226 Shares 6343 views

Jak usunąć pieprzyk w domu, bez szkody dla skóry

Każda osoba na ciele jest liczba moli i znamion. Mole – to obszary skóry, zmienić jego kolor pod wpływem melaniny – pigmentu odpowiedzialnego za kolor. Ktoś wiele moli ktoś ma bardzo niewielu z nich. Najczęściej, wiele z nich jest obecny w organizmie osób o jasnej karnacji. Jest dobry znak narodowy, zauważając, że jeśli dana osoba ma dużo moli, to czeka za dużo szczęścia.


Moli na twarzy, co do zasady, sprawiają, że gwoździem programu, dodając uroku. Ale często nie przynoszą tylko pozytywne emocje. Często zdarza się, że kret, który pojawił się na twarzy lub innych części ciała otwartym, wygląda nieestetycznie, zakłócając harmonię i psuje wygląd. Jest to niebezpieczne, aby usunąć moli? Konwencjonalna mądrość jest, że tak niebezpieczne. Lekarze nie zalecają wykonywania tej procedury na własną rękę. Odręcznie usuwania moli czoła zapalenie skóry, może powodować problemy z krwią, a nawet raka. Jeśli są niepokojące mol wygląda niezdrowe, nagle pojawiła się lub zwiększona, jeśli za dotknięciem jej obecnym bólu, nawet nie myśleć o tym, jak usunąć pieprzyk w domu. Wykazują dermatologa lub onkologa edukacji, nawet jeśli nie chce się go pozbyć. Żadne środki wskazujące usuwania moli w domu przez zranienia skóry. W każdym razie nie można zgrać lub nagrać!

Jeśli kret nie powoduje niepokój, to można spróbować usunąć go w domu bez konieczności udania się do lekarza. W takim przypadku można skorzystać z porady tradycyjnej medycyny w rzeczywistości , jak usunąć pieprzyk w domu, nie uszkadzając go.

Najlepszym lekarstwem w tym przypadku jest uważany za czosnek. Rozproszone różne recepty, aby pozbyć się moli, zawierającą jego nazwisko. Oto niektóre z nich:

  1. Wycisnąć czosnek przez prasę. Umieścić wynikowy czosnek mazi na mol, starając się nie spaść na skórze. Aby to zrobić, skóra wokół niego jest możliwy do uszczelnienia, pokrywy, lub po prostu posmarować wazeliną. Przetwarzane miejsce uszczelniania tynków i pozwolić pracować nie więcej niż 4 godziny. Powtarzać codziennie. Po 3-4 dniach, procedura będzie widoczne pierwsze rezultaty.
  2. Innym sposobem dla osób zainteresowanych, jak usunąć pieprzyk w domu – jest stosowanie soku z czosnku. Aby wykonać procedury niezbędne do wprowadzenia czosnek, sok napięte przez gazę na wacikiem i dołączyć do potrzebujących miejscu leczenia. Oznacza to, że trzeba trzymać około 5 minut. Konieczne jest, aby powtórzyć procedurę codziennie, aby uzyskać wynik.
  3. Innym równie skuteczny, sposób – mieszaninę soku czosnku i octu lub soku z cytryny i czosnku w stosunku 1: 1. Otrzymany płyn do należy wytrzeć mola kilka razy dziennie.
  4. Wolno używać octu w wysokości nie większej niż 1 kroplę. Nie zapomnij, aby chronić skórę otaczającą kreta – przetwarzanie każdego z tych narzędzi, aby pomóc w rozwiązaniu problemu, jak usunąć pieprzyk w domu, mogą napotykać na oparzenie. Zastosowanie octu do przyjęcia przez tydzień, po czym następuje przerwa o 4-5 dni, a następnie procedurę tę można powtórzyć.

W starożytnej Rusi często wykorzystywane w następujący sposób, aby pozbyć się zbędnych moli: w polu z trzonka wyciągnął chleb ucha, nastawił krawędź utworzona mol, a po uchu zakopane w ziemi w górę łodygi. Uważano, że molowy znika, gdy tylko zgnilizny kolca.