807 Shares 3916 views

"Rodzina", restauracja (Chelyabinsk, Kirova street, 82): menu, opinie

Jakie stowarzyszenia przychodzą do ciebie, gdy wspomnisz słowo "krewni"? Prawdopodobnie ciepło, rodzina, szczerość i być może obfite święto. O tak miły i myśleć. Prawdopodobnie tak właśnie myślą inni przedsiębiorcy Chelyabinsk, otwierając restaurację "Rodnya". Chcesz odwiedzić taką restaurację? Najprawdopodobniej odpowiedź będzie pozytywna, ale oczekiwania mogą być przecenione. Przejdźmy więc do restauracji "Rodnya" (Chelyabinsk, Kirov, 82).


Przed kampanią

Czego można oczekiwać od instytucji zwanej "Rodney"? Restauracja Chelyabinsk odznacza się wyjątkową atmosferą i jest bardziej gościnna, dzięki czemu wewnętrzna treść ma ciepłe wrażenia. Prawdopodobnie goście czekają na kuchnię domową, przytulne sofy i fotele, kelnerzy w ciepłych odcieniach. Oświetlenie powinno być trochę intymne, ale jasne. Tam nie chcesz widzieć gazowanych napojów gazowanych, taniego wina ani odwrotnie, drogiego alkoholu. Krewni to dobre rodzinne tradycje, hałaśliwe święta i święta, obfite porcje jedzenia, ogórki, dżemy i świeże warzywa z ogrodu. Czy "Rodzina" jak ten traktuje proszę?

Restauracja (Chelyabinsk): opis ogólny

Wyjeżdżamy, aby zobaczyć to miejsce. Sądząc po kierunku, jest to bardzo przyjemna restauracja z tradycyjną kuchnią w wykonaniu autora. Restauracja otwarta w lutym 2016 roku na ulicy. Kirov. Tutaj znajduje się rezydencja starego kupca. Głównym założeniem projektowania wnętrz jest pragnienie zapewnienia komfortu i szczerości gościom. Pracownicy instytucji z zadowoleniem przyjmują gości gościnnie, eskortowani do tego miejsca. Nawiasem mówiąc, wnętrze odznacza się strefą. Typowe kelnerzy nie ma tutaj, ale przy wejściu zostaniesz przywitany przez "Mama Tanya". Muzyka w restauracji jest na żywo, ale o umiarkowanej głośności. Nie będzie ingerować w rozmowy. Sama restauracja jest bardzo przytulna, ale mimo to przestronna. Może komfortowo pomieścić do 120 osób.

Chodźmy jeść

Nadszedł czas, aby przejść do szybkiej ankiety z menu. Więc co robi restauracja Rodney (Chelyabinsk) oferują? Menu obejmuje głównie potrawy kuchni gruzińskiej i rosyjskiej. Dwóch kucharzