714 Shares 9776 views

Przebicie ucha chrząstki i subtelności tej procedury

Dziś jest bardzo popularny uszy piercingu, który pozwala na tworzenie niesamowitych opcji ozdób. Wystarczy, aby pokazać wyobraźnię. Przebicie ucha chrząstki jest bardzo powszechne wykonania przekłuwania. jednak Ta procedura jest bardziej bolesne niż modyfikacji płata. Fakt, iż chrząstka w przeważającej części jest znacznie bardziej wrażliwe niż tkaniny. Ponadto, istnieje wiele terminów, które są odpowiedzialne za stabilnego funkcjonowania narządów. Jest zatem bardzo ważne, aby przygotować się do tego rodzaju piercing.

Przebicie ucha chrząstka być wykonywane wyłącznie specjalista. Dlaczego nie powinien angażować się w to w domu? Zasadniczo istnieje ryzyko igły w szczególny punkt, który reguluje funkcjonowanie organów wewnętrznych. Czarodziej, który wykonuje taką pomyłkę powinien mieć wystarczająco wysokie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu takich procedur. Tych specjalistów muszą wykazywać stopień medyczny i licencji oraz potwierdzenie przejścia kursów specjalnych. Dlatego najlepiej jest powierzyć chrząstki przekłuwania uszu prawdziwy profesjonalista. Co więcej, koszt takiego postępowania jest zazwyczaj w zakresie 500-1000 rubli (wszystko w zależności od złożoności przebicie). Jest to kosztowne dla większości fanów niestandardowej biżuterii na ciele, a więc bezużyteczne szukać tańsze, ale również bardziej niebezpiecznych wariantów.

Jeśli chcesz się przebić chrząstkę ucha, po czym należy pamiętać Czas gojenia piercingu. W kanale tkanek jest znacznie szybciej utworzona. Dlatego troska o takie przebicie musi być szczególnie ostrożny. Fundusze będą doradzać panu, który wykonany piercing. Z reguły są one dostępne praktycznie w każdej aptece.

Przebicie chrząstka ucha jest inna. Doświadczony kapitan będzie mógł zorganizować kolczyk praktycznie w dowolnym miejscu, na które tylko klient wskaże. Można umieścić kilka ozdób na krawędzi ucha, przebite skrawka, wewnętrznego zawinięcia. Jednak, aby zrobić jedną sesję dużą liczbę przebijania nie doradza żadnego kreatora wyjaśniające. W przeciwnym razie, ucho może znacznie pęcznieją, co prowadzi do tragicznych konsekwencji w przyszłości.

Z troską i wybrać najbardziej biżuterii. To nie powinno wywrzeć nacisk na chrząstkę i powoduje żadnego dyskomfortu. W przeciwnym wypadku, przebicie będzie regularnie zapalny. W związku z tym proces gojenia będzie również rozciągnięte w czasie. Cokolwiek robisz przekłuwania uszu chrząstki musi być wstępnie traktowane ze szczególnym składzie dezynfekującym. Sam przebicie przeprowadza się w obecności jednorazowych rękawiczek medycznych i cewników jednorazowych. nie powinny być wykorzystywane do takich celów, specjalnego pistoletu. Chrząstka pod jego wpływem może być łatwo uszkodzone. Wynik będzie mocne guzy i nowotwory (bliznowców). W żadnym wypadku nie wierzę tym ludziom, którzy zalecają stosowanie zwykłej igły o dużej średnicy. W tym przypadku, przebicie chrząstki ucha będzie to proces bardzo bolesne i męczące. Nawet nowe igły do szycia kolosalne gorsze cewników medycznych w ostrość.

Nie ufaj tej procedury do przyjaciół i znajomych, którzy nie mają wykształcenia medycznego. Nie zaniedbuj higieny i opieki nakłucia. Tylko w ten sposób można zmniejszyć ryzyko zakażenia bakteriami chorobotwórczymi do minimum.