188 Shares 7642 views

Lek 'Zalain' (świeca). Wskazania, opisy, opinie

Świece z drożdży „Zalain” – leku przeciwgrzybiczego, benzotiofenu i imdazola. Składnik aktywny sertakonazolu azotu. Dostępne środki w postaci czopków dopochwowych.

Oznacza „Zalain” (świec), prawdziwi eksperci potwierdzają, że ma grzybobójcze i fungistatyczne efekty w dawce terapeutycznej. Lek hamuje aktywność wszelkiego rodzaju Candida grzyba. Należy zwrócić uwagę, że brak charakterystycznych objawów klinicznych grzybów wykrytych na błonie śluzowej pochwy nie jest bezwzględne oznaczenie dla leku. Jeśli diagnoza zostanie potwierdzona, eksperci zalecają, aby najpierw zidentyfikować i wyeliminować negatywne czynniki, wywołując patologię.

Lek jest aktywne i stosunkowo gronkowce i paciorkowce (bakterie Gram-dodatnie). Środki wspomaga hamowanie syntezy ergosterolu, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych. Prowadzi to do śmierci grzyba.

Lek „Zalain” (świece), opinie lekarskie są jednoznaczne w tym jest przeciwwskazane, jeśli występuje nadwrażliwość.

Stosowanie leków w okresie ciąży i laktacji zostało niedostatecznie zbadane. Jednak ze względu na sposób korzystania (raz), lek „Zalain” (świece), prawdziwi eksperci potwierdzają go wolno stosować kobiety w ciąży lub karmiące podstawie zleceń lekarskich. W takim przypadku lekarz musi uwzględniać stosunek spodziewanych korzyści dla matki i oczekiwanego szkody dla płodu (lub dziecko).

W stosowaniu leku „Zalain” (świece), pacjentów reakcje świadczą o tym, zdarzenia niepożądane obserwowane rzadko. W niektórych przypadkach może być świąd, pieczenie. Zazwyczaj reakcje te są przemijające. Gdy wymagana jest przejawem odstawieniu leku. W niektórych przypadkach może być alergiczne reakcje skórne.

Lek „Zalain” wprowadzony dopochwowo raz.

Przed wprowadzić czopek powinien przeprowadzić higieny (mycie genitalia, używając mydła alkaliczne lub neutralny).

Czopek jest włożona w głąb pochwy. Dla wygody, pożądane jest, aby kobieta leżą na plecach. Wprowadzenie odbywa się w nocy.

Utrzymując objawy kliniczne nie ponowne wykorzystanie środków „Zalain” tydzień później (porady lekarza).

W celu zapobieżenia moczowo-płciowego zakażeń zaleca się rozwiązać problem równoczesnego leczenia partnerów seksualnych.

W obecności zakażenia w obszarach sąsiadujących sromowymi i powinna być stosowana w maści dodatkiem „Zalain”.

Wolno stosować leku w okresie menstruacji.

Należy zauważyć, że czopki „Zalain” są dość powszechne lek stosowany w zakażeniach układu moczowo-płciowego. Mają one jednak dość wąski zakres wskazań.

chorób ginekologicznych jest często używany jako taki preparat „Tukofitomol” (świec).

Opinii wielu pacjentów wskazują na wysoką skuteczność tych czopków. Niewątpliwą zaletą jest naturalna struktura leku. Lek „Tukofitomol” (świece) stosowany jest w otyłości, nadżerki, cysty, brodawek, włókniaków, endometriozy. Do przeprowadzenia wskazań do stosowania i dużymi, drażniące. Lek stosuje się polipów o różnej lokalizacji, procesów adhezyjnych po zabiegu. Lek „Tukofitomol” przedstawiono (w połączeniu z innymi środkami) dla leczenia nowotworów. Lek ma lokalną przeciwbólowe, środki przeciwnowotworowe, adaptogennych, środek przeciwzapalny, środek przeciwbakteryjny.