792 Shares 4414 views

Co jest koral złuszczanie

Do tej pory, skórki koral jest nowy środek oczyszczający skórę, która dopiero zaczyna się pojawiać w salonach kosmetycznych. Jednak jego popularność rośnie z każdym dniem, a procedura ta obiecuje delikatne oczyszczenie i doskonałe wyniki.

Co jest koral złuszczanie

Ta procedura jest sposób oczyszczania skóry. Jako materiał ścierny zasady stosuje się wióry koralowe. Ponadto, środki do obierania mają tendencję, aby dodać różnego rodzaju roślinnych i olejków eterycznych, martwych soli morskiej i ekstraktów ziołowych. Zatem, obieranie koral pozwala nie tylko oczyścić pory i usunąć martwe cząstki skóry, ale również witaminy nasycenia tkanek, zwiększa przemianę materii i przyspieszają regenerację.

Należy zauważyć, że środki do takiego peelingu zawierają tylko naturalne składniki, takie miękkie dla skóry i nie powodują mikrourazy. Fakt ten sprawia, że procedura tak popularne.

Technika ta ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Przede wszystkim środki do obierania rzadko powodować poważne podrażnienia i reakcje alergiczne. Po drugie, ta metoda czyszczenia mechanicznego jest idealny nawet dla skóry suchej i wrażliwej zbyt. W trakcie zabiegu, to jest nasycone witaminy E i C, – tym samym wzmocnienie ściany małych naczyń jest wyeliminowane zastoju żylnego.

Coral Peeling: Wskazania do stosowania

Oczywiście, ta procedura jest idealnie, aby oczyścić skórę z martwych komórek, dzięki czemu jest bardziej gładka, miękka i aksamitna. Jednak koral okruchy obierania i wykorzystywane w walce z innymi problemami. Na przykład, sposób ten jest stosowany do oczyszczania twarzy, trądziku i trądziku. W ten sam sposób traktować blizny i rozstępy, w tym tych znaków na skórze, które pozostają po ciąży.

koral peelingu jest używany do opieki nad starzenia, starzenie się skóry, ponieważ aktywuje metabolizm, poprawia krążenie, przywraca elastyczność i mięśni tonu. Ponadto, ta metoda oczyszczania jest skuteczne w leczeniu trądziku różowatego i pigmentacji.

W każdym razie należy pamiętać, że przed zabiegiem należy zbadać kosmetyczki. To on będzie określić najbardziej palące problemy, skład funduszy, głębokość oddziaływania na skórę i zaplanuje procedur. Co do zasady, w leczeniu czterech sesjach.

Jak dbać o skórę po peelingu

Pomimo faktu, że koral złuszczanie – bardzo delikatna procedura, jeszcze około dwóch dni po skórze zachowa czerwonawy odcień i skórki. Jest to całkowicie normalne. Jednak w celu zapewnienia skutku, konieczne jest, aby właściwie dbać o tkankach czystości. Po pierwsze, w ciągu pierwszych dwóch tygodni w każdym razie jest to niemożliwe do pary skóry (szczególnie w saunach i łaźniach) oraz wystawiać go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Po drugie, oczyszczona skóra potrzebuje odżywiania i nawadniania – dać pierwszeństwo krem z filtrami UV.

Coral peelingu: Opinie konsumentów

Pomimo mało znane, procedura ta ma już swoich fanów. Klienci salonów piękności pozytywne o skórę w czystości. Opinie wskazują, że w wyniku tak naprawdę staje się znacznie bardziej miękkie i bardziej miękkie, nabiera świeżości i jasności młodzieży. Dlatego coraz więcej członków płci pięknej wybiera koralowców peelingu. Cena, nawiasem mówiąc, jest dość rozsądna. Jedyną wadą nie jest silny dyskomfort i złuszczanie skóry, które są po 1-3 dniach.