829 Shares 4336 views

BMW 5: 1972 do chwili obecnej

Sześć pokoleń Bmw 5 Series, oczywiście różnią się od siebie, ale także mają wiele wspólnego. Projektanci, inżynierowie i projektanci BMW zachował dla całej linii rozpoznawalnych chwilach oczywiste nawet dla tych, którzy nie są zorientowani w bawarskich samochodów.


Wszystkie samochody BMW 5 jest odwrotny zginać filar tylne, tzw korporacyjnych „Hofmeister Kink”. Można wyraźnie zauważyć, patrząc na samochód z profilu. I, oczywiście, gładkie linie, harmonia w doskonałych proporcjach i aerodynamiki. Oni nadal znamiona każde BMW.

I nadal są zmiany, a są one dość zauważalne: dyskretnie sportowego charakteru. Bmw 5 pierwszej generacji stopniowo staje się samochód klasy średniej, a dzisiaj wstaje do przegród klasy premium i luksusowych.

Wszelkie samochodów istnieje reguła: każdy kolejny model jednej serii jest długa. To nie całkiem reguła, raczej – prawo, ale to wyraźnie śledzone. Od szóstego piątej generacji serii BMV 5 już dodano 6 cm długości (w stosunku do pierwszego sztywnego dachu 70).

Delight kierowców podlega – silniki BMW. Zmiany w tej części maszyny były dość znaczne. W 1973 roku, Bawarskie samochodów dumny 145 koni mechanicznych. Jeśli porównamy z dzisiejszymi zmianami pod maską, w której aż do 400 koni – pierwszy samochód tylko ślimak.

Znaczące zmiany przeszedł i tułowia. Jeśli w kabinie dla pasażerów i kierowcy, a wcześniej był przestronny i pozostał niemal bez zmian w wielkości, stało się znacznie bardziej pojemny bagażnik. Jego pojemność wynosi do 520 litrów (w porównaniu do 440 litrów pierwszego samochodu tej serii). Gabaryty bagażnika również można zwiększyć przez zaginanie tylnej oparć. Jako takie, w samochodzie można umieścić dość dużych rozmiarów ładunku.

Wszystkie samochody Bmw 5er wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Jest to jeden z głównych punktów, które zawsze przemawia na korzyść marki BMW. Wszystkie modyfikacje samochodów z 2010s wyposażony w 8 poduszek powietrznych z dodatkowych pasów 3-punktowych.

Ponadto najnowszy system sterowania ruchem stworzyć specjalne warunki jazdy. Tak więc, oprócz aparatu lusterka, BMW maja 2010 Wydanie ma aparat na przednich błotnikach. Pozwalają one na monitorowanie sytuacji na poprzecznej pasa na skrzyżowaniu skrzyżowaniu. To rozszerza możliwości większego obserwacji drogi i zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Przejście od środkowego segmentu do klasy Premium widoczne w konstrukcji panelu, w dekoracji wnętrz. Drogie modele wykorzystują cienką skórzaną garbowania, i inne wysokiej jakości materiały wykorzystywane są w bardziej budżet opcja. Wszystko to w połączeniu z przemyślany projekt pozwala rozmawiać o tym, co wnętrze samochodu jest blisko siedmiu lat, co jest niewątpliwie wyższa klasa.

Istnieje wiele opcji usług dodatkowych, które mają opisy wielofunkcyjnych. Wszystkie ulepszenia wymagają dewelopera stałych znacznych inwestycji w rozwój i wdrażanie innowacji. Ale to się opłaca: prawie połowa dochodu bawarskiego koncernu jest zysk ze sprzedaży BMW serii 5.