837 Shares 6758 views

Chalet „Pushkinogorye” – zdjęcia, ceny i opinie

Przytulna chata górska „Pushkinogorye” piękne położenie regionu Pskowa, w malowniczej miejscowości o poetyckiej nazwie Puszkina Hills. Kompleks zaczął funkcjonować w sowieckich lat (w 1976 roku) i zdecydowanie najbardziej popularne w tym regionie. internaty drzwi do domu są otwarte przez cały rok. Tu na odpoczynek i odzyskanie przybywają tłumnie, aby cieszyć się malowniczymi dolinami, odmłodzić i oddychać czystym powietrzem.

Jednocześnie hotel może przyjąć ponad 400 osób, w tym dzieci w wieku od dwóch. Często organizowane są wycieczki z przewodnikiem Puszkin District, jezior i parków. To jest, gdy wielkość ziemi rosyjskiej stamtąd do pełna. Idąc przez zacienionych uliczek, można dotknąć historii starożytnej, widać starożytną fortecę Pskowa, Izborsk i Peczora.

Zmienić rytm życia i środowiska po zgiełku, gwaru miasta i być w stanie dać wiele przyjemnych chwil, łagodzi napięcie i przywrócić równowagę emocjonalną. Czysta natura, praktycznie nietknięty przez człowieka cywilizacji, wypełni ciało pozytywną energią i siłą.

pokoje

Nowoczesny hostel „Pushkinogorye” (zdjęcie w załączeniu) na zielonej powierzchni ma trzy budynki mieszkalne z różnymi kategoriami pokoi i kilka drewnianych domków. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z oddzielnym prysznicem. W przypadku liczby 1, 2 znajduje się kuchnia i pomieszczenia sypialne, a także telewizję kablową, w obecności kominkiem i pokojem relaksacyjnym.

Numer budynek 3, 4 i 5 – dwie sypialnie i salon z aneksem kuchennym. Dla budżetu podróżnik, pokoje jednoosobowe z łazienkami oferują hostel „Pushkinogorye”. Ceny zaczynają się od 1500 r. dziennie. Najdroższe kosztowałoby dwupokojowy domek letniskowy – 5900 str. Za pokój dwuosobowy z prysznicem, WC i TV kablową będzie musiał zapłacić około 2200 str.

catering

można zamówić dietę trzy czasie lub po prostu posiłek rano na 180 p za dodatkową opłatą. Chalet „Pushkinogorye” zaprasza na posiłek w świątecznie jadalni na 250 osób. Przyjazny personel mówić szczegółowo o konkretnym naczyniu, i zaleci najlepszy. Urozmaicone menu zadowoli doskonałą jakość i głośność.

A ci, którzy nie chcą się spieszyć na śniadanie lub kolację, zawsze można spojrzeć na przytulnej kawiarni. W przyjemnym otoczeniu i miłej atmosferze będą traktowane na pyszne jedzenie. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie przygotowywać posiłki w swoim pokoju, pożądane produkty można kupić w lokalnym sklepie spożywczym.

Narzędzia i usługi

Nie będzie rozrywka dla każdego turysty w sanatorium „Pushkinogorye”. Opinie o hotelach regularnie otrzymuje pochwały od zadowolonych klientów. Podobało nam warunki jakościowe zakwaterowanie dla klientów, zamówienia wewnętrznego, terytorium czystości i obfitości rekreacyjnych. Szczególnie dobre reszta tu latem, kiedy wszystko kwitnie i pachnące.

Na lokalny obszar ma własny staw – w ciepłe dni można popływać. Turyści przybywający tutaj zmierzona i spokój, będzie mile zaskoczony obecnością bibliotekę z bogatym zasobie literaturze różnych gatunków. Po obfitym śniadaniu, można wybrać się na spacer po cichym ścieżek, słuchać śpiew ptaków i cieszyć się prywatność.

Koniecznie odwiedź rosyjskiej łaźni z piekarnikiem i prawdziwego kamienia brzozowych mioteł. Po wygojeniu łaźnia parowa oferuje przydatnych napój ziołowy. Ponadto, wiejskie pole namiotowe „Pushkinogorye” oferuje wgląd w saunie fińskiej oraz kąpieli w chłodnym basenie. Przywrócić utraconą siłę pomoże Ci w punkcie medycznym, zatrudnia gabinet masażu i zabiegów kosmetycznych.

Najważniejsze Fun – wycieczki wybitnych historycznych miejsc w mieście. Miejscowy biuro podróży oferuje wycieczki do starożytnego Pskowa. Będąc w tym miejscu, to grzech nie odwiedzić Muzeum rezerwy rosyjskiego poety A. S. Puszkina.

aktywny wypoczynek

Dla sportowców i miłośników rekreacji schroniska „Pushkinogorye” ma przyjemność zaoferować szeroką gamę ekscytującej rozrywki. Podczas cieplejszych miesięcy, boisko sportowe otwarte, w którym można grać w siatkówkę lub badmintona. Wypożyczyć rower i zbadania lokalnego krajobrazu. W zimie, pudełko ma sanki i narty. Całoroczne funkcjonowanie siłownię i salę bilardową. W hotelu znajduje się dyskoteka.

rozrywki dla dzieci

Chcesz, aby Twoje dziecko zabawne, pouczające i aktywnie spędzony urlop, a następnie doprowadzić go do wioski Puszkina Hills. Chalet „Pushkinogorye” – to jest czyste powietrze, naturalne piękno i doskonałe warunki do rozrywki zdywersyfikowany dzieci. W tej niesamowitej rogu dziecko będzie uzyskać wiele pozytywnych emocji, gra w tenisa, piłkę nożną, badmintona i pływanie w stawie.

W zimie, renta przyznana dzieci sanki z nartami. Frolicking na świeżym powietrzu, dziecko nie tylko do pracy na apetyt, ale także zdrowsze. Jak wiadomo, aktywny wypoczynek w przyrodzie ma korzystny wpływ na zdrowie. W lecie cała rodzina może wybrać się na wędrówkę z namiotów, do odwiedzenia kulturalnych i historycznych z Puszkina Reserve. Dziecko zapoznają się z historią Rosji, podniesie poziom intelektualny i pamiętać podróż swojego życia.

W przypadku podróży służbowej

Utworzony w emerytalnych godnych warunków dla osób podróżujących służbowo. Na podstawie podróżujących służbowo oferują technicznie wyposażona sala konferencyjna na 50 miejsc. Uroczyste wydarzenie lub firma może się odbyć w sali bankietowej. Jakość i profesjonalizm zorganizować spotkanie, uroczystość lub święto korporacyjnej chętni do pomocy doświadczonych pracowników. W obecności szybkim dostępem do Internetu oraz prywatny parking przy pensjonacie „Pushkinogorye”.

Chalet turystów dostaje pozytywne. Wiele dobrych słów powiedział w adresie troskliwy i uprzejmy personel. Podobało wczasowicze schludne pokoje i dobre odżywianie. Szczególnie zadowoleni z infrastruktury gości. Wiele wymienionych w przeglądzie bezpieczeństwa obiektu – cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Niemal domowa atmosfera może być kulturalny, ciekawe i pouczające spędzić wakacje w rozsądnej cenie.