608 Shares 8674 views

Ułamkowy mezoterapia twarzy: narkotyki i opinie

Ułamkowy Mezoterapia to metoda sprzętowa odmładzania skóry twarzy i ciała, co oznacza mikrowstrzyknięć wtrysk pod skórę, które mogą składać się z witamin, leków i minerałów. W procesie tym prowadzi microzones przebijające powierzchnię skóry, która jest nie większa niż 20% obszaru leczonego obszaru problemów. Przebicie produkuje różnorodne najlepszych igły ze ściętą krawędzią w szybkim tempie do małej głębokości, minimalizując inwazyjność zabiegu.


Zasady metody pracy

Ułamkową mikroigolchataya bezigłowa tworzy strefę mikrowstrzyknięć około trzysta mikronów szerokości i głębokości od 0,5 do czterech milimetrów. Głębokość penetracji zależna od rodzaju uszkodzenia można leczyć i jest ustalana przez lekarza prowadzącego, jako parametr do programu komputerowego, jak penetracji zmarszczek lub craters postacne, na przykład, jest inna, dla uzyskania optymalnych wyników. Ułamkową bezigłowa stosować w leczeniu chorób, takich jak:

– szerokość porów;

– blizny z wysypką posleugrevoy;

– wiek grawitacyjne opadanie powiek na twarzy lub szyi, brodzie;

– Zaburzenia pigmentacji (melasma, plamy z ekspozycją na słońce, wiek);

– cienkiej skóry, zmarszczki zębów;

– blizny po operacji i innych operacji;

– rozstępy (rozstępów) po okresie ciąży, utratą masy ciała, lub zmiany hormonalne;

– zwiotczała skóra powiek, szyi, klatki piersiowej, rąk i tak dalej.

Przeciwwskazania

Ograniczenia dla tej stosunkowo szybki, wydajny i bezbolesne zabiegi również istnieje. Ułamkowy mezoterapia twarzy, opinii, których w większości pozytywne, nie przeprowadza się, jeżeli pacjent jest chemicznie obierania w mniej niż dwa tygodnie przed terapii atopowego zapalenia skóry ma typ, ciąża, epilepsja, opryszczka lub łuszczycy. Dodatkowo, procedura nie jest wskazane w przypadku procesów zapalnych w obszarze obróbki, i przeziębienia towarzyszy gorączka.

Dzięki czemu skóra jest zregenerowana?

Ułamkową bezigłowa twarzy i innych częściach ciała poza transport składników odżywczych do wnętrza skóry, również mikrotravmaticheskoe działanie na tkankę, która prowadzi do ich późniejszego czynnej regeneracji. Urządzenie ekspozycja Golf to oddzielne strefy obróbki, które znajdują się wokół tak zwanej „strefie mobilizacji” (zdrowsze skóry), którego powierzchnia problemem po zabiegu „Go” komórki macierzyste, które są rezerwy organizmu, pomaga skórze odzyskać od uszkodzeń.

Procesy w skórze, co powoduje ułamkową mezoterapii mikroigolchataya, bardzo ciekawe. Po części przetwarzanie aseptyczne zapalenie występuje w niej, w której uszkodzone struktury, a także czerwone ciałka krwi, kolagenu i elastyny obszaru problemów melaniny zniszczone przez makrofagi. Mobilizacji ze strefy do strefy regeneracji skierowanych fibroblastów, które dziennie „naprawione” tworzenia warstwy podstawowe i prowadzą do nowego kolagenu i elastyny, który otrzymuje się z nowych rusztowania. Taka stopa zwrotu może skrócić okres rehabilitacji do kilku godzin (nie stosować kosmetyków i golenie może być następny dzień), podczas którego skóra wchłania składniki odżywcze stosowane w leczeniu konkretnego procesu.

Procedury muszą niektóre

Ułamkowy mezoterapia umożliwia proces jednorazowo tylko jedną piątą obszaru problemowego, więc do pełnego przywrócenia uszkodzonego obszaru może potrzebować 4-5 zabiegów, które są wykonywane w odstępie 10-12 dni. W tym okresie, w skórze procesy regeneracyjne są zakończone, i jest gotowy do następnego zabiegu. Aparatura mikroigolchatoy mezoterapia frakcyjna, mieszczący się w szczególności kabiny, mogą nieznacznie różnić się od tych „braci” w ich właściwościach.

