432 Shares 7570 views

Jak wypełnić ten dom niesamowity aromat: 5 ciekawe sposoby

Dla większości ludzi, od czasu do czasu w domu znajduje się stęchły zapach. Jak przywrócić świeżość pokoju? Oto kilka pomysłów, które dadzą w domu niesamowity smak.

Zapal świecę

Świece są odpowiednie do każdego pomieszczenia, nawet jeśli niektóre z nich uważa, że niewłaściwe jest w kuchni. W rzeczywistości wszystko zależy od smaku. Należy wybrać świeże, nie zbyt niepożądanego zapachu. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na świece, spróbuj zrobić je samodzielnie. Dodaj zasadniczą wosk oleju do świec zapachowych. W celu odświeżenia kuchni, można zbliżyć się aromat olejku rozmarynowego lub cytryny.

Ciepła na piec przypraw

Czy zauważyłeś, jak cudowne zapachy w domu po przygotowaniu grzanego wina? Ten zapach można uzyskać bez specjalnego wysiłku, nawet nie próbując coś ugotować. Wystarczy wziąć kilka cynamonu i podgrzać je w kuchence w garnku, dodać trochę wody. Jak tylko dom został napełniony ciepłym zapachem cynamonu, wyłącz ogień. Usuń laski cynamonu, osuszyć. Można ich używać do smaku domu kilka razy.

użyj multivarka

Jeśli nie chcesz, aby podgrzać przyprawy na piec i pozostawić je bez opieki, używać multivarku. Metoda ta nie tylko pomaga w domu, aby znaleźć przyjemny zapach olejków eterycznych, ale również niszczy zapachy. Multivarka wygodny w użyciu w każdym pomieszczeniu, nawet jeśli jest daleko od kuchni. Będziesz mógł odświeżyć nieświeże powietrze i dać pokój lekki i przyjemny aromat.

Piec w piekarniku o smaku „odświeżacz”

Szczególny urok tej metody jest to, że na „odświeżające” dopasować produkty, które będziesz po prostu wyrzucone do śmieci. Zapisz czyszczenie Apple i skórkę pomarańczową, umieść je na pergaminie i posypać przyprawami. Tutaj można ponownie się przydać cynamon, łączy się go z owoców szczególnie dobrze. Umieścić wszystko w piecu i włącz małej mocy na chwilę. Wkrótce wszystkie pokoje rozprzestrzeni lekki i przyjemny zapach owoców z przyprawami.

Dbać o gotowaniu

Najbardziej przyjemny sposób, aby dać do domu zapach – ugotować coś pysznego. Niektórzy ludzie wolą gorące lub zupy, a ktoś – chleba i ciast. Cookies również doskonały. A może zdecydować się upiec kurczaka? W każdym razie, wybrać ulubioną potrawę i zacznij go. Twój dom wypełniony był wyborny aromat – a atmosfera natychmiast zmienić.