362 Shares 1656 views

Grupa „X-Mission” Struktura i historia zespołu

grupa „X-Mission” powstał pod koniec lat 90-tych. Zespół skład reprezentował kwartet. Chcesz wiedzieć nazwiska śpiewaków krasavchikov którzy podbili serca milionów kobiet? Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji. Artykuł mówi o tym, kiedy i przez kogo została stworzona grupa „X-Mission”. Jego skład wyraził również.


informacje ogólne

Kim oni są – słodkie i stylowe chłopaki z zespołu „X-Mission”? Grupa będziemy brzmieć trochę później. W międzyczasie należy zwrócić uwagę na jego nazwę. Jest to skrót od „Art. Kultura. Sport”. Główną ideą powstania zespołu jest promowanie zdrowego stylu życia. To bardzo proste. Soliści „X-Mission” nie cierpi z powodu tych złych nawyków, takich jak palenie i alkoholizm. Każdy z nich jest zaangażowany w konkretnym sporcie.

„X misji”, przedstawiono poniżej: Kompozycja

Pomysł utworzenia grupy muzyczne składają się piękna, utalentowana i prowadząc zdrowy tryb życia, faceci, należał Andreyu Sokolovskomu. Od młodości chciał zorganizować taką grupę, która nie jest jeszcze na rosyjskiej scenie. I wkrótce był w stanie zrealizować swój pomysł.

Pod koniec lat 1990 było „X misji” – grupa, której skład został odebrany przez Sokołowski. Głównymi kryteriami dla wnioskodawców – dobry wygląd, obecność edukacji muzycznej, dobry wokal. Odlew udział kilkadziesiąt młodych i pięknych ludzi. I tylko trzy z tych szczęśliwców, stały się stronami grupy muzycznej. Kim oni są?

Valentin Forostyany (Frolov)

Jasny blond i charyzmatyczny. Urodził się w małej ukraińskiej wsi, znajduje się na brzegu rzeki. Trenował w Dniepropietrowsku kulprosvetuchilische i jazz tanecznej szkoły. On gra na gitarze, pisze poezję i muzykę.

Alexander KULYGIN

Wysoki blondyn. Od dzieciństwa uczył się w szkole muzycznej, klub tańca i sekcji sportowych. Ukończył szkolnym studiu Igorya Moiseeva, a następnie pracowała przez 2 lata solista w swoim zespole. Nie tak dawno temu, ukończył prawo. Spędza wolny czas chodzić do teatru. Jako część „X-Mission” grał od 1997 do 2010 roku był znany jako Alexander Kulygina. Ale później oficjalnie zmienił nazwisko i stał Biełow.

Arthur Shibayev

Towarzyski i pracowity brunetka. Jest absolwentem Szkoły Choreograficznej Ufa. Od dzieciństwa interesował się nie tylko muzyka i taniec, ale także piłki nożnej i hokeja.

Andrzej Sokołowski

Założyciel i lider grupy „X-Mission”. Urodził się w ukraińskim mieście Krzywy Róg. Wkrótce rodzina przeniosła się do Rosji. Sokołowski musiał żyć w Norylsku Jakucka i Moskwie. I wreszcie „osiadł” w Petersburgu. Andrew jest absolwentem prestiżowych instytucji – muzykę i choreografię. Również za jego szkolenie w Akademii Baletu. Vaganova. Jest godnym następcą swego syna – Vlad Sokołowski. Po wzięciu udziału w projekcie „Star Fabryka” facet obudził się sławny. Mimo że jako dziecko często występował na koncertach w „X-Mission”.

zmiany

Ostatni zespół był solistą Andrei Medvedsky. Przybył do Moskwy z Białorusi, gdzie ukończył Szkołę Baletową i pracował w lokalnym teatrze.

Kwintet nie trwała długo. Na jego emeryturę ogłosił Valentin Forostyany. W jego życiu nie było piękne kobiety. I dla jej chłopaka nie chciał rozgłosu. Wraz z nim, śpiewają w chórze kościelnym, i są stronami funduszu charytatywnego.

Kwartet „X-Mission” Jak długo będzie wykonywał? Skład zespołu został ponownie zmieniło się w 2000 roku. Jego lewa Andrei Medvedsky. To było całkowitym zaskoczeniem dla fanów, i dla reszty zespołu. Przez długi czas, „X-Mission” występował jako trio.

Droga do sukcesu

07 września 1997, na festiwalu w Nowym Jorku, po raz pierwszy przez grupę „X-Mission”. struktura Zespół w tym czasie został zatwierdzony. Publiczność wziął kwartet z hukiem. Chłopaki kompozycje stały się uruchomić nadawanie amerykańskich i rosyjskich popularne stacje radiowe.

Ale narodowy miłość przyszła do chłopaków w roku, kiedy zostali zaproszeni do „spotkań świątecznych” Ałła Pugaczowa. Od tego czasu, słodkie śpiewacy zaczął uczyć się zmierzyć.

Na wiosnę 1998 roku w jednym z kanałów muzycznych zostało uruchomionych klip do piosenki „Pytam cię”. Rosyjski dziewcząt oszalał dla silnych i przystojnych facetów. Fani strzeżone grupę solistów przy drzwiach, próbuje włamać się do ich garderoby.

W lecie 1999 roku na sprzedaż tam pierwszy album „X-Mission”. Był romantyczny nazwa „Białe Noce”. Wentylatory wszystko wykupili całą edycję dysków w ciągu kilku dni.

W okresie od 2001 do 2010 roku, grupa „X-Mission” nagrała kilka płyt, zagrał w kilkunastu jasnych klipów i podróżował po całym kraju na wycieczkę.

Grupa „X misji”: Kompozycja jest teraz

Każdego roku dziesiątki nowych zespołów muzycznych na podbój rosyjskiego show-biznesu. Konkurencja w tej dziedzinie jest bardzo wysoka. W takich warunkach, nie wszyscy sławni wykonawcy pozostają na powierzchni. A co z "X-Mission" (grupa)? Skład, zdjęcia i nowy skład zespołu – wszystko to jest wciąż zainteresowany swoich fanów.

Andrzej Sokołowski pierwotnie pomyślany „X-Mission” jako kwartet. Ale grupa zmieniła kilka razy w ostatnich latach. A dzisiaj, to trio. Wczorajsze słodkie chłopaki stały dojrzałych mężczyzn. Ale nie straciło najlepsze cechy, które obejmują elegancję i szlachetność.

Konkludując

Teraz wiesz, co grupa „X-Mission”. Skład zespołu została także wyrażona w art. Pozwól nam życzyć powodzenia każdego z jego solistów (byłych i obecnych).