329 Shares 949 views

Austriackie Alpy w zimie i lecie

Austria – jest krajem, który będzie pasował natur produktywnych, aktywny, spokojny i kontemplacyjne naturę, naturę i romantyczną miłość … Krótko mówiąc, wszystko. Ponieważ jest to dość skromne w wielkości kraju ma zaskakująco zróżnicowany krajobraz, klimat i topografia. Jezioro w Karyntii, zamki Salzburg i Styrii, genialny Wiedniu i, oczywiście, Austriackie Alpy … Jest to dobry i wygodny w każdej porze roku, ponieważ Austria – kraj europejski, znany ze swojego włoskiego przepychu i gościnności, niemieckiej czystości i punktualności, słowiańskiej otwartości i szczerości.


Mówiąc o kraju jako miejsca turystycznego, wielu dotyczyć głównie austriackich Alp, czyli ziem federalnych Zaltsburgerland, Tyrolu i Karyntii. O przemyśle turystycznym narty powiedzieć kilka liczb: Alpy zajmują dwie trzecie terytorium Austrii; Mountain Province są podzielone na 71 regionu narciarskiego, czyli od listopada do maja 800 ośrodków pracy, a 4 z nich brać narciarzy przez cały rok. I to nie tylko w wysoko położonej osady mogą być cytowane jako ośrodka narciarskiego, a jedyną, która jest w bezpośredniej bliskości wyciągów narciarskich lub skontaktować się z nimi specjalnego transportu dla turystów, narciarzy.

I, oczywiście, serwis. Europejska, nieskazitelny, a jednocześnie dyskretny, ciepły dom. Ski Austria Hotele – to nie tylko przytulne i komfortowe pokoje, ale również wspaniałe pokoje z kominkami, sauny, gdzie można odpocząć po dniu spędzonym na nartach, restauracja z tarasem, szkół narciarskich, a nawet przedszkolach, gdzie dzieci pod opieką gości hotelowych bezpłatnie. A stok okazją aby wspiąć się na szczyty i lodowce w minutach na dźwigach samochodowych lub kolejką linową.

Stoki narciarskie 350 km długości dowolnej złożoności pozwalają znakomicie przesuń w dół w dolinach górskich Stubaital, Viptal i intaglio, na zboczach olbrzymiej Patcherkofel na Mount Großer Isidor, na lodowcu Dachstein lub na stokach narciarskich w Schladming i Filzmoos. I nie koniecznie, aby móc jeździć na nartach. Austriackie Alpy są szlaki do uprawiania narciarstwa biegowego, i sankach i saniach psów, a istnieją dogodne lodowiska dla łyżwiarzy. Oferuje on również panoramiczne rakietach śnieżnych, a dla fanów sportów ekstremalnych – snowboard, wspinaczka, snowrafting, balonem, zejścia ze szczytu na spadochronie. Apres ski, czyli po nartach też mają coś wspólnego: restauracje i tawerny, spa wellness i kina, kasyna i butiki – wszystkie z nich gościnnie otwiera drzwi i zapalili ognie.

Austriackie Alpy w lecie nie mniej niż niesamowite. wiele kilometrów szlaków turystycznych, gdzie pracował. szlaki górskie są wyposażone w oznakowanie i są zaprojektowane tak łatwo dojść do kilku godzin, w poważnej kampanii w ciągu kilku dni z noclegiem w specjalnych schronisk górski.

Nie mniej turystów przyciąga letni urlop w Austrii, w Karyntii jezior. Istnieje ponad 1200 dużych i małych, dobrze ocieplony, a w niektórych jeziorach, zapewnienie rządu, zalewaniem doskonale pitnej. Największym jeziorem w Karyntii jest Wörthersee. Na jego brzegach są liczne ośrodki takie jak Klagenfurt (stolica państwa federalnego lotniska otrzymuje loty międzynarodowe) oraz Velden (Velden).

Infrastruktura turystyczna na jeziorach nie są mniej rozwinięte niż w ośrodkach narciarskich w Austrii: hotel oferuje jachting, „banany”, katamarany, musical pokaz laserowy na wodzie muzyki klasycznej. można spokojnie jeździć wzdłuż wybrzeża na rowerze lub rolkach, karmić kaczki i łabędzie, jeść w restauracji pstrąga złowionego od jeziora, cieszyć się widokiem trudnych szczytów na horyzoncie. I chcę wbić od zgiełku miasta – do przodu, w hałaśliwym i wesoły Wiedeń, Salzburg w muzyczną i górskie Innsbruck, gdzie na niewielkiej przestrzeni osłoniętej 11 kościołów i 5 klasztorów.