876 Shares 9154 views

Które lepiej jest użyć oliwę do celów kosmetycznych?

Oliwa z oliwek od dawna doceniane przez ludzi z doskonałej jakości i zdrowotnych świadczeń wniesionych przez! Jego wysoko umieszczone nad innymi olejami przez starożytnych Greków, że ten produkt jest używany nie tylko w medycynie i gotowania, ale również w kosmetyce (prymitywnych w tym czasie): kąpiel z olejkami, maski do rąk i twarzy, maski do włosów … Takie procedury przed nadal popularne i popytu, ponieważ oliwa z oliwek jest bogata w witaminy, które są tak istotne dla ludzkiego organizmu.

Użyteczna oliwy z oliwek?

Po pierwsze zapobiega starzeniu się skóry (odpowiada za witamin A i E). Po drugie, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka (dlatego lekarze i kosmetyczki zalecamy stosowanie oliwy z oliwek do opalania). Ten produkt jest idealny jako podstawa do maski włosów, paznokci i skóry. Olej z oliwek hipoalergiczne, więc jest przydatny dla wszystkich: dla małych dzieci i osób dorosłych. Po trzecie, nie zatyka porów twarzy i pomaga im „oddychać”. Skóra staje się miękka, zadbane i piękne.

Olej ten jest znany z własności zapobiegania drobne zmarszczki. Codzienne korzystanie z niej w pielęgnacji skóry na przyniesie wspaniały efekt. Ponadto, oliwa z oliwek w kompozycji do włosów maski całkowicie zwilża i nasyca każdy włosów witaminy (A, B, C, D, E) i minerałów. Tak, ten produkt – prawdziwie cennym źródłem młodości i urody. I, co do zasady, powstaje wiele pytanie: „Jaka jest najlepsza oliwa z oliwek?”.

Odmiany oliwy z oliwek

Aby wiedzieć, które oliwa z oliwek jest lepszy, konieczne jest, aby zrozumieć jego formy. Ponieważ każdy z nich jest wyjątkowy i służy do pewnych celów.

Pierwszy rodzaj – Virgine (naturalny)

Taki olej jest najbardziej bogata w witaminy, ponieważ otrzymano fizycznych metod leczenia. Surowy materiał poddaje się na atak chemiczny, a więc jest bardziej miękki i bardziej naturalne. Z pewnością możemy już odgadnąć, co oliwa jest lepsza. Ale jeszcze należy zwrócić uwagę na innych odmian.

Drugi typ – rafinowane (rafinowany)

Rafinowany olej jest idealny do sałatek, ponieważ po przetworzeniu jest ona pozbawiona swoistego zapachu i smaku szczególnym. Olej ten oczywiście, w przeliczeniu na wentylatora, ale jest również przydatne, ale w mniejszym stopniu niż naturalne.

Trzeci rodzaj – wytłoczyn (wytłoki)

Ta niska jakość oleju, jak wszystkie witaminy „fading” ze względu na termiczne, chemiczne i fizyczne oddziaływania w czasie procesu. Rozpuszczalniki zniszczyć smak i zapach, a przy tym samym czasie przydatnych właściwościach.

Odpowiedź na pytanie: „Które lepiej jest użyć oliwę do celów kosmetycznych?”

Wśród takich zakresie domyślić, że najcenniejsza jest oliwa z oliwek (Virgine). Najlepiej jest stosować takie podgatunki jak dodatkową Virgine lub po prostu Dziewicze. Tłoczony na zimno z technologii, która zachowuje wszystkie cenne witaminy i minerały, które są zawarte w oliwek. Przyjemny zapach, lekka konsystencja oleju jest idealny do celów kosmetycznych. Twoja skóra będzie piękna i delikatna, a jej włosy – gładkie i jedwabiste!