222 Shares 2528 views

Donice z ich rąk – spiritualise nasz dom i ogród

Dla komfortu i domu ogrodowych roślin aktywnie korzystać. Ale, widzisz, aby nadać indywidualny wygląd, nie wystarczy po prostu kupić gotowe palety plastikowe w sklepie.

Znacznie ładniejszy, aby doniczki z ich rąk. A to będzie przydatne dla szerokiej gamy materiałów, w tym śmieci. Tektura, koronki, plastik, metal, mozaika kamienie, szkło – wszystko idzie do sprawy. Oryginalny doniczka z rąk, można dokonać nawet stary blaszany kubeł.

Wystarczy na pokrycie farbą akrylową i zastosować wzór. Może on służyć jako tło i decoupage serwetek i sznury oraz przycisków. Pięknie będzie wyglądać i sklejone kamienie szklane, które można kupić w sklepach robótek.

Puszki służyć również jako doskonałą podstawę, z której do doniczki z ich rąk. Po usunięciu etykiety, które dokładnie przemyto i osuszono Pojemnik jest zalecany do pokrycia go farbami akrylowymi lub metalu. Dalsze dekoracja donice z ich rąk zależy od rodzaju technologii jesteś właścicielem. Może to być, na przykład, mozaika. Dla niej nie tylko przy specjalnych materiałów, lecz także fasola, duże nasiona (np, arbuz). Biżuteria może stać nawet koronki. Lub wzór papieru.

Stare ceramiki, dzbanki, porcelany herbata może również służyć jako źródło inspiracji do stworzenia donice z ich rąk. Kory brzozowej lub gałązki, przyciski lub filcu – zmieści się wszystko, co jest pod ręką. Z plastikowych butelek o różnej wielkości i kolorów, można także donice z ich rąk. Odciąć dolny, pokrycia ścian pojemnika z farbą lub decoupage, otrzymujemy produkt, w którym nikt nie będzie wiedział, co miało stać się odpadem. Wystrój może służyć, na przykład delikatną bibuły (na przykład wyściółki do ciast).

Zwykli kamyki znalezione na plaży, mogą być wykorzystywane do wklejenia nad nim doniczki z ich rąk. Dla takiej mozaiki mogą być używane i korka z butelki wina, pokroić wzdłuż lub w poprzek jak ktoś bardziej podoba. Konopie lub dowolny materiał posłuży do dekoracji. Można również użyć przewodu drut i kolorowe do oplesti lub owinąć produkt. Te donice z ich dłonie wykonane z miłością, będzie idealnym prezentem. W trakcie może się wszystkie: stożki, drewniane patyczki z lodów, potłuczonego szkła lub lustra, suszonych kwiatów i liści. Nawet stare buty lub kalosze. Szczególnie oryginalne produkty te będą wyglądać w ogrodzie. Prosty plastikowy lub garnki kwiat, zwerbowany przez własne ręce, nie tylko do podkreślenia indywidualnego stylu domu, ale pozwoli także czerpać przyjemność w procesie twórczym. Z innych nietradycyjnych elementami wystroju można nazwać … kręcone makaronu lub muszli. Oryginalny pomysł na wykorzystanie odwróconej szyjkę butelki z tworzywa sztucznego, należy ustawić w kołysce … starego dysku komputera. Brzmi niewiarygodnie? Ale jeśli pokolorować wszystko w złoto lub srebro, efekt jest niezwykły. Dekorowanie garnka, można użyć specjalnego poziom atramentu (kontury) i wklej (kit), na której będzie możliwe „wyryć” pożądany wzór.