316 Shares 9892 views

style tatuaż. w stylu realizmu tatuaż

Od czasów starożytnych, ludzie nadziewane tatuaż z zamiarem przetestowania przyszłej ból wojownikiem. Status, osiągnięcia i historię rodzaju – wszystko to stało się podstawą do rysowania na skórze. Teraz tatuaże są raczej dekoracyjne niż święte znaczenie. Dziewczyny ozdobić się z eleganckimi wzorami, brutalni mężczyźni podkreślają ich męskość poważne realistyczne obrazy. Style tatuaż, upłynął dzisiaj są tak zróżnicowane, że każdy będzie mógł wybrać swoje własne, unikalne i uderzające. Każdy tatuaż ma swoją obietnicę wobec społeczeństwa, które można znaleźć na tatuażysty w salonie, i można przeprowadzić własne dochodzenie, po przeczytaniu odpowiedniej literatury.

Chicano tatuaż

Chicano styl tatuaż urodzony w więzieniach Ameryki Łacińskiej, wyświetla najbardziej podstawowe aspekty ludzkiego życia, co prowadzi niezbyt sprawiedliwy sposób życia. Te pieniądze, broń, karty do gry, kości i piękne dziewczyny. Za, a elementy związane z wiarą. Również Chicano styl tatuaż widać w pracach, przedstawiających ważne dla człowieka sloganów, słowa, dat i nazwisk. Tradycyjnie, te tatuaże są wykonywane w czarnym tuszem z pół-cieni, imponujących przejść, ale teraz w modzie i kontrastowe plamy, na przykład, białym lub czerwonym, sprawia, że obraz jeszcze bardziej śmiałe i jasne.

Gatunek realizm

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby ozdobić każdą część ciała – tatuaż stylu realizmu. Możliwości współczesnych studiach tatuażu są niemal nieograniczone. Superior mistrz poprzez specjalny sprzęt zdolny do wypełnienia Supercomplex i prawdziwie realistycznym rysunku. Może to być obraz bestii, zdjęcie z ukochaną osobą lub klatka filmu. Główną cechą wyróżniającą tatuaż stylu realizmu – przeniesienie obrazów z dokładnością fotograficzną. A praca jest tak skomplikowane i pracochłonne, że można powierzyć specjalistycznej klasy, udowodniły swoją zdolność nie tylko mają dobre losowanie i zastosować realistycznych rysunków wystarczająco kapryśna elastyczną skórę. Tylko dlatego, że tatuaż może stać się prawdziwą ozdobą, a nie karykatura.

biomechanika tatuaż styl i trójwymiarowy

Ostatnio coraz większą popularnością i stylu, zwane biomechaniki. Połączenie motywów biologicznych i technicznych innowacji pozwala właściciel tatuażu poczuć się jak bohater filmu sci-fi. Niezwykłe zdjęcia kochają nasi ludzie starają się wyróżniać i pokazać swoją indywidualność. Kierunek, który pojawił się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku – symbioza realizmu i stylu trible.

3d tatuażem, które pod określonym kątem widzenia staje się obszerne – najbardziej spektakularny kierunku realizmu. Skorpion na ramieniu wydaje się naprawdę żyje i niebezpieczne, i motyl na jej obojczyka, jakby gotowe do startu w niebo. Efekt ten osiąga się dzięki harmonijnego kombinacji cienkich linii złożonych cieni i tła. Style tatuaż na podstawie realizmu – to najtrudniejsze rodzaje rysunków na skórze, więc prace można zaufać tylko prawdziwy profesjonalista.

ozdoby etniczne

Starożytne ozdoby z różnych krajów świata inspirowane są stylem tatuażu zwanego etnicznych. Ten celtyckie wzory, Podarowane studio tatuażu słynny „warkocz”, znaki orientalne, Indiańska wzory, skandynawskie wzory .. Itd Wśród etnicznych są polinezyjskie i azteckie wzory traybaly – plemienne wzory. W tym czasie każdy taki tatuaż przeprowadza pewien sens – poinformował w wywiadzie rodzinnym, wykazując osiągnięcia i zwycięstwa człowieka, którego ciało jest ozdobione fantazyjnymi ozdobami. Dzisiaj, zdjęcia są wybierane zgodnie z zasadą „jak. – nie podoba” Jednakże, warto dowiedzieć się, co dokładnie jest znak lub wzór.

Tatuaże w stylu orientalnym

Chińczycy, którzy ponieść tatuażu na ciele długo, nigdy nie realizowała cel, aby stworzyć wzór kultu. Brak problemów psychologicznych zawiłości religijnych oraz specjalnej tajemnicy. Chiny charakterystyczne tatuaże są po prostu oznaczało przynależność do jakiegokolwiek klanu rodzinnego. Nazwisko oznacza „niebieski smok”? Tak, to był niebieski smok i ozdobić ciało członka rodziny.

Znacznie trudniej zmieścić Wybór tatuaże w Japonii. Nawiasem mówiąc, Japończycy zapożyczyli Podstawy techniki jest chiński. Raz do perfekcji, i otrzymał cechy znane każdemu artysty tatuażu. Wszystkie tatuaże w stylu japońskim są podzielone na dwie grupy. Po pierwsze – iredzumi – sięga 17 wieku, kiedy przestępcy przymusowo tatuażem pewne wzorce. Później, tatuaże stały się symbolem przynależności klanowej. Ze szczególnym naciskiem na kolor wzoru.

grupa Gaman – tatuaż, zaprojektowany, aby pokazać najlepsze nośniki męskie cechy, takie jak cierpliwość i odwagę. Proces rozpoczął się od tatuowania ludzkiego przygotowania psychologicznego. Ta izolacja od świata zewnętrznego, ciężkiej pracy i przygotowanie ciała i ducha. Tylko ten, kto zdał egzamin z godnością, zostali uhonorowani oddać w ręce mistrzów, od kilku miesięcy vayayuschih ich dzieł. Kolejna niezwykła forma japońskiego tatuaże – Cacus-boro. Nacięcia w skórze wciera proszek ryżowy. Postać w bieli można zaobserwować dopiero po pływaniu lub nadmiernej ekscytacji.

Tatuaż w stylu Old School

To nie traci popularność i tatuaż w starym stylu – styl, który pojawił się w związku z żeglarzy, bogato zdobiące ich ciała z oryginalnymi i raczej prostymi ornamentami. Każdy najmniejszy szczegół figury niesie pewne poczucie bliskie każdemu. Ten ptak i serce, naczynia i roślin, ludzi i obrazów. Często jeden obraz aktualnie kodowana wiadomość lub modlitwę.

Nowoczesne tatuaż sztuki starego dokonane nawet bardziej żywe, kontrastowe i atrakcyjne, jak również bardziej złożone. Oryginalny wygląd „rękawy” wykonane w tym samym stylu starej szkoły.

Trash Polka

Połączenie opowieści ludowych, elementów geometrycznych i graficznych – wszystko to jest styl thrash polkę. Czarne i czerwone kolory, symbolika śmierci i jasności – wymagane cechami kierunku. Tatuaż wzory w stylu thrash które fascynują i czasami przestraszony, że nie mogą pomóc, ale przyciągają uwagę. Wygląda to tak działa równie ciekawe dowolnym miejscu na ciele.

Jednak często obejmują one klatki piersiowej i pleców, siedziska, dzięki czemu w pełni grać do wyobraźni i pokazać piękno obrazu. Często śmieci łączy się z innymi elementami i stylów, które sprawia, że tatuaż naprawdę wyjątkowe i piękne. Wszystkie style tatuaż mają swoje własne cechy, ale polka śmieci – jeden z najbardziej rozpoznawalnych wśród nich.