551 Shares 7822 views

Piercing brwi. Piękno wymaga …

Dzisiaj, piercing jest bardzo popularny wśród młodych ludzi poszukujących dowolny wygodny sposób ozdobić ciało. Przebicia robią niemal wszędzie – na twarzy i na narządach płciowych. Szczególnie kochany przez wielu przekłuwanie brwi, która zwraca uwagę na oczy.

Czy Piercing brwi są dozwolone?

Oczywiście, aby zrobić jeden kolczyk na brwi, nikt nie zabrania, ale musi przeprowadzić procedurę przez przeszkolony i kompetentny wzorcowej anatomii człowieka. W miejscu, gdzie normalnie można zrobić Piercing brwi, przechodzi nerw wzrokowy, więc ważne jest, aby nie dotykać go w czasie wykonywania nakłucia. Część z nosa do środkowej brwi jest bardzo niebezpieczne dla przebicia, ponieważ oprócz nerwu wzrokowego są skoncentrowane wiele biologicznie aktywnych punktów. W związku z tym przeprowadzono na przebicie się w pobliżu świątyni, jest pionowo lub ukośnie.

Nie należy polegać na prowadzeniu tak ważną mistrza procedura początkujących, gdyż nie jest „wypełniony rękę” i nie może wiedzieć, jak zrobić przekłucia bez konsekwencji. Jest także lepiej „ozdobić” brwi w specjalnej kabinie, i z dobrą reputacją, ponieważ wpływa nie tylko na efekt końcowy, ale także zdrowia klienta.

Piercing brwi: Implikacje

Decydując się przebić brew, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z możliwych konsekwencji:

  • Osoby, którzy mają osłabiony układ odpornościowy, piercing jest bezwzględnie przeciwwskazane u: istnieje duże prawdopodobieństwo odrzucenia ornament, który towarzyszyć będzie przejawem reakcji alergicznych, ropiejące i pogorszenie ogólnego stanu organizmu.
  • Gdy nerw wzrokowy jest uszkodzony wzrok może ulec uszkodzeniu.
  • zatrucie krwi.

Jeśli to możliwe konsekwencje nie boisz, to nadszedł czas, aby zadbać o akcesoria, które będą oznaczonych przekłuwanie brwi. Ozdoby można wybierać w postaci pierścieni, kolczyków lub pasty, ale nie wisi (może przylgnąć do odzieży podczas ubierania i pościel podczas snu, co boli skórę).

Odmiany Piercing brwi

W zależności od rodzaju punkcji, można wybrać te lub inne ozdoby. Tak więc, na przykład, tworząc pionowe przebicie, to lepiej, aby pozostać na non-dodatnich ozdoby, które nie przylegają do włosów i ubrania. Po przekątnej przebicie, które jest najczęstszą, można wybrać bardziej słodkie akcesoria z kamyków. Poziome brew piercing jest zrobione powyżej lub poniżej łuku brwiowego na to zapewnia dekoracje w postaci pierścieni, kolczyków i tak dalej. Istnieje również rodzaj Piercing brwi, gdy piercing odbywa się pod okiem, w pobliżu górnej części policzka. W tym przypadku wziąć najmniejszych akcesoriów.

Jak jest Piercing brwi

Jednym z najczęściej zadawanych pytań na temat Piercing brwi, co następuje: „To boli, czy jest to”. To wszystko zależy od progu bólu od klienta, profesjonalizm kapitana i miejscu nakłucia. Co do zasady, w zakresie od połowy brwi do końca bólu drobne nakłucie, więc znieczulenie w tym przypadku nie ma zastosowania. Ale krew popłynie to konieczne, aż do momentu całkowitego zagojenia rany. Zdarza się to najczęściej na drugi dzień po zabiegu. Rannych skóra odzyskuje się przez 4-5 dni, a czułość utrzymuje się przez około 2 tygodnie po punkcji.