632 Shares 8531 views

Gdzie się udać w kwietniu na relaks

Wielu początkujących turystów są niechętne, aby zaplanować długo oczekiwany urlop w miesiącu kwietniu. Wydaje się, że nie są szczególnie obiecujące pod względem rekreacji, głównie ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. To na marne, ponieważ kwietnia – w tym miesiącu, że chociaż na wiosnę, ale wystarczająco ciepłe.

Jeżeli nadal będzie ten miesiąc na wakacje, ustalić, co można oczekiwać od wypoczynkowego: pływanie i opalanie pod łagodnym słońcu, lub po prostu podróżować w komforcie na zamki i różnych wystawach i festiwalach.

W rzeczywistości, w tym miesiącu jest to duży plus, ponieważ można podróżować ze znacznych oszczędności, w rzeczywistości istnieją dobre rabaty, a napływ turystów jest nie tyle w tym miesiącu.

Na pytanie, gdzie się udać w kwietniu, można odpowiedzieć w ten sposób: wiele z tych miejsc i są niesamowite na swój sposób. Zacznijmy od tych, gdzie można opalać się i pływać. Ich wielokrotne Tunezja i Egipt, Maroko i Chiny, Wyspy Kanaryjskie i Jordania, Izrael i Egipt oraz wiele innych. Gdzie można ochłodzić się w kwietniu, aby odpocząć i zyskać zdrowie. Na najpiękniejszych nadmorskich będzie zrozumieć wszystko, co nie jest problemem – gdzie się udać w kwietniu. W tych miejscach bardziej wygodne niż temperatura powietrza i wody. To nie jest tak wysokie, jak byłoby w maju – czerwcu, i bardzo przyjemne i bardziej użyteczne.

Miejsca Wypoczynkowe w kwietniu, jeżeli są wystawione na przygodę? Oczywiście, w pięknym i tajemniczym kraju Maroko. Kto odwiedził kurort Agadir, kraj zawsze podobało – prawdziwy orientalny opowieść. Dlaczego zmagać się z pytaniem, gdzie udać się w kwietniu? Wyrusz w romantycznym miejscu, gdzie znajdą Państwo niesamowite niespodzianek i odkryć.

Błękit Atlantic brzeg – kilometr oszałamiające złote plaż, a temperatura powietrza jest bardzo korzystna, to jest średnią + 28 ° C Wizyta w kraju w nocy bazar, gdzie znajduje się zapach przypraw, których nie znajdziesz w żadnym innym kraju na świecie nie jest już wszędzie.

Gdzie się udać w kwietniu, można jeszcze? Wybierz się na wycieczkę do Jordanii. Dla tych, którzy nie potrafią pływać, można bezpiecznie przejść, aby dostać to, bo w Morzu Martwym utonięcia niemożliwe. Jeśli jesteś całkowicie zabrudzone w błocie na plaży, to zakłada się, że przeszedł leczenie odwykowe, bo to jest chwałą uzdrowienia. Po wakacje nad morzem spojrzeć na skale ładnego miasta Petra, a także miasto Dzheyrash. Pustynia Wadi Rum podbić wielkość i zostawić na zawsze w pamięci niezwykłych obrazach wielowiekową piasku.

Gdzie mogę udać się w kwietniu, jeśli nie lubisz bardzo upałów? Czuć się swobodnie, aby przejść do państwa Izrael. Temperatura ta miesięcy powietrze + 25 ° C, dodano niewielkiej ilości osadu. Reszta Morza Martwego i niesamowite korzystne dla poprawy ich zdrowia i Wielki Tydzień w Jerozolimie – jest nieporównywalny dziwnego, że tak wiele dramat i emocje, że każdy wierzący czuje się w tych dniach – zwłaszcza.

Istnieje kilka ciekawych krajów, w których ciepło i gdzie się udać w kwietniu. Na przykład, ulubione egzotyczne Tajlandia. Turystyczna czeka przyjemny, letni pogodę, ale jest możliwe opady. Najkorzystniejsze warunki pogodowe na wyspie Phuket. Kto jedzie do Tajlandii w kwietniu, dobrze odpocząć na egzotycznej miejscowości, ale nadal z dyskontem.

Piękne i Tunezji w kwietniu. Wakacje z dziećmi w wygodnej i chłodnej pogody poczuje przyjemność wiosenne dni, które będą faktycznie wyglądać słonecznych dni wczesnym latem. Tunezja może pływać w drugiej połowie miesiąca.

Był kwiecień – ulubione święto w Egipcie. Wszystko jest dobrze w miejscowej kuchni egipskiej i jasne wielobarwne korale, i, ale przede wszystkim niesamowity podwodny świat, w którym żyją są liczne, bardzo przyjazny ryb. To tylko szkoda, że dzień po wiosna-jak krótkie, szybko przychodzi słońce nad horyzontem, a jeszcze tyle do zobaczenia.

W kwietniu, należy odwiedzić Holandii w Europie. W tym czasie kraj przekształca się w kwitnący ogród. Szczególnie Keukenhof park, który znajduje się w pobliżu miasta Amsterdam. Czy kiedykolwiek widział tylko 6 milionów kolorów? Jeśli nie, to zachęcamy do przekazania do Holandii w kwietniu. Piękno lokalnych hiacyntów, lilii i azalie są niesamowite, a Sakura nie jest gorsza niż w Japonii. Tulipany, dziedzictwa narodowego państwa, w tym czasie panującego wszędzie: na placach, w parkach, na terenach prywatnych. To jest prawdziwy kwiatowy raj na ziemi.

Miłe wakacje z festiwali i różnych punktów w kwietniu, czeka na ciebie we Włoszech, Czechach, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Polsce i na południu regionu Krasnodar w Rosji.

Na ziemi, wiele miejsc, gdzie czekamy na niezbadanych miejsc i niezwykłych przygodach i udać się w podróż w kwietniu, a następnie dostać ładunek żywością na cały rok, bez czekania na lato!