205 Shares 2353 views

„Podkowa” – tatuaż, który przynosi szczęście

Uważa się, że tradycja koni butów wprowadzonych przez starożytnych Rzymian. Procedury przeprowadzono wyłącznie ze względów praktycznych. Podkowy zmniejszenia zużycia kopyt konia i pomaga do przenoszenia ciężkich ładunków. Stopniowo podkowy stali na całym świecie. Co ciekawe, tak aby chronić kopyta przed zużyciem stosowane. Dla wielu ludzi, podkowy – tatuaż, pamiątka lub element dekoracji. Temat ten jest uważany za symbol szczęścia i pomyślności.

Dlaczego Horseshoe – na szczęście?

Nie jest tajemnicą, że but może odpaść kopyta podczas operacji. Gdy but konie właśnie rozpoczął, wielu rolników nie może sobie pozwolić na to kosztowna procedura. Znajdź na drodze odpadła z kopyta obcym podkowy konia uważany za prawdziwy sukces. Zaloguj się podobało i zakorzeniła się w wielu krajach. Nie tylko Rosjanie uważają, że „Podkowa” – tatuaż, który przynosi szczęście. Ta pozycja jest obdarzony mistyczne pozytywnym znaczeniu na całym świecie. Stopniowo podkowy zaczął zbierać nie tylko do ponownego wykorzystania zgodnie z jej przeznaczeniem. symbol szczęścia zaczął spędzać w domu, myśląc, że będzie przyciągać szczęście.

Wartości bezpośrednie i odwrócone

Często „Podkowa” tatuaż nadziewane w klasycznej wersji – kończy. Najbardziej popularna interpretacja charakteru – miska z obfitości. Zaokrąglona część podkowy, odpowiednio, przedstawia dolną część zbiornika, przy czym gromadzące najbardziej korzystne. Nieco mniej dobry symbol szczęścia jest wyświetlany do góry nogami. Podobny tatuaż „Podkowa” wartość jest bardziej złożona. Jeśli końce są skierowane w dół, przed sobą potężny amulet przed złymi siłami. Nasi przodkowie wierzyli, że szatan i wszystkie złe duchy chodzić w kółko. Przerwać cykl, można mylić z siłami zła i do wycofania ich z domu. Bardzo rzadko podkowy przedstawiana poziomo, jakby położył na boku, w sposób rosnących miesięcy. Ten symbol, według niektórych osób, przyciąga bogactwo materialne. Przekonania niektórych ludzi podkowy – jest to znak księżyca i kobiece. Obraz może symbolizować łono kobiety i płodność.

Podkowy tatuaż: pomysły i szkice

Tatuaże z buty są popularne na całym świecie. Symbol ten można interpretować na różne sposoby, ale zawsze konsekwentnie pozytywne. „Podkowa” – tatuaż, który jest równie dobrze nadaje się obu płci. Dziewczyny często wybierają wzory, ozdobione elementami dekoracyjnymi. Mężczyźni wolą realistyczne wizerunki podków. Ten tatuaż może wypełnić dowolną część ciała. Jeśli chcesz być ukryte przed wzrokiem ciekawskich amulet, wybrać obszary, które są często pod ubraniem. Duża podkowa na odsłoniętej skórze będzie znakomitym dodatkiem do obrazu z właściwego wykonania. Ze względu na prostotę jego charakter nie jest trudno przedstawić praktycznie żadnych współczesnych tatuaże stylu. Bardzo często zdjęcia z butów uzupełniać inne znaki. Dość często jest symbolem dobrych obrazów addycyjnych szczęście koni lub czterolistna koniczyna. Nie mniej imponujący wygląd „Podkowa” (tatuaż) obraz wraz z kwiatami.