Główne cechy urządzenia do mezoterapii

Na przykład, koreański próbka „Dermopen EDR-02„ma regulowaną długość igły od 0,2 do 2 mm w opakowaniu zawiera kilkanaście kaset sterylnych igieł, które mogą przenikać przez skórę i ze zmienną szybkością – 2400 nakłuć na minutę , Urządzenie gęstość penetracji w skórze, jest wystarczająco duża, – 12 igieł na 0,2 centymetrów kwadratowych, co pozwala wykonać procedurę z najmniej bolesne odczucia dla pacjenta. Urządzenie pozwala na przetwarzanie dużych powierzchni w szybkim tempie, zapewniając klientom możliwość leczenia skóry na twarzy i ciała w jednej sesji.

Aplikacja nie tylko do twarzy i ciała

Droższe Urządzenie bezigłowa ułamkową ZX 12-13, a także wytwarzany w Korei, ma w przybliżeniu takie same właściwości, jak „Dermopen EDR-02”. ZX 12-13 Urządzenie charakteryzuje się niższymi kosztami pojemników z atramentem, który można wyleczyć kilku procedur jednego klienta, a na „Dermopen EDR-02” zawiera tylko jeden pod-czas. Urządzenie „Z-X, 12-13” na skórze 12 mikroigły, co daje maksymalną prędkością regulowaną 3600 uderzeń na minutę, można stosować mezoterapii głowy i zapewniają zwiększoną skuteczność w leczeniu rozstępów. Głębokość wnikania urządzenia są takie same 0,2-2,0 mm. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość pracy na baterii na baterii.

Urządzenie bezigłowa wybiórczy „Ruffin” znana jest wśród specjalistów jako urządzenia najcieńszych igieł o stiletnuyu ostrzenia. One przenikać przez skórę tylko 0,3-0,8 mm, co pozwala na przeprowadzenie procedury bez znieczulenia lokalnych nawet na twarzy. Aparat jest wyposażony w wystarczająco mocnym silnikiem i pozwala japoński do 2400 strzałów na minutę, co pozwala nie tylko leczyć skórę blizny i rozstępy, ale także do uzyskania dobrych wyników cellulit, trądzik różowaty, atonicznych skóry (wspomaganiem) i innych.

Boli, czy nie?

Uważane za najbardziej niedrogie zabiegi w salonie za pomocą „Mi-M”, co samo w sobie nie jest drogie. Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest dość grube igły przenikanie do tkanki do głębokości 2 mm przy prędkości 10 do 30 ruchów na sekundę. Procedura może być dość bolesne, ale dyskomfort zależny od poziomu własnego progu bólowego pacjenta. Zazwyczaj, mezoterapia frakcyjna nie pozostawia śladów na obrabianej powierzchni, ale w niektórych przypadkach, niewielki obrzęk, który jednak szybko mijają.

Wynik nie zawsze jest gwarantowane

Gdy użytkownik odwiedza wnętrze klienta, co do zasady, nie zwracają uwagi na to, co wykorzystuje urządzenie do mezoterapii frakcyjnej. Recenzje wykonane później, czasami negatywne, więc dziewczyny nie dać pożądanego rezultatu. Jest to możliwe, gdy bez skrupułów aparatura kosmetolog stosowania, na przykład, nie zdawali sobie sprawy, że pit post-trądzik może być dużo bardziej dogłębnie niż urządzenie igły. Ale ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie tej procedury u kobiet więcej niż pozytywne, jak skóra staje się świeża, stonowana, elastyczna, bez operacji.

Mezoterapia w domu

Mogą być prowadzone w domu mezoterapii frakcyjnej? Recenzje mezorollerah – urządzeń mechanicznych do użytku osobistego – wskazują, że takie operacje są możliwe, ale są one mniej skuteczne w porównaniu do zabiegów w salonie. Przy stosowaniu mezorollera trzeba pamiętać, że powinny to być zdezynfekowane po zastosowaniu nadtlenku wodoru, alkoholu, lub specjalnych płynów i aerozoli, a nie parę wodną lub inne techniki wysokotemperaturowych (autoklaw, itp ..), nie spadać, ponieważ może to spowodować uszkodzenie najcieńszą igłę ponadto spowodować obrażenia traktuje skórę.

Ach, „magia” kwas hialuronowy!

Preparaty do mezoterapii frakcyjnej stosowane w salonach i w domu, często na bazie kwasu hialuronowego. Jest to syntetyczny materiał pochodzenia niezwierzęcego, które po podaniu promuje tworzenie plenochki ochronnej odpornej na narażenia środowiska, która określa poziom wilgotności skóry, daje elastyczność skóry, wygładzenie zmarszczek, ułatwia gojenie się ran bez powstawania blizn. Maksymalne stężenie naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie spada na młodzieży (poniżej 25 lat), ze względu na jego naturalną syntezy. Dlatego młodzi ludzie są tak piękne i świeże twarze.

Użytkownik poinformował, że po zastosowaniu mezokokteyl na bazie kwasu hialuronowego jest prawie natychmiast widoczna poprawa koloru skóry i dopasowanie, które może trwać do kilku miesięcy, po których trzeba powtórzyć procedurę. Na skutek długoterminowego mezoterapii należy realizować przebieg kilku procedur wiele kobiet uważane za bardzo kosztowne (procedura na twarz może kosztować od 2500 rubli). Należy jednak pamiętać, że ceny usług, między innymi, określa kosmetyczka pracy, od kwalifikacji, który jest prawie zawsze wynikiem manipulacji skóry zależy. Na przykład, nie wiele wiemy, że ten sam kwas hialuronowy nie może zrobić domowe skutery bezpośrednio do wewnętrznych kącikach oczu, tak aby nie doprowadzić do uszkodzenia gruczołów łzowych.

Jak sugerowano w wnętrzach i przechowuje preparatów na bazie kwasu hialuronowego, na przykład NCTF również występować witaminy (C, E, A), kompleks soli mineralnych, które promują resorpcję blizn i innych. W kompleksach zmarszczki zniżki peptydem argireginom który rozluźnia mięśnie , Płyny do mezoterapii stosowane w leczeniu łysienia zawierają ekstrakty plankton, żele i wyeliminować trądzik – aktywny związek siarki. Używanie aparatu mezoterapii frakcyjnej może pozbyć się cienie pod oczami po nałożeniu kwasu hialuronowego w połączeniu z witaminami i trokserutyny. Wybrać odpowiedni lek i przytrzymaj go, a cała manipulacja może być tylko wysoko wykwalifikowanych.

Pozbycie się „gwiazdy” i cienie

Ponadto, mezoterapii frakcyjnej, poglądy na którym bardziej dodatni niż ujemna eliminuje obrzęk (roztwory z karczocha), żyły pająk (leki oparte na Ginkgo biloba), zwiększenie napięcia (mezokokteyl zawierający meliloto i rutyna), aby zmniejszyć rozmiar „spodnie” lub „drugi podbródek” dzięki zastosowaniu koncentratów lipolityczne N kartininom lub kofeiny.

Powyższe leki są często rozcieńcza do żądanego stężenia (bioaktivatory dwa procent prokaina), która zmniejsza stężenie składników pokarmowych do żądanej czułości i zmniejsza przewodność w domu lub w warunkach salon odmłodzenie. Ponadto, użytkownik często kupić specjalne środki dezynfekujące, jeśli mają swój indywidualny mezorollerami które podlegają dokładnej sterylizacji przed każdym zabiegu.

Średnia ocena dla zabiegów mezoterapii otrzymanych w wyborach rosyjskich pań, około 4 na pięć możliwych. Znalezione całkowicie negatywne (stan skóry nie zmieniła, bolesne zabiegi, koszt jest wysoki), a entuzjastyczne recenzje o odmłodzenie przez kilkanaście lat, bezbolesny i przystępność wysokie ceny za tak wspaniały pracy.