756 Shares 6935 views

Jak narysować ołówkiem Park?

Jeśli marzysz o zostaniu artystą, zaangażowany w rysowanie okręgu lub po prostu lubią spędzać czas sama z ołówka i papieru, po prostu trzeba nauczyć się przedstawiać piękne krajobrazy. W mieście znaleźć wyspą natury nie zawsze jest realne, ale jest to możliwe. Przyjdź do parku! Aby dowiedzieć się, jak rysować ołówkiem Park Przeczytaj poniżej.

Rysunek z natury

Jeśli chcesz uzyskać piękny obraz, nie jest konieczne, aby wymyślić krajobrazu w głowie. Przyjdź do parku i rozejrzeć się uważnie. Rozejrzyj się wszystkie małe szczegóły, Draw Zaparkować psychicznie. Zacznij z ogólnymi kresek szkicu ołówkiem światło. Zarys horyzont, miejsce drzew, krzewów, ławeczki. Jak narysować park starannie tak, że rysunek nie był policzek? Sprawiają, że minimalistyczny, nie ładują. Umieścić kilka ławek, kilka drzew lub krzewów w odległości i jeden w pobliżu drzewa. To drzewo Draw jasne: pień, gałęzie, liście. Remis na ławce mężczyzna spacerujący obok psa. Przeżyj rysunek ścieżkę linii ogrodzenia. Ostatnim krokiem ołówek krajobraz – wylęgu wszystkich elementów przeniesionych na papier. Nie zapomnij o cieniach.

Jak narysować park z fontanną?

Zacznij wzór z zarysu linii drogowego w parku. Trzymamy go z dwóch lekkich uderzeń. Tuż poniżej przedstawiają owalu – to przyszłość parku fontanna. Nad drogą przedstawiają sylwetki ławki i ludzie tutaj na wakacjach. odwiedzający Park mogą ze sobą rozmawiać, czytać gazetę. Udoskonalenie ławki krąży jej pokładzie, plecy, nogi. Teraz przystępujemy do rysunku fontanny. W środku owalnego przedstawionego uprzednio należy zwrócić kołową podstawę i zwiększony iglicę. Ze szpiczastym kształcie powinien iść zalewaniem. Pririsuyte małe owalnych otworów. Następnie pieszo trochę gumki przy fontannie i narysować linię ponownie. Pozwoli to stworzyć wrażenie, że większość wody. Wokół fontanny należy zwrócić drzew. Teraz, gdy wiesz, jak narysować etapy parku ołówkiem.

Jak narysować Winter park?

W celu uzyskania realistycznego obrazu, konieczne jest, aby dodać szczegóły: drzewa, krzewy, ludzie, ławki, ścieżki, oświetlenie, skały, ptaki, zwierzęta i tak dalej. Można narysować park z lodowiskiem. Wyróżniać kawałek papieru tak: narysować pionową linię na środku arkusza, dwie prostopadłe linie, które dzielą pierwszą połowę. Oczywiście, linia powinna być niewidoczne, ponieważ są one potrzebne dla orientacji tylko dla Ciebie. Jak narysować park z lodowisko? Po obu stronach arkusza na Figurze vklinte Spruce łapy (Nawiasem mówiąc, rysunek może być wykonane i kolor). Na dolnej linii prostopadłej do parku farba bazowa – ławki, część oleju w dal pozostawiając ślad. W górnej części rysunku nad horyzontem obraz zachodzącego słońca, chmury na niebie. Przestrzeń pomiędzy dwoma liniami trwa lodowisko. Ludzie z jego ludzi katany. Mogą być przyjaciółmi, wykonując różnorodne zabawy salta czy romantyczna para na randce. Twórcza wyobraźnia.

Jak rysować ołówkiem park rozrywki?

Dla wielu ludzi, park rozrywki – to przede wszystkim diabelski młyn. Łatwo jest wyciągnąć! Aby zacząć rysować na papierze duży okrąg (przyszły „Ferris Wheel”), a ziemia pod nim. Okrąg ołówek delikatnie koło, nie zapominaj, że to musi być idealnie płaska, ale nie jest to naturalny obiekt, a dzieło rąk ludzkich. Na ziemi, wybrać miejsce dla domów, drzew. W tle można narysować rzece lub jeziorze. Szczegółowo diabelski młyn. Wyciągnąć z niego stoisko posadzić ludzi żarówek, aby przyciągnąć uwagę. Jeśli jest to pożądane przez przyciągania można sportretowania i innych mniejszych zabawy, huśtawka, na przykład. Ukończenie obrazu, czy cieniowania ołówkiem. Ciemniejszy odcień przeznaczyć grunty w parku i wody (jeśli na zdjęciu).

Teraz, gdy wiesz, jak narysować park rozrywki i park dla rekreacji latem jak i zimą. Jeśli przejąć farby można łatwo wyciągnąć i spadek w jasnych kolorach. Można również zwrócić parku aleja drzew, który wygląda tajemniczy i romantyczny. Krajobraz można obraz w nocy lub dnia. Podczas rysowania parku nocy przysłania większej przestrzeni ołówek.