498 Shares 2977 views

Jak zrobić maskę dla skóry tłustej w domu?

Wszystkie kobiety marzą, aby zatrzymać młodych i piękne życie, ale rok zawsze zostawić swój ślad na skórze. Pozostaje tylko umieścić na powierzchni różnych kremy, peelingi i maski. Ale nie mają one wpływu cudowne. Kremy mogą tylko nawilżać skórę, zarośla – czyszczenie, maski – dzięki czemu jest bardziej aksamitne, aby dostarczyć tylko na bardzo drobne zmarszczki, trądzik i zaskórniki. Maski, istnieje wiele. W tym artykule pokażę ci , jak zrobić maskę dla skóry problem w domu.

Problem ze skórą może być określone przez obecność w niej powiększonych porów, zaczerwienienie i małych wyprysków. Istotą takiej pielęgnacji skóry składa się z regularnego usuwania zabrudzeń i nadmiaru tłuszczu, z powodu których nie jest stan zapalny i zablokowanie porów.

Aby oczyścić skórę z zaskórników i wąskich porów, spróbuj gotować następującą maskę dla skóry tłustej:

kefir

Po prostu trzeba smarować jogurt na twarz, a po 20 minutach spłukać. Należy zauważyć, że w połączeniu i tłusta lubi gorącej wody.

a na co dzień – aby dostać się z maski dla skóry tłustej maksymalny efekt, trzeba go w każdym tygodniu, a niektóre rodzaje masek używać.

Twaróg i kefir

Łyżka Twaróg rub z dwoma łyżkami jogurtu (bez tłuszczu), stosuje się do 15 minut, a następnie spłukać.

białko

Trzepaczka łyżkę cukru, białka, rozprowadzić mieszaninę twarzy, wysuszyć. Po wyschnięciu, pozostała część maski położyć na twarz i kierowania go w skórę palcami, a następnie spłukać.

ogórek

Do jego przygotowania będzie potrzebował startego ogórka. Otrzymaną masę ogórka umieścić na powierzchni, a po upływie 15-20 minut, przemyć wodą mineralną. Ta maska ma nawet niewielki efekt wybielający.

Białko ogórek

Kilka łyżek startego ogórka wymieszać z ubitymi białkami i pozostawić minut w 20. Ta maska eliminuje pryszcze.

owsianka

Przed jej stosowania umyć i wytrzeć tonikiem skórę. Mąka z płatków owsianych można gotować samemu, po prostu posiekać płatków. Ubite jajko biały wymieszać z płatków owsianych, stosuje się mieszankę na twarz i pozostawić do wyschnięcia, a następnie spłukać. Ta maska jest nadal radzi sobie z pryszczami i oczyszczają skórę.

miód

Wymieszać łyżkę soku ziemniaka lub cebuli z łyżeczką miodu. Mieszaninę umieścić w strefie T w ciągu 20 minut. Czy tę maskę codziennie. Jest bardzo dobrze wyschnie pryszcze.

Maski dla skóry tłustej może być wykonany z bezbarwnej henny. Worek z henny wlać ciepłą wodę, tak aby uzyskać konsystencję podobną do kwaśnej śmietany, stosuje się przez 15-20 minut. Twoja skóra będzie piękna i aksamitna w dotyku, a czarne kropki zniknie, jeśli używasz go kilka razy w tygodniu.

Maska dla skóry tłustej z gliny pomagają oczyścić swoją twarz idealnie. Ponadto, glina absorbuje nadmiar oleju i suchych małych wyprysków. Ta maska powinna odbywać się co najmniej 2 razy w tygodniu. Weź łyżkę nalewki glina łyżka nagietka (alkoholu) i łyżką soku z cytryny wyciśnięty na zewnątrz. Po 10 minutach płukania.

Wybierz maskę dla skóry tłustej, która Ci się podoba i nie wątpić, że pozytywny efekt nie będzie długo czekać.