391 Shares 8492 views

Home nominalna: aloes

Przydatne właściwości tej niezwykłej rośliny, jak aloes, znane z wielu. Właśnie w celu móc skorzystać z tych właściwości, wiele rozwijać go w ich na parapecie. Ale można go używać nie tylko do szybkiego gojenia ran.

Najlepszą rzeczą, jaką może zrobić kobieta na skórę twarzy – używać go do opieki nad jej naturalnych kosmetyków. Kup to prawie niemożliwe, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby kosmetyków, tworzenie własnych rąk. Aby przygotować domowe kosmetyki do twarzy Aloe pasuje idealnie.

To ma sens, aby najpierw mówić o właściwości tej rośliny. Składa się on z olejków eterycznych, duża liczba aminokwasów, beta-karoten, włókien, pierwiastków śladowych i, oczywiście, witamin. Wszystkie te substancje i zrobić sok z aloesu jest niezwykle przydatna. Działa jako doskonały drobnoustrojom, gojenie się ran i środek przeciwzapalny. Jest to wielkie pojedynki oparzenia słoneczne, przy okazji. Właśnie z tego powodu jest on stosowany w filtrach przeciwsłonecznych. Ponadto, oczyszcza pory, zmniejszony metabolizm, nawilża skórę, dzięki czemu jest elastyczna.

Szczególne znaczenie dla kosmetyków nazwał biostimulirovanny sok z aloesu. Aby uzyskać sok musi być umieszczony w ciemnym i chłodnym miejscu. Pod wpływem niekorzystnych warunkach są utworzone z materiału, zwiększając żywotność rośliny. Samemu też można zrobić sok biostimulirovanny musi odciąć jedną z dolnym arkuszem i umieścić go w ciągu dwóch tygodni w lodówce, a następnie wycisnąć sok.

Niemal każda firma, która produkuje kosmetyki, linia kosmetyków na bazie aloesu. Jednak w większości takich narzędzi zawartości aloesu nie przekracza 15%, co jest niewystarczające dla uzyskania efektu terapeutycznego. W związku z tym środki te są przeznaczone tylko dla młodych i problematycznej skóry. Kremy same z aloesu 20% i powyżej są znacznie droższe i nie są dostępne dla wszystkich. Dlatego z lepiej jest zrobić własny makijaż na twarzy. Aloes – roślina przystępnej cenie, co oznacza, że każdy może sobie pozwolić na dostarczenie takich produktów do pielęgnacji.

Przede wszystkim, trzeba dowiedzieć się, jak do cięcia liści aloesu. Odciąć potrzebę starsze liście są te, które są jak najbardziej zbliżone do korzeni. Jeśli końcówki liści zaczęły wysychać, wówczas ten ostatni już dojrzał. Oddzielić liście trzeba u podstawy. Pokroić w żadnym wypadku nie mogą być przechowywane na wolnym powietrzu przez ponad trzy godziny, więc nie tracą właściwości użytkowe.

To był przełom dla domowych receptur kosmetycznych twarzy. Aloes jest głównym składnikiem następujących receptur. sok roślin oczyszcza skórę, a jego użycie do tego celu jest bardzo prosta: z liści aloesu odciąć kawałek, z jednej strony, zdjąć skórkę i miąższ przetrzeć twarz rano i wieczorem.

Bardzo skuteczny pochodzą z maską aloesu. Dla każdego rodzaju skóry i dla praktycznie wszystkich problemów ma własną maskę.

Maska z aloesu na starzenie i zwiotczenie skóry: jako podstawa, można użyć stałych oleje roślinne, takie jak palmowego lub masła kakaowego. Musimy wziąć 2 łyżeczki dowolnego oleju, dodać łyżeczkę soku z aloesu i biostimulirovannogo łyżeczkę oleju roślinnego. Maska nakładać na skórę po gorący kompres. Utrzymuj maskę na skórze przez 10 minut, następnie usunąć wacikiem.

Nawilżająca maska. vera pulpa i sok z aloesu (łyżeczka każdego) zmieszano z 3 łyżeczki kremu dnia, dodać do mieszaniny wódki łyżeczka, łyżka połowie z oleju z pestek brzoskwini. Wszystko wymieszać i stosować na oczyszczoną skórę z kawałka blachy. Po 30 minutach usunąć wilgotną ściereczką.

Mleczko do mycia skóry suchej. Główną liść aloesu usunąć w lodówce przez 2 tygodnie. Następnie wlać litra zimnej wody w ciągu 2 godzin w celu doprowadzenia mieszaniny do wrzenia i super. Następnie trzeba filtrować bulion i usunąć płyn w lodówce. Oni przetrzeć twarz i szyję codziennie.

Istnieje wiele przepisów na kosmetyki twarzy, aloes, który jest głównym składnikiem. Niestety, wszystkie z nich „fit” w zakres jednego artykułu jest niemożliwe.