ciekawych zabiegów dla relaksu, które docenią zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niektóre z tych procedur należą:

 1. "90% czekolady" (5500 rubli do 150 minut). Jest to wspaniały program, który będzie smak każdego klienta, a przede wszystkim prawdziwych koneserów czekolady. Następnie odbyło się masaż czekoladowy, co prowadzi do prawidłowej przemiany materii, nawilża i odżywia skórę i odżywia mikroelementy ciała. Dzięki czekoladą skóra jest bardziej elastyczna.
 2. "Anty" (6000 rubli do 150 minut). Zabieg łagodzi stres po ciężkim dniu pracy. Kompleks zawiera wir, utleniacze całego ciała, a także peelingu opakowania doskonale oczyszczania skóry i znacznie poprawić jego strukturę. Do białej glinki stosowanej procedury, odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.

okłady i peelingi

Ulubione zabiegi w salonie goście są okłady i peelingi. Najpopularniejsze z nich to:

 1. Cytrusowe Scrub (1600 rubli na godzinę). Procedura ta jest dobrze przejawia się użyteczne właściwości soli morskiej, organiczne olej migdałowy, estry pomarańczowy, jak również cytryny i grejpfruta. W peelingu pozostawiając 10 minut w strefie SPA – około 20 minut, w temperaturze phytotea – do 10 minut.
 2. Tropikalnych okład z kokosa i papaya (1900 rubli 45 minutach). Dla procedury stosowane orzecha kokosowego i papaya, jak i glinki. Ze względu na owijanie Skóra jest optymalnie nawilżona, staje się bardziej miękki i bardziej młodzieńczą.

Spa Facial

pielęgnacja twarzy jest bardzo ważne dla wszystkich ludzi, bez wyjątku, tak „Amoveo Spa” oferuje następujące procedury:

 1. "Harmony" (3500 rubli na godzinę). Kompleksowa obsługa przeznaczony do oczyszczania skóry, niezależnie od jej rodzaju. U podstaw są dwie maski, które różnią się w zależności od zasady działania, ale pełnią jedną funkcję – dbać o całe ciało. Również leczenie obejmuje chłonnych energicznym masażu na twarz, która pomaga normalizować wodno- lipidów.
 2. "Aqua Fitz" (5500 rubli 75 minutach). Procedura niezbędne dla zwilżenia słabe i zbyt zmęczenia skóry i koniecznie zawiera limfoenergetichesky masażu, który jest stosowany w celu przywrócenia równowagi wodnej, jak również stosowania maski alginianu, który zawiera tylko naturalne składniki i jest wykorzystywany wyłącznie do dojrzałej.

Opinie klientów

W „Amoveo Spa” regularnie otrzymuje informacje zwrotne zadowolonych klientów, dzięki którym wnętrze jest zmieniana tylko na lepsze. Ludzie świętują fakt, że pracownicy mogą znaleźć indywidualne podejście do absolutnie nikogo. Nawet jeśli wnętrze użytkownik nie podjęła jeszcze decyzji, które usługi w celu lepszego wykorzystania, po miłej rozmowie z jednym z pracowników salonu zmieni. Dla każdego klienta, nie podano wystarczającej opieki i uwagi ze strony pracowników.

Wszyscy goście twierdzą, że są one naprawdę mogli odpocząć od zgiełku. Niestety, cieszyć się nim przez długi czas nie będzie działać, ponieważ każda procedura ma limitu czasu, ale każdy klient, przynajmniej raz odwiedził „Amoveo”, będzie okazją, aby tu przyjechać ponownie.