340 Shares 8031 views

Huawei G700 Smartphone: przegląd, funkcje oprogramowania, gry, zdjęcia i opinie

Druga połowa 2013 roku zapoczątkowało sprzedaży smartfon Huawei G700. Urządzenie to należy do średniego przedziału cenowego, oparta jest na dość produkcyjnej platformy sprzętowej. Tak więc koszt jego bardzo skromne.


Obliczeniowe Sercem smartfona

Bądź co bądź, głównym elementem każdego systemu komputerowego jest CPU. Co jest bardziej wydajne, tym lepiej. Huawei G700 jest oparty na procesorze 4-rdzeniowego chińskiej firmy „biblioteka” MTK6589 modelu. Jego częstotliwość zegara wynosi 1,2 GHz. Każdy z rdzeni jest oparty na architekturze Cortex „A7” audytu. Po prostu, wydajność każdego z nich z osobna jest niski, ale jeśli połączyć je ze sobą, masz bardzo dobre rozwiązanie do obsługi dziś większość problemów bez problemów. Jednocześnie efektywność energetyczna tego układu jest bez zarzutu. W zależności od złożoności problemu, częstotliwość zegara każdego z rdzeni może się zmieniać w zakresie od 300 MHz do 1,2 GHz. A to jeszcze nie wszystko. Rdzeń jest w stanie wyłączyć w celu oszczędzania energii akumulatora, jeśli nie jest używany do przetwarzania informacji w obecnym czasie.

grafika

Brak sprawy mniej optymistyczne w Huawei G700 i karta graficzna. Ponieważ urządzenie jest zintegrowana konstrukcja układ PowerVR SGX544. Ponownie oczekiwać fenomenalny wydajność nie pochodzi od niego. Jednak jego moc obliczeniowa jest wystarczająca dla większości codziennych zadań, od surfowania witryn, a kończąc na oglądanie mierne książki i zabawki. Przekątna w tym smartphone – 5 cali. Jego rozdzielczość to 1280 pikseli wysokości i 720 – szerokość. Ich gęstość 294 PPI, który jest wyświetlany na obrazie prezentowane użytkownikowi w jakości HD. Sprzętu zapewnia przetwarzanie do pięciu zawory na powierzchni czujnika, który jest produkowany przez pojemnościowe techniki. Wyświetlacz jest na podstawie jakościowej IPS matrycy, które jest w stanie wyświetlać rzędu 16 milionów kolorów. Oznacza to, że jakość obrazu, miłe dla oka, odwzorowanie kolorów na wyświetlaczu smartfona, „Huawei G700» idealny. W sumie to doskonałe połączenie ceny i jakości.

Ale co z pamięcią?

Mocnym punktem jest pamięć Huawei G700. Większość analogów urządzenia wyposażonego w pamięci RAM (pojemności 1 GB), najszybciej z normą, która jest aktualnie pokazywanym na rynku (DDR3) i zbudowanego o pojemności 4 GB. Jeśli chodzi o gadżet zgłaszania nam, mówimy o 2 GB pamięci RAM z tego samego poziomu wydajności, oraz 8GB wbudowanej pamięci. Oznacza to, że podobnie jak w pierwszym, jak iw drugim przypadku kwota jest podwojona. Jest to najlepszy sposób wpływa na ostateczną wydajność urządzenia. Jest też gniazdo do wkładania karty pamięci. W tym przypadku obsługiwane formacie microSD modyfikacji do 32 GB. To wystarczy, aby umieścić na gadżecie całą masę różnych aplikacji, filmów i muzyki.

Wygląd i ciało

Klasyczny kawałek z obsługą pisania na ekranie – to o Huawei G700. Zdjęcia przekazane uwagę – kolejny dowód. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Wymiary devaysa wynosi 142 mm i wysokości 722 szerokości. W ten sposób urządzenie grubość – tylko 9 milimetrów. Jeśli chodzi o urządzenia klasy średniej, jest to doskonała wydajność. Jego masa wynosi 155 gramów. Przedni (dolny) są trzy klasyczne przyciski: menu, strony głównej poprzedniego ekranu. Tutaj można również znaleźć wyśmienite mikrofon hole-in. Wyświetlany na dolnym panelu standardowy port microUSB. Wraz z nim, ładowania akumulatora lub może być podłączony do komputera osobistego.

Nad ekranem znajduje się słuchawka, która pokryta jest siatką metalową. Po lewej stronie, podobnie jak większość modeli w tej klasie, mamy osiadł wahania głośności. Po przeciwnej stronie ciała jest obecny przycisk off. Ale na wierzchu schował 3,5 mm jack dla zewnętrznego systemu głośników. Na tylnej stronie, na dole, zestaw głośnomówiący jest pokryty dekoracyjną metalową kratą. Materiał korpusu – plastik. Ekran jest wykonany z tego samego materiału i nie ma powłokę ochronną. Jest otoczony na obwodzie chromowane wstawki. W ogóle, bez folii ochronnej po prostu nie może zrobić. Podobna sytuacja z obudową – niezbędne pokrywę.

O aparacie

Głównie w aparacie Huawei G700 znajduje się na tylnej stronie. Jest on oparty na matrycy 8 megapikseli. automatyczna technologia stabilizacji obrazu jest również obecny. Do robienia zdjęć i filmów w ciemności z jej wyhodowana lampa błyskowa LED. Maksymalna rozdzielczość zdjęć cyfrowych uzyskany przez od 3264 do 2448 pikseli. Wideo, wartość ta wynosi 1920 przez 1080 pikseli, czyli w formacie HD jakości. Ale z przodu Aparat Podobne cechy nie może się pochwalić. Nie jest już w użytku matryca 1,3 megapikseli. Jakość obrazu jest przeciętna, w tym, ale to wystarczy do połączeń wideo (i to właśnie w tym celu i to jest).

bateria

Kolejną mocną stroną jest bateria dla Huawei G700. opinie szczęśliwymi posiadaczami tego modelu smartphone – kolejny dowód. W tym przypadku jest to bateria litowa pojemności 2150 mA / h. Użytkownicy twierdzą, że przy minimalnym obciążeniu jego zakres wystarcza na tydzień pracy. Ale z bardziej intensywnego użytkowania – na jeden dzień, maksymalny – na 2. Z zastrzeżeniem wyświetlaczu o przekątnej 5 cali i całkiem wydajny platforma sprzętowa jest doskonałym wskaźnikiem, że nie każde urządzenie w swojej klasie może się pochwalić.

Oprogramowanie systemowe

Nie zwykły system operacyjny jest zainstalowany na Huawei G700. firmware zainstalowane na tym devayse teraz mówi o „Android” numerowanej wersji 4.2 o nazwie kodowej „Dzhilli Bin”. Ona trochę przestarzałe. Mimo to, to wystarczy, aby uruchomić wszystkie aplikacje. Ale punktem tego gadżetu jest specjalna konfiguracja Emotion tej samej firmy Huawei. Na pierwszy znajomości z nim nie jest bardzo wygodny w użyciu. Ale jeśli się do tego przyzwyczaić, można uzyskać znaczny wzrost wydajności.

ustawienia

Również wcześniej otoczka emocji, znaleźć sporo i inne oprogramowanie. Przede wszystkim – usług socjalnych. Jest „Twitter” i „Facebook”. Ale rosyjska „VKontakte” i „Koledzy” będzie dodatkowo zainstalować z „Sklep Play”. Widgety są również zainstalowane. Ale gry dla Huawei G700 w bazie nie są przewidziane. Więc będą musieli ponownie zainstalować z tej samej „Sklep Play”. Aby słuchać muzyki MP3 i radiem niezbędne oprogramowanie jest obecny początkowo. Dostępne są również klasyczne narzędzia: kalendarz, alarm, Galeria (do oglądania zdjęć i fotografii) i kalkulator. Jednak ostatni z nich nadaje się do bezpretensjonalny obliczeń. Ale skomplikowane obliczenia matematyczne z pomocą trudne do zrobienia. Dlatego lepiej jest w tym celu specjalny kalkulator matematyczny pobierania.

dodatkowe oprogramowanie

Prawie bez wyjątku, problem ten może być rozwiązany Huawei G700. Charakterystyka niego Omówiliśmy tuż powyżej, sprawiają, że można wyciągnąć takiego wniosku. W odniesieniu do dostępu do Internetu w tym celu użyć przeglądarki innej firmy lepiej, na przykład, „Opera”. Ona oprócz przeglądania pozwala przesyłać pliki o dowolnej wielkości bez problemów. Aby przeglądać książki w formacie * .pdf «» trzeba dodatkowo zainstalować program Adobe Reader lub inny podobny wniosek. Dla tekstu i plików arkuszy kalkulacyjnych, zaleca się używać Kingsoft Office. Jego główną zaletą – jest to, że to nic nie kosztuje. Aby wyświetlić filmy musisz zainstalować specjalistyczny program, taki jak, MX Player. Ponownie, to gracz jest bezpłatne. Większość zabawek trafi do tej devayse bez problemów. Tak więc możliwe jest, aby zainstalować wszystkie treści serca, z kilkoma wyjątkami.

Komunikowanie

W odniesieniu do łączności, tutaj wszystko jest w porządku na Huawei G700. Funkcje w nim w tym zakresie są następujące:

  • Moduł komunikacyjny dane dual-band. Pozwala to maszyna z powodzeniem działać w sieci, jak i drugiej generacji trzeciej. Jednak brak wsparcia LTE (czyli sieć 4. generacji) nie jest krytyczna: telefon, środkowy przedział cenowy. Integracja zaawansowanych modułów znacznie wzrosły koszty urządzenia.
  • Nadajnik jest standardem Wi-Fi. Zapewnia maksymalną szybkość transferu danych z Internetu. Ale tu jest zasięg tych sieci bezprzewodowych jest niski.
  • Aby połączyć się z innym podobnym devaysa zainstalowanego Bluetooth Wersja 4.0. To jest wstecznie kompatybilny z wcześniej istniejących standardów, tak że nie powinny wystąpić problemy ze standardem transmisji danych przez to.
  • Aby połączyć się z komputerem za pomocą interfejsu USB Revision 2.0. To samo jest również gniazdo do ładowania akumulatora.
  • Oddzielnie pochodzi 3.5mm. Wygodne i praktyczne rozwiązanie do przypadku, jeśli chcesz w Czas ładowania akumulatora do słuchania muzyki.
  • Innym urządzeniem chip – jest dostępność nadajnika GPS. Dzięki niemu można szybko i łatwo utworzyć trasę poprzez nieznanym obszarze.
  • Dla bardziej precyzyjnego określania położenia przy użyciu A-GPS-nadajnik. To decyduje o odległości do pobliskich wież komórkowych i na podstawie tych danych, koryguje dane GPS.

Jedyną wadą tego modelu – oznacza brak portu podczerwieni. Ale ta obserwacja nie jest niezbędna. Większość nowoczesnych urządzeń tej klasy są już bez tej opcji. A zakres 10 cm, nie ma znaczenia. Z powodzeniem zastępuje Bluetooth. Tak, że jego brak nie powinien być uważany za wadę. Reszta zestawu komunikacji podobny do innych modeli w swojej klasie.

Według użytkowników

Doskonały stosunek jakości do zasobów sprzętowych i oprogramowania – to o modelu smartfona Huawei G700. Opinie zadowolonych posiadaczy tego gadżetu jest potwierdzona tylko. Co jest szczególnie miał na myśli użytkownicy? Po pierwsze, idealny procesor, który może obsługiwać większość problemów do tej pory. Po drugie, wystarczająca pamięć. Problemy podczas instalacji aplikacji nie występuje. Potężny podsystem graficzny pozwoli w pełni wykorzystać potencjał tego urządzenia. Jednocześnie autonomia go na akceptowalnym poziomie.

podsumować

Idealne połączenie wydajności i autonomii – to w jaki sposób można opisać w skrócie Huawei G700. cena Tym samym obecnie wynosi około 250 $. W sumie, doskonały mid-range smartphone. Jej zasoby z głową wystarczy na najbliższe 2-3 lata. Więc jeśli myślisz o zakupie takiego urządzenia, można bezpiecznie zwrócić uwagę w tym modelu. Jest idealny na każdą okazję.