220 Shares 4802 views

Grecja centrum wizowego w Jekaterynburgu: adres i niuanse wizy

Grecja marzenie wielu naszych rodaków. Wydaje im wspaniały brzeg z białymi domami i lazurowym wybrzeżu Morza. Nie jest to wielki obraz godny pióra wielkich mistrzów? Ale zanim spakować walizki i kupić bilety, trzeba rozwiązać problemy wizowe. Można to zrobić w wielu rosyjskich miastach. Na przykład Grecja centrum wizowego w Jekaterynburgu z powodzeniem radzić sobie z pracą w sprawie przyjęcia dokumentów od publiczności. O swojej pracy, opisujemy szczegółowo dzisiaj.

Grecja centrum usług wizowych w Jekaterynburgu: Adres

Mieszkańcy Jekaterynburga kilka lat temu zostali zmuszeni do podróży do Moskwy, aby rozwiązać problemy z wizą. To było bardzo czasochłonne i finanse, więc nie każdy mógł sobie pozwolić Jekaterynburg taki wyjazd.

Ledwo po otwarciu, Grecja Visa Center w Jekaterynburgu udało się dostarczyć niezbędne dokumenty dla wszystkich obywateli, którzy złożyli do tej instytucji. A mieszkańcy stolicy Uralu odnotowała wysoki profesjonalizm pracowników urzędów i szybkich względem rozpatrzenia dokumentów. Do tej pory, w centrum jest uważana za jedną z najlepszych wśród wszystkich otwartych na terytorium Rosji.

Jekaterynburg, regularnie podróżują do ojczyzny Igrzysk Olimpijskich, dobrze wiedzą, gdzie grecki centrum wizowego w Jekaterynburgu – Kujbyszewie, 44. Instytucja mieści się w dużym budynku centrum handlowego, który jest bardzo łatwo dostępny dla wszystkich środków transportu publicznego.

harmonogram

Grecja centrum wiza jest otwarty przez pięć dni w tygodniu w Jekaterynburgu. Składanie dokumentów odbywa się codziennie od dziewiątej rano do trzeciej po południu. Dostać paszporty gotowe mogą być w tych samych dniach od dziewiątej do czwartej po południu.

Należy pamiętać, że cały proces odbywa się tylko w kolejce. Pracownicy Centrum terminy nie są, oczywiście, przynosi pewne niedogodności. Mimo że jest w tej instytucji to zniósł praktykę wstępnych wywiadów, który jest obecny we wszystkich innych podobnych ośrodków.

Jeśli wystarczy porady w sprawie wiz i innych spraw, zawsze można zadzwonić pod numer telefonu podany na oficjalnej stronie internetowej. Pracownicy Grecja Visa Application Center będzie świadczyć usługi konsultingowe i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dzięki ekspertom Center, dowiesz się wszystkich szczegółów, jak wiza jest wydawana w Grecji.

Jekaterynburg, Visa Application Center: praca biurowa

W celu przejścia do Grecji, nasi współobywatele potrzebują wizy Schengen próbkę. Dlatego pakiet dokumentów jest trudno wydawać niezwykłe. jego wymagania są takie same dla wiz wymaganych dla wejścia do wielu krajów europejskich. Trzeba złożyć:

  • paszport i kopie wszystkich swoich liści;
  • profil;
  • kolor zdjęcie standardowej wielkości dla tych celów;
  • dokumenty potwierdzające wypłatę hotelu;
  • loty (iz powrotem);
  • zaświadczenie z banku o aktualnym stanie rachunku;
  • Sponsor dokumenty (jeśli nie działa).

Jeśli ułożyła pakiet dokumentów prawidłowo, można zabrać je do Grecji Visa Center w Jekaterynburgu i czekać na odpowiedź. Zazwyczaj problem jest rozwiązany w ciągu pięciu dni roboczych.

wiza funkcje

Jeśli wybierasz się do Grecji po raz pierwszy, należy pamiętać, że trzeba będzie wydać na ubezpieczenie zdrowotne. Odnosi się do podróżnych przylatujących do kraju na własną rękę. Ubezpieczenie Pakiet turystyczny jest zazwyczaj dostarczane i jest wliczone w cenę. Cena ubezpieczenia zasady VFS nie jest regulowana, dzięki czemu można podjąć najlepszą opcję budżetu. To będzie kosztować około dwóch lub trzech tysięcy rubli.

Nie zapominaj, że grecki centrum wizowego w Jekaterynburgu bierze za swoje usługi określonej kwoty, która zostanie dodana do opłaty wizowej. W rezultacie, trzeba będzie zapłacić około trzech i pół tysiąca rubli na osobę. Kwota ta jest pobierana z każdego wnioskodawcy (z wyjątkiem dzieci poniżej sześciu lat).

Oczywiście, wiza nie jest najłatwiej. Jednak liczne wyspecjalizowane agencje znacznie ułatwić ten proces. Dlatego mieszkańcy Jekaterynburg mogą, bez opuszczania miasta, szybko dostać wizę, aby przejść do Grecji i na długo oczekiwaną podróż.