375 Shares 9836 views

Phillips E180: recenzje

W dzisiejszych czasach wiele osób już zapomniało, co oznacza zwykły telefon z przyciskami. W końcu w erze zaawansowanych technologii główny rynek urządzeń mobilnych jest rejestrowany przez wszystkie nowoczesne smartfony, które są wszędzie używane i mogą zastąpić telefon, notebook, aparat fotograficzny, a nawet komputer osobisty.


Ale pomimo obfitości pozytywnych funkcji, smartfony są znacznie gorsze od starych telefonów z przyciskami. Na przykład są one bardziej podatne na wpływy zewnętrzne. Są one "przyznawane" nie przez najbardziej pojemne baterie, a nie najlepsze anteny do komunikacji. A wszystko w celu zapewnienia, że gdy urządzenie jest niekompletne lub przestarzałe moralnie, właściciel zaczął dać pieniądze na nowy smartfon w błyszczących filmach i "gwarancja jakości życia".

Telefon komórkowy z przyciskiem – niezastąpione urządzenie

Wielu zgodzi się, że nowoczesne gadżety nigdy nie zastępują typów telefonów komórkowych z przyciskami fizycznymi, z niewielkimi wyświetlaczami, ale czasami z niezwykłą odpornością na wiele czynników wpływających na zewnątrz. Tak, a to, że małe, małe telefony, które nie mogą się połączyć z Internetem i które nie mają kamery, praktycznie nie zużywa baterii w trybie oczekiwania i może "żyć" przez kilka dni, a nawet więcej.

W tym samym artykule omówimy telefon "Philips" E180. Opinie klientów kupujących tego urządzenia są w zasadzie pozytywne i dlatego telefon komórkowy zasługuje na uwagę.

Pierwsze wrażenie

Kiedy takie urządzenie wpada w twoje ręce, zaczyna się nostalgia. Oczywiście to uczucie można przypisać głównie tym, którzy urodzili się w latach dziewięćdziesiątych i całkowicie zaabsorbowali wszystkie przysmaki przy użyciu przycisków.

"Philips" E180 nie może zastąpić smartfona, ponieważ nie ma Internetu, aplikacji i innych radości cyfrowych. Może to być doskonałe wyposażenie i tylko słuchawka do komunikacji. To "dziecko" nie zgłosi w niepotrzebnej chwili, że bateria jest rozładowana, to jest po prostu nierealne, aby poczekać. Kiedy nadejdzie czas na ładowanie, zdziwisz się, jak szybko będzie wyświetlana bateria na wyświetlaczu.

Wymiary i wyświetlacz

"Philips" E180 – stosunkowo mały telefon, a to zagra w ręce tych, którzy mają kieszenie ciągle zajęte, lub w przypadku, gdy trzeba go nosić w parze ze smartfonem. Ponadto telefon komórkowy może łatwo mieścić się w torebce, a nawet w torebce. Wymiary przy okazji są niewielkie: 12,05 x 5,2 x 1,65 cm, waży trochę E180: tylko 124 gramy.

Podstawowe funkcje wbudowane w telefon nie wymagają dużego wyświetlacza, a tutaj ma tylko 2,4 cala wielkości. Rozdzielczość jest wystarczająca, aby móc oglądać zdjęcia i zdjęcia znajdujące się na karcie pamięci lub wysyłane przez MMS. Aparat nie ma tutaj, ale w zasadzie nie jest potrzebna.

Dźwięk

Inna jakość, w jakiej Philips E180 jest dobry. Opinie właścicieli o dźwięku telefonu zakłócają umysł. W końcu system umożliwia odtwarzanie plików audio o wysokiej rozdzielczości w formacie MP3, a także formatów AAC i AMR podczas nagrywania głosu.

Dźwięk z rozmowy jest głośny i bardzo wyraźny, więc wiele osób musi zredukować do minimum, więc było wygodne słuchanie rozmówcy. Tak duża głośność jest plusem z jednej strony, ponieważ wyraźnie słyszysz, co mówi się w tubie, nawet gdy jesteś w hałaśliwych miejscach. Z drugiej strony wadą jest to, że wszyscy wokół ciebie słychać rozmowę rozmówcy, więc prywatne rozmowy będą musiały przejść na emeryturę.

Pamięć urządzenia

"Philips" E180 jest wyposażony w niewielką wbudowaną pamięć, wystarczającą do zapewnienia stabilnego funkcjonowania telefonu przy standardowych parametrach pracy. RAM tutaj wynosi tylko 64 megabajty, pamięć systemu plików wynosi 128 megabajtów. Wśród nich dostępnych jest tylko 2,4 megabajta, które są dostępne dla użytkownika do przechowywania niewielkiej liczby wiadomości SMS.

Jeśli potrzebujesz pozostawić dużą liczbę "esemesok" lub chcesz słuchać muzyki, zawsze możesz użyć złącza, aby rozwinąć pamięć za pomocą karty flash w formacie Micro SD. Maksymalna ilość pamięci obsługiwanej przez telefon jest imponująca – nawet 32 gigabajty.

Bateria

W "Philips" E180 jest bateria litowo-jonowa, która może trwać tydzień z aktywnym użyciem. Zgodnie z danymi producenta, w trybie gotowości urządzenie może wytrzymać do 139 dni. W trybie rozmowy czas pracy zmniejsza się o 48 godzin, co w zasadzie nie jest tak małe. Konieczne jest uwzględnienie faktu, że w przypadku, gdy naładowanie akumulatora jest mniejsze niż 50%, ładowanie zaczyna się znacznie szybciej.

Telefon "Philips" E180, opinie, które często pomagają Ci w zakupie, mogą stać się ładowarką dla smartfona na drodze lub gdzie nie ma dostępu do punktów sprzedaży. Wystarczy podłączyć urządzenia za pomocą specjalnego kabla USB. E180 posiada specjalne złącze do tego.

Philips E180: recenzje

Nawet po użyciu smartfona z ekranem dotykowym nie jest tak trudno przyzwyczaić się do urządzenia przycisku. Dla tych, którzy wcześniej korzystali z podobnych telefonów, można także nauczyć się pisać wiadomości SMS i wybierać numer telefonu.

Problemem może być brak połączenia z komputerem, więc wszystkie pliki na karcie flash będą musiały być przesyłane za pomocą czytnika kart. Ponadto wiele osób nazywa wadą, że wtyczka złącza USB nie jest podłączona do obudowy w żaden sposób z powodu tego, co można z łatwością zgubić.

Ale wszystkie te małe wady są objęte faktem, że telefon ma na przykład dwa aktywne gniazda kart SIM. Kontakty z różnych "simok" zostaną podzielone na różne grupy, co pozwoli Ci łatwo poruszać się, na które karty wchodzą. Inną ważną zaletą dla miłośników muzyki jest obecność technologii Bluetooth A2DP, która pozwala słuchać muzyki w słuchawkach Bluetooth w trybie stereo.

W oparciu o powyższe, telefon "Philips" E180 może być doskonałym pomocnikiem w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach. Ten mały gadżet jest niewygodny z warunkami użycia, nie oderwie się od pierwszego upadku. W każdej chwili możesz mieć pewność, że nie odłączył się i jest zawsze gotowy do podjęcia ważnego połączenia lub wysłania wiadomości SMS. Stosunkowo niewielka cena może być decydującym czynnikiem przy zakupie.