855 Shares 3870 views

Centrum rekreacji „Sail”, Yeisk: opis i opinie

Turyści uwielbiają Yeisk za jego wszechstronność. Ten ośrodek Azowskiego wybrzeża nadaje się do leczenia, wakacje nad morzem, jak i rodzin z małymi dziećmi. Zaledwie 60 km od miasta jest legendarna Salt Lake, który dał status kurortu lokalnych ośrodków. Nawet w czasach sowieckich istnieje kilka sanatoriów i pensjonatach, gdzie co roku tysiące turystów poprawy ich zdrowia zostały zbudowane. Po obu stronach Yeisk myte przez Taganrogu Bay, ale ze względu na płytkiej wodzie, nieodłączny Morza Azowskiego, woda ogrzewa się w maju.

Idąc w Yeisk, należy przejść do określenia hotel, a może zdecydować się na beza sali rekreacyjnej lub w sektorze prywatnym. Wszystko w pierwszej kolejności zależy od życzenia turysta i możliwości finansowych. Ośrodek rekreacyjny – świetnym rozwiązaniem dla turystów, którzy cenią sobie spokój i ciszę, którzy chcą spędzić wakacje w otoczeniu pięknej przyrody. Jednym z tych miejsc jest w rekreacyjnym Yeisk „Parus”. Yeisk oferuje doskonałe możliwości do rekreacji, ale doświadczenie pod wieloma względami od niej zależne od miejsca, gdzie wczasowicze spędzi wieczór i noc. Rzeczywistych opinii obozowicze pomogą turystom zapoznanie się ze współczesnym potencjalną opcją dobrze przed podróży.

O rekreacyjnym

Doskonała lokalizacja w stosunku do infrastruktury ośrodka, w pobliżu wybrzeża Morza Azowskiego – co ma do zaoferowania centrum rekreacji „Parus” (Yeisk). Opinie turystów są w większości pozytywne. Wielu urlopowiczów nie tylko doceniane przez bliskość do morza, ale także obecności pochowany obszaru i własnej kamienistej plaży, dzięki czemu nawet w sezonie jest ustanowiony warunki do spokojnej i relaks. Centrum rekreacji „Parus” (Yeisk) jest uważany za jednego z najlepszych miejsc na wybrzeżu, oferuje zakwaterowanie w jednym z 75 pokoi. Ponadto, istnieje kilka pokoi dla osób niepełnosprawnych.

Wszyscy goście z centrum rekreacji powinno być zrozumiałe, że jego terytorium wolno palić. Akceptujemy tylko gotówką, więc trzeba usunąć z góry sumę pieniędzy ze swojego konta lub karty kredytowej.

osada

Kwestia rozliczenia w pokoju martwi wielu turystów, którzy przyjeżdżają do miasta Yeisk. Centrum rekreacji „Parus” próbuje przyspieszyć i uprościć proces rozliczenia. Niektórzy urlopowicze pamiętać, że klucze do pokoi są w ciągu 5-10 minut, czasami nawet przed ustawionym czasem. Nikt nie pozostawi turystów na ulicy, jeśli pochodzą one późnym wieczorem lub późno w nocy – Recepcja pracuje przez całą dobę.

pokoje

Pokoje w hotelu nie odbiegają elegancji i wyrafinowania, ale wyposażone we wszystko, czego potrzeba do wypoczynku. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, zapewniając chłód i świeżość. Telewizja satelitarna pomaga organizować rozrywki w godzinach wieczornych. Pogoda w Jejsk jest nieprzewidywalna, czasem turyści mogą spotkać burzę i deszcz, więc jest w stanie mieć dobry czas w pomieszczeniu będzie zadowolić wielu. Wnętrze jest proste, zwięzłe, utrzymane w stonowanej kolorystyce. Rodzina z małymi dziećmi, oczywiście, może nie mieć wystarczająco dużo miejsca, ale w apartamentach wypoczynkowych, najprawdopodobniej spędzi tylko na noc.

Każdy pokój posiada łazienkę z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Ręczniki zmieniane kilka razy w tygodniu. Dużą wadą jest to brak suszarki do włosów w łazience i czajnik elektryczny.

Urlopowicze nie radzę wziąć pokoje z widokiem na półwysep, jak hałas uliczny będzie nieustannie słyszał ryk i maszyny. Jeśli pójdziesz na wakacje z małymi dziećmi, należy zwrócić uwagę na ten punkt. Na wakacjach, kilka osób spędza czas w pokoju – najczęściej przyjeżdżają tu tylko do spania i do podjęcia niezbędnych uzdatniania wody. Tak, niektórzy turyści skarżą łóżka, czy raczej nie jest to najbardziej wygodne materace i poduszki.

W pomieszczeniach, gdzie nie ma balkonów, problem może wynikać z rzeczami suszenia. Ale jest to możliwe, aby umieścić suszarkę na tarasie, gdy jest to konieczne.

infrastruktura

„Sail” – ośrodek turystyczny rekreacji w Yeisk jego imponująca infrastruktura. Wszyscy turyści, którzy przyjeżdżają tu samochodem, mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu zegara.

W centrum rekreacyjnym istnieją dwa bardzo dobry basen, wyposażony w leżaki. Baseny skupiają się nie tylko na dorosłych, ale dzieci. Nawiasem mówiąc, dobry dla dzieci wyposażony plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i piaskownicą.

żywność

Centrum rekreacji „Parus” (Yeisk) oferuje zakwaterowanie w śniadanie, zorganizowanym we własnym kawiarni. Urlopowicze pamiętać, że śniadanie jest naprawdę dobre, zawsze służył owsianka, danie główne do wyboru, ciasta, tosty i mięs, kawy i soku z herbaty. Zróżnicowane menu, więc po prostu nie nudzić w czasie wakacji.

Za opłatą tej samej kawiarni na lunch i kolację. Goście są oferowane do wyboru dobrym menu, średni koszt pełnego posiłku dla dorosłych wynosi 250-300 rubli, kolacja – 350-400 rubli. Jest mało prawdopodobne, że będzie można znaleźć w lokalnych kawiarni i restauracji bardziej przystępnych cenach. Przygotować smaczne, urozmaicone menu, ale wielu turystów narzekać zaniedbania kelnerów i osób obsługujących kawiarni. Przy obliczaniu niezbędne do weryfikacji faktury, można wykryć błędy często. Niektórzy turyści skarżą się na brudne sztućce i naczynia, które, oczywiście, nie do przyjęcia dla kawiarni.

usługa

Jeśli szukasz nowoczesnego miejsca na wakacje z doskonałą obsługę, to na pewno cieszyć się „Sail” (turystyczny rekreacyjnym w Yeisk). Recenzje podkreślić, że cały obszar można skorzystać z bezprzewodowego szybkiego internetu. Prędkość wystarczy poddać się zwykłych przyjemności, czy to social networking lub oglądać swoje ulubione programy i filmy.

Za dodatkową opłatą, obozowicze mogą skorzystać z pralni rekreacyjnej, uporządkować swoje rzeczy: umyć i prasować je. Każdy może zamówić spotkanie w lotniska lub dworca kolejowego i transfer. W punkcie informacyjnym, wczasowicze znajdą szczegółowa mapa ośrodka będą mogli zapoznać się z programem wycieczkowym.

Morze i plaża

Jeśli jesteś turystą patrząc na spokojne i relaksujące miejsce na wakacje, na pewno pasuje centrum rekreacji „Parus” (Yeisk). Zdjęcia pokazują turystom wspaniały widok z wybrzeża. Centrum rekreacji oferuje podróżującym prywatną plażę, do odwiedzenia której są zobowiązani do przedstawienia bransoletki wydanego w dniu przyjazdu. Leżaki i parasole na plaży bezpłatnie.

Morze jest płytkie, niektórzy turyści twierdzą, że zaledwie kilka metrów od brzegu, można nawet znaleźć terapeutyczne błocie na dnie. Po fala na wybrzeżu jest brudna, fala wyrzuci wodorosty, ale personel rekreacji przez kilka godzin prowadzi wybrzeża w porządku.

podsumowując

Centrum rekreacji „Parus” (Yeisk) będzie dobrym miejscem na wakacje nad Morzem Azowskim. Obecność zamkniętego obszaru i jego własna plaża żwirowa ma zachować spokój. W centrum rekreacyjnym jest nie tylko budynki z komfortowych pokojach, ale również kawiarnia oraz teren rekreacyjny z basenem i leżakami, i wielki plac zabaw. W centrum rekreacji jest idealny dla par z dziećmi. Dlatego zalecamy, aby zwracać uwagę na to, czy chcesz spędzić urlop w Eisk.