771 Shares 1481 views

Mining Truck „Volvo-A35F»: opis i charakterystyka

Do tej pory żadna firma górnicza nie może obyć się bez użycia ciężkiego sprzętu i wydajne, a mianowicie wywrotek. Szwedzka firma „Volvo” nie stoi w miejscu i stopniowo rozwija się coraz więcej modeli samochodów ciężarowych, które idealnie nadają się do stosowania w różnych warunkach. Ponadto, firma aktywnie uczestniczy w rozwoju i produkcji urządzeń bardziej niż zadowalający przeznaczonej do stosowania na terenach górniczych (czyli gdzie ma ciężarówek autostrada będzie podróży).

Jeden taki pojazd to ciężarówka „Volvo-A35F». Po raz pierwszy do masowej produkcji w roku 1996, po którym to specjalne urządzenie przeszło wiele modyfikacji i ulepszeń. W tej chwili Mining Truck „Volvo-A35F» jest przykładem dla wielu przegubowych ciężarówek, a teraz będziemy patrzeć na jaki rodzaj funkcji jest obarczona szwedzkiego samochodu.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych maszyn

Przegubowy Mining Truck marki „Volvo-A35F» wyróżnia się wysoką zwrotnością. Jest to prawdziwy samochód terenowy, ponieważ może nawet pokonać bagniste i skalistym terenie. W takich okolicznościach, nawet SUV napęd na cztery koła na ryzyko utknąć, a „Volvo” dzięki artykulacji łatwe przejażdżki w najbardziej odległych miejscach.

Co jest artykulacja?

A teraz bardziej szczegółowo na ten temat. Ta cecha ciężarówki „Volvo-A35F» oznacza całkowity brak sztywnej ramie (jak to jest w pojazdach drogowych). Zamiast łączy całą strukturę stawu maszynowego. W tym przypadku jednostka kabina jest niezależna i może być obracany oddzielnie. A to z kolei ma pozytywny wpływ na biegowych, które zostały opisane tuż powyżej.

parametry techniczne

Duża ciężarówka dump „Volvo-A35F» jest wyposażony w specjalny system, który automatycznie rozdziela siłę wymaganą do kół. W ten sposób, pojazd może być kołowy wzór 6 x 4 lub 6, X 6 (zależnie od jakości drogi). W wyniku takiej technologii inżynierowie mogli znacznie zmniejszyć zużycie opon , a tym samym zmniejszyć średnie zużycie paliwa.

Co do silnika, Mining Truck „Volvo-A35F» jest wyposażony w silnik turbo diesel produkuje 469 koni mechanicznych. Z tego potężnego urządzenia samochód jest zdolny do przenoszenia obciążeń ponad 33 ton, w tym samym czasie (widać tylko poniżej zdjęcia modelu «A35F») Masa własna wynosi 30 ton oprócz doskonałych ciężarówek wydajność i ładowność wywrotek mają sporą ilość przestrzeni ładunkowej. – 20,5 metrów sześciennych.

Gdzie to może być używane autobusy?

Obszar działania wywrotek „Volvo-A35F» jest wystarczająco szeroka. Mogą one skutecznie transportu materiałów sypkich nie tylko w kamieniołomach, ale również w budownictwie, ładunki transportowe szybko podczas ścinki i nawet działa na rośliny produkujące ropę. Dlatego Mining Truck „Volvo-A35F» spełnia wszystkie nowoczesne wymagania niezawodności i komfortu.