781 Shares 8893 views

Peeling mleko: Opinie na temat procedury i wyników

Istotnym elementem dla ludzkiego organizmu – kwas mlekowy – jest w stanie oddać młodość i urodę. Składnik nie tylko aktywnie uczestniczyć w różnych procesach przemiany materii w organizmie, ale jest również ważnym czynnikiem nawilżającym skórę i tkankę komórkową. Nic dziwnego, że kwas – głównym składnikiem produktów kosmetycznych do pielęgnacji ciała, najbardziej popularny wśród których – mleko złuszczanie. Oceń tę procedurę, przeprowadzonym w salonie, jak iw domu, przedstawione w artykule poniżej.

Jak działa kwas?

Każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu smak mleka peelingu. Treść można znaleźć (przed i po), zdjęcia i różne zalecenia użytkowników w każdym salonie, gdzie podobna procedura jest wykonywana. Specjalistów powie, że podstawą anti-aging leku jest kwas mlekowy, zwany także laktanovoy. To odnosi się do naturalnych substancji, które są zawarte w zielonym grochu, produkty mleczarskie, warzywa i marynowanych kwaśne owoce, a także w cieczy utworzonej przez fermentację lekkich napojów alkoholowych.

Jeśli chodzi o syntetyczne analogowy, jest wytwarzana z sfermentowane mleko krowie w wyniku ekspozycji na glukozę. kwas Laktanovaya, co jest odrywania mlecznego odżywia uważnie ostrożnie usuwa jego warstwy rogowacenia usuwa stare i martwych komórek. Procedura ta jest powierzchowna. Mimo to, dla każdej kobiety jest odpowiedni kwas mlekowy złuszczający. Opinie wskazują, że jest ona skuteczna dla każdego z naskórka, ale tylko w wieku 40 lat, kiedy więcej drobnych problemów.

Podstawowe właściwości peelingu

produkt kosmetyczny jest łatwo poradzić sobie z pierwszymi zmarszczkami, usuwa „kurze łapki” i innych formacji niepożądane: trądzik, pryszcze, czarne plamy lub nawet piegi. To może mieć różny wpływ na powierzchni naskórka. W związku z tym są takie podstawowe właściwości peelingu:

  1. Nawilżający funkcja. kwas mlekowy zawiera cząsteczki, które nie tylko są zdolne do pochłaniania wilgoci z otoczenia, ale także trzymać go przez długi okres. W związku z tym, nawet najbardziej suche skóry Peeling odżywczy mleko: przegląd każdej kabinie klienta jest zazwyczaj pozytywne.
  2. Maszt własność. Sprzyja aktywnego kolagenu, powodując skóra staje się elastyczny. Jej powierzchnia jest ulga wygładzone i wyrównane.
  3. Keratolityczne działanie. Polega ona na eliminację martwych komórek naskórka, cząstki przywrócenia, ich aktualizację i poprawę wydajności.

Należy pamiętać, że zmarszczki nie może odrywać. W związku z tym, po 50 latach użytkowania nie ma sensu.

inne cechy

One nie mniej ważne niż wyżej wymienionych właściwości obierania są. Kosmetyk może wykazać kilka ważnych funkcji. Po pierwsze, to jest dobrze wybiela naskórek. Oznacza to, że takie problemy jak plamy starcze są usuwane. Skóra zyska bardziej jednolite, ale, co najważniejsze, zdrowy. Po drugie, kwas zawarty w produkcie normalizuje gruczołów łojowych. W rezultacie, można pozbyć się znienawidzonego czyszczenie twarzy, nadmiar tłuszczu lub odwrotnie, suchego naskórka. Pory są zwężone, stan zapalny trądzik minie, pojawienie się nowych podmiotów byłoby niemożliwe. Bardzo dobra robota z tym zadaniem gotowy mleka obierania „TianDe”: Opinie opisać go jako dobry środek na wysypki i pierwszych „mostków” pod oczami.

Po trzecie, kwas mlekowy tworzy pewną barierę, która zapobiega wzrostowi na powierzchni skóry szkodliwych mikroorganizmów, usuwa stan zapalny działanie bakteriologicznego. Peeling radzi sobie z prętów beztlenowych i grzybów, hamuje wytwarzanie niebezpiecznych rodników i chroni organizm przed negatywnym oddziaływaniem na środowisko.

Zalety tego peelingu

Wiele pozytywnych cech może pochwalić mleka peelingu – recenzja łącznie stanowi, że postępowanie w pierwszej kolejności jest bardzo ekonomiczny. Peeling „działa” delikatnie, więc klient nie musi kupować drogich narzędzi do pielęgnacji skóry po sesji terapeutycznej. Jest także bardzo wszechstronny. W zależności od peelingu stężenia w mleku może być stosowany we wszystkich częściach ciała: od twarzy, a kończąc na stopach. Narzędzie również nie wysusza skórę i praktycznie natychmiastowo podoba kobietom wysoką jakość i szybkie rezultaty osiągnięte.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. To znaczy, gdy jego odbycie czujesz dyskomfort lub nieprzyjemne odczucia. Nie zapominaj, że kwas mlekowy – naturalny produkt, więc tym bardziej często nie powoduje reakcji alergicznych. Wstępne leczenie nie wymaga. Co więcej, jest ona solidną platformę dla innych rodzajów zabiegów kosmetycznych w salonie. Peeling można korzystać przez cały rok. Ale w okresie letnim, konieczne jest ograniczenie stosowania, jak bezpośrednie światło słoneczne wpływają negatywnie na naskórek po poszczególnych sesjach.

Wskazania i przeciwwskazania

W leczeniu chorób skóry jest bardzo użyteczny mleko peelingu twarzy. Recenzje dziewcząt powiedzieć, że usuwa trądzik problemu zajebiście piłki: zaskórniki, trądzik lub innych odmian trądziku. kwas mlekowy Wykazano również do ludzi, którzy mają wiotki, starzenie się skóry, pokrojone małe wczesne zmarszczki. Złuszczanie jest wskazane w przypadku pacjentów cierpiących na suchość lub tłuszczem naskórkiem na zwiększoną czułość. Stanie się ona swego rodzaju „magiczną różdżką” dla właścicieli nierównej lub ziemistej cerze, powiększonych porów lub nadmierne rozciąganie.

Równocześnie kwas laktanovaya ma przeciwwskazań. Nie można przeprowadzić procedurę dla kobiet z zapaleniem twarzy lub naruszania integralności osłony skóry. To tabu, jeśli klient obserwowano podwyższone infekcje skórne, takie jak opryszczka i rozszerzonymi naczynkami, gwiazdy naczyniowych i przeziębienia. Kobiety nie powinny uczestniczyć w sesjach podczas ciąży, laktacji oraz w leczeniu leków zwiększających wrażliwość naskórka.

Jak jest procedura w kabinie?

Kobiety są wymagane, aby oczyścić skórę z makijażu i różnych zanieczyszczeń. Na tonowania naskórka, a także odtłuszczania mleka rozpoczyna się peelingiem w kabinie. Recenzje kobiet, którzy zrobili więcej niż jedną sesję, mówiąc, że w niektórych przypadkach, kreator poprosi zrobić tzw predpiling. Polega ona na zastosowanie preparatu zawierającego kwas laktanovuyu. Ten krok zapewni jednolitą ekspozycję głównych produktów kosmetycznych i bardziej efektywnego rezultatu.

Jak do tej procedury to posiadających do pobierania roztworu kwasu mlekowego – od 30 do 90%. Specjalna szczotka jest nakładana na powierzchnię naskórka oraz w wieku od 5 do 20 minut. Sekwencje wyraźnie zaobserwowano: pierwsze czoło Temple i kości policzkowe, a szyjka i szyi, wreszcie powraca do przodu – podbródka i skóry twarzy. Następnie naskórek zwilża dużą ilością zimnej wody – gorąca ciecz poddaje się reakcji z kwasem powoduje silne podrażnienie. Po usunięciu mistrza obierania wkłada maskę i odżywczy balsam.

prawo opieki

Po wizycie w salonie trzeba przestrzegać zaleceń pana. Zazwyczaj specjaliści twierdzą, że wszelkie powikłania nie powoduje złuszczania kwasem mlekowym. Opinii dla tego samego klienta o bardzo różne: niektórzy mówią, że manipulacja odbyła się doskonale, a inni skarżą się zaczerwienienie i złuszczanie skóry po zabiegu. Rzeczywiście, mogą wystąpić takie skutki – zazwyczaj u pacjentów z wrażliwych i delikatnych naskórka. Jednak, zgodnie z doświadczonych kosmetyczek, efekty uboczne powinny przejść w ciągu kilku dni.
Ponadto, po obraniu, są one nie powinni dotykać leczonych obszarów ciała ramiona, aby nie je czesać. trzeba zapomnieć o makijażu i agresywnych detergentów, depilacji i opalania w ciągu najbliższych dwóch dni. Należy unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych na skórę. Jeśli wystąpi dyskomfort może być nałożenie na obszarach poddanych maski olejów roślinnych. Jeśli masz jakiekolwiek oparzenia, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Koszt procedury

Przy regularnym stosowaniu peelingu pomaga mleka. Sprawdź każdy klient wskazuje, że konieczne jest, aby przejść zabiegów kosmetycznych. Składa się z maksymalnie ośmiu sesjach, różnica między nimi – dwa tygodnie. Sama liczba manipulacji, ich czas trwania i częstotliwość zależy od stanu skóry, jej strukturę, indywidualnych cech. Zwykle wynik jest przechowywany przez okres dwunastu miesięcy, ale przewiduje się, że dom będzie można nadal korzystać z innych produktów zawierających kwas mlekowy.

Peeling koszt kabiny jest również zależna od wielu czynników. Na kształtowanie się cen wpływa na prestiż instytucji, jego lokalizacji, opinie klientów, dostępność wykwalifikowanej kadry, a także poziomu szkolenia kapitanów, wielkości i stanu leczonego obszaru ciała. Taryfa różni się od jednego do pięciu tysięcy rubli. A to tylko jedna sesja. Cały kurs będzie kosztować co najmniej 15 tysięcy rubli. Ale wynik będzie przejawiać się w możliwie najkrótszym czasie – obiecują kosmetyczki.

Peeling mleko w domu

Dziś jest bardzo łatwe i szybkie, aby mleko peelingu w domu: kobiety opinia pomoże zbliżyć się do procedury odpowiedzialnie i profesjonalnie. Po pierwsze, są one zalecane, aby przejść do sklepu i kupić specjalne kwas. To nie może być stosowany w czystej postaci – jest obarczona oparzeń. W związku z tym, ciecz rozcieńczono zimną wodą do stężenia 5 procent przed sesją kosmetycznym. Jak dozownika jest wygodny w użyciu pipety.

Po drugie, przed nałożeniem oznacza odtłuścić skórę – jest najlepszą wódkę lub alkoholu. Następnie, kwas mlekowy namoczyć wacik i nałożyć cienką warstwę na twarz: po wyschnięciu, a następnie drugim spotkaniu. Nie więcej niż dwie minuty powinien trwać pierwszy skórki kwasu mlekowego w domu. Recenzje dziewczynek mamy pewność, że lekkie mrowienie – naturalną reakcją na procedury. Jeśli swędzenie i pieczenie silny, natychmiast przemyć środkiem i nałożyć krem. Utrzymanie wszystkich powyższych warunków, można osiągnąć pożądany rezultat jak najszybciej.