504 Shares 1912 views

Jak wyglądać pięknie bez makijażu: 10 Zasady proste dla dziewczynek

Naturalność zawsze w trendzie. Dzisiaj dziewczęta spędzają dużo wysiłku stara się stosować makijaż, który podkreśli wszystkie zalety, ale jednocześnie pozostają niewidoczne. Jeśli jednak przestrzegać pewnych zasad piękno można wyglądać dobrze bez użycia jakichkolwiek produktów kosmetycznych.

Proponujemy sprawdzić dla siebie 10 prostych technik, które pomogą wyglądają naturalnie i bez skazy kosmetyków.

Dokonać brwi wyglądają doskonale

Jeśli twoja twarz bez makijażu, brwi muszą być wymienione będą w centrum uwagi. Ich kształt będzie zależał od twojej twarzy. Jeśli brwi są zbyt lekkie, można podciąć farby lub henny. Przy wyborze koloru, upewnij się, że pasuje do odcienia włosów. Jeśli nie urodziłeś się z grubymi brwiami, stosuje je codziennie olej rycynowy z witaminą A. Wkrótce będzie można zauważyć zdumiewającą transformację brwi.

Podkreślać swoje oczy

Aby wyglądać bardziej wyraziste, należy zwijać swoje rzęsy, a następnie użyć przezroczystego żelu do nich. Można też pójść dalej i uczynić rzęs.

Należy również upewnić się, że aby pozbyć się cienie pod oczami. Przystąpić do przeglądu swojej diety. Ciemne koła są często wynikiem niedoboru żelaza lub witamin w organizmie (która w dużych ilościach są w wątrobie i czerwone mięso). Wybierz krem do oczu z efektu wybielania lub retinolu. Zimne okłady z mięty lub zielonej herbaty jest również bardzo przydatne.

Wybielić zęby

Jasny uśmiech doda 100 punktów na dowolnym wyglądzie, więc upewnij się, że nie ma nic Cię powstrzymuje atrakcyjny wygląd. Zastosowanie wybielająca pasta do zębów, zwłaszcza jeśli pijesz kawę lub wino. Ale pamiętaj, nie zbyt gorliwy, ponieważ pasta do zębów może mieć bardzo twardą wpływ na zęby. Jeśli masz zęby mają naturalnie szary lub żółty odcień, można dokonać profesjonalnego wybielania.

Pamiętaj usta

Odżywianie, nawodnienie i złuszczanie rozsądnie ważne nie tylko na twarzy, ale również na ustach. balsamy mogą być zastąpione przez naturalnym olejem. Raz w tygodniu, masować usta ze szczoteczką do zębów lub wyciągnięcie ręki. W tym celu, wstępnie zwilżyć je i zanurzyć się cukru.

Zadbaj o swoje włosy

Matowe włosy i fryzura nie zostały zaktualizowane, tylko pogarszają wygląd osoby, jeśli nie jest make-up. Wybierz prostą fryzurę i naturalne kolory jako bardziej radykalnych opcji będzie niezgodne z naturalnym wyglądzie. Regularnie przycinać podział kończy, stosowanie produktów kosmetycznych w celu ochrony przed przegrzaniem i nie przesadzaj z lokówki. Można użyć olej kokosowy, doda blasku włosów i pomaga zwalczać suchość i łupieżu. Spłukać włosy naparów ziołowych ekstraktów, będzie to również pomóc im patrzeć błyszczące.

Użyj ochrony przeciwsłonecznej

Promieniowanie ultrafioletowe jest jedną z przyczyn przedwczesnego zmarszczek, jak również innych, „-w” starzenia. Może to również prowadzić do raka, zwłaszcza jeśli masz jasną skórę. Tak więc, z SPF produkty powinny być stosowane nie tylko w lecie na plaży, ale przez cały rok.

Skupić się na swojej skórze

Kosmetologów uwierzyć, że nie należy umyć twarz więcej niż dwa razy dziennie, a jeszcze lepiej robić to tylko na noc. W godzinach porannych, można użyć Mleczko, balsam lub kostkę lodu. Co najważniejsze, nie pocierać skóry też, bo takie procedury mogą jej zaszkodzić. Jest on również przydatny raz na tydzień do maski na twarz (glinki, na przykład). Jeśli skóra nie jest zbyt czuły, można obrać go delikatnie, przy użyciu różnych zarośla twarzy.

Wyspać

Właściwa sen (co najmniej 7-9 godzin) jest konieczna dla dobrego stanu skóry i dla ogólnego stanu zdrowia. Idź do łóżka przed 11 wieczorem, po północy, ponieważ organizm zaczyna produkować jeden z głównych „kosmetycznej” hormonu – melatoniny.

Ponownie ocenić swoją dietę

Istnieje bezpośredni związek między stanem naszej skóry i żywności jemy. Tłusta morskiej ryby, nasiona, orzechy, oleje roślinne są jednym z najważniejszych produktów. To źródło kwasów tłuszczowych, witaminy E i karotenu, które są główną bronią w walce z wolnymi rodnikami. Również dieta powinna zawierać produkty mleczne, ponieważ są one kluczem do zdrowej mikroflory.

Znajdź swój kolor

Przy doborze koloru ubrań poprawi koloryt skóry, ukryć wady i uczynić swój wygląd bardziej wyraziste. Skóra bez ram tonalnej wygląda jaśniejsze, więc ważne jest, aby nie zaostrzać sytuacji, wybierając odcienie zbyt zimno i ciemno. White – również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Skoncentrować się na czystych jasnych kolorach: niebieski, turkusowy, teal, brzoskwini. Najlepiej, należy określić typ i kolor wybrać ubrania zgodnie z jej zasadami.