788 Shares 4192 views

Film „Unbroken”: aktorzy i role, twórcy

„Unbroken” – znany film wyprodukowany i nakręcony w 2014 roku nie mniej niż słynna aktorka Andzhelinoy Dzholi. Jej działania inspirowane są miliony ludzi na całym świecie. Aktorzy filmu „Unbroken” twierdzą, że Angelina – profesjonalny, dała im wspaniałą i niezastąpioną doświadczenia. Rozważmy ten obraz.

Fabuła filmu „Unbroken”

Nazwa kinoraboty pełni odzwierciedla losy głównego bohatera – w całej jego obrazy nie udało się całkowicie złamać nikomu. W tym przypadku, film „Unbroken”, aktorzy, którzy otrzymali duże doświadczenie nie tylko na swojej karierze aktorskiej, opowiada prawdziwą historię całkiem zwyczajne sportowcem.

Louis Louis Zamperini – sławną osobą, amerykański lekkoatleta, którzy wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie. Nawet pomimo faktu, że w ostatnim wyścigu nie wygrał, został zaproszony w jego polu Hitler, który został złapany przez Louis Louis Zamperini. Sportowiec myśli bardziej uczestniczyć w niektórych grach, ale niestety, z powodu wybuchu II wojny światowej, został zmuszony do walki na froncie.

Na ten temat i powie film „Unbroken”. Aktorzy, reżyserzy i scenarzyści dokładnie opisywały życie Louis w filmie. Ten człowiek jest naprawdę niesamowite. W wojnie, jego samolot rozbił się na Oceanie Spokojnym, a żołnierze spędził około 47 dni na małej tratwie z kumplami armii. Następnie zawodnik został zdobyty przez Japończyków, gdzie zetknął się straszliwym torturom, nadużyć i ciężkich pobić. Jednak duch Louis Louis Zamperini nie został uszkodzony, po wojnie wrócił do domu i zmarł w wieku 97 lat w swoim domu. Film opowiada historię Louis Zamperini zawodnika do powrotu do domu. Podczas tworzenia filmów Louis współpracował z Andzhelinoy Dzholi, stali się dobrymi przyjaciółmi.

Andzhelina Dzholi i "Unbroken"

Znani Angelina Jolie można nazwać matką filmu, to ona zdjęła i wyprodukował film „Unbroken”. Aktorzy i rola filmów Odebrano go dokładnie. Na relacje z Louis Louis Zamperini i wrażeń z tworzenia filmu można przeczytać w różnych wywiadach, to jest bardzo dziwne, ale jest ona aktywnie udostępniane informacje na temat filmu.

Ten film stał się jej drugim reżyserskim praca. Aktorka mówi, że to dopiero początek. Aktorzy i rola w filmie „Unbroken” został starannie dobrane najwięcej aktorka.

Czego możemy się nauczyć z tego filmu?

Głównym celem Angelina Dzholi Pitt był fakt, że widzowie docenili, może nauczyć ludzkość wspaniały i niezwykły człowiek, Louis Louis Zamperini. To nie tylko wolno ich dzieci, aby zobaczyć ten film (biorąc pod uwagę fakt, że są sceny przemocy), ale także ściśle za nimi, a oni szukali obrazu. Potem rozmawiał poważnie z nimi, i dowiedział się, że ten film naprawdę dotkniętych jej dzieci. Oni zwrócił uwagę na drobne szczegóły, które wielu dorosłych nawet nie zauważy.

Andzhelina Dzholi sama w wywiadzie powiedział, że historia Louis Zamperini Louis sportowiec opowiada o człowieku, z niezwykle silnego ducha, charakteru i wewnętrznego rdzenia. Była stara się przekazać, że jest to duch walki, który jest wyraźnie opętany sportowca nie musi opuścić żadnego z nas i pokazuje, że film „Unbroken”. Aktorzy filmu w porozumieniu z tej pozycji i moralności, więc czułem go i starał się doprowadzić go do odbiorców.

Podmioty zaangażowane w obrazie

aktorów zajmują ważną rolę. Jest to nie tylko ze względu na wspaniałe dzieło reżyserskim był ogromny sukces filmu „Unbroken”. Aktorzy grał w filmie jest doskonała, dał bardzo jasne wszystkie emocje, nastroje, a era tym czasie w ogóle. Reżyser był zadowolony z pracy.

Główną rolę w filmie grany przez starego znajomego z Angelina Jolie Pitt Dzhek O'Connell. Aktorzy i role, filmowcy „Unbroken” został doskonale dobrane, dzięki absolutnie każdy artysta bezpiecznie pasują do roli i trzymał ją aż do ostatniej sekundy filmu. Sam Jack był zadowolony z pracy. Grał rolę Louis Louis Zamperini. Pomimo swojego wieku, bo w czasie pracy nad filmem, był około 23 lat, młody człowiek przeszedł trudne emocje z niezwykłą niezawodnością. Mówi się, że Jack O'Connell – jeden z najwybitniejszych młodych gwiazd Hollywood. Cóż, miejmy nadzieję, że zobaczymy go w przyzwoitych nowych ról.

Donal Glison – to młody, ale już znany na całym świecie irlandzki aktor. Dostał drugą rolę w filmie „Unbroken”. Donal Glison jest lepiej znany w Rosji za film „Anna Karenina”, która odegrała ważną rolę. Filmowanie miało miejsce w Rosji. W filmie „Unbroken” Donal Glison odgrywał rolę jednego z dwóch członków załogi, którzy byli na pokładzie samolotu, wraz z Louis Louis Zamperini. Postać Gleason jest prototypem, to znaczy, że został skopiowany z prawdziwego bohatera, człowieka, który jest rzeczywiście obecny ze Louis na pokładzie wiele lat temu i spędził z nim trochę czasu na tratwie.

Donal Glison doskonale spełniła swoją rolę, o jego pracy w krytyków filmowych pisał tylko pozytywne opinie.

pozycja wyjściowa do usuwania folii

Andzhelina Dzholi Pitt dowiedział się o tym człowieku (mam na myśli prawdziwy bohater historii Louis Louis Zamperini) dzięki tytułowej książki Laury Hillenbrand. W 2010 roku praca ta była przebojem – to złamał wykresy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Słynna lista bestsellerem, który opublikował „New York Times” doprowadziły tę książkę.

Znany aktor i reżyser myślał teraz tę książkę. Później powiedziała, że będąc w fotelu reżysera, całkowicie oparł się na tej pracy i historie Louis Louis Zamperini. Po ostatnim pisząc scenariusz, on zatwierdzony prace pisarzy i Jolie, zauważając, że on wie, że to niesamowita kobieta powiedzieć to dobrze.

Strzelanie z filmu „Unbroken”

W 2013 roku, po wielu dyskusjach w końcu dyrektora prasowej potwierdził, że strzelanie z filmu odbędzie się w Australii. „To było ciekawe doświadczenie dla mnie i dla całej naszej załogi” – powiedział Jolie po strzelaninie. Pomimo faktu, że praca wykonywana jest w Australii, główny obraz nakręcono w Stanach Zjednoczonych na podstawach różnych studiach.

Koszt filmowania

W rzeczywistości, budżet filmu jest uderzające – $ 65 mln została przydzielona do strzelaniny. Z czego około 20 mln $ przewidziane w Australii i rząd Stanów Zjednoczonych, a także silnie towarzyszy filmowania.

Film Payback "Unbroken"

Aktorzy z filmu „Unbroken” od początku kręcenia byli pewni sukcesu obrazu, pomimo faktu, że młodzi reżyserzy, nawet gdyby miał dobry start, a także Angelina Dzholi Pitta, często nie w kasie. Ale o budżecie 65 mln cu rolka folii zebrał $ 115 milionów w Stanach Zjednoczonych i 47 milionów na całym świecie. W Rosji, pomimo faktu, że ten film nie był szeroko reklamowany, rolka folii zebrał trochę więcej niż milion dolarów, co jest całkiem dobrym wynikiem. Oczywiście, dochód ten nie może być porównywana z przychodów dyrektorów inną wartość, bo Angelina dopiero zaczyna się rozwijać w tym biznesie i właśnie ujawniają swoje talenty. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie nas i inne niesamowite historie powiedzieć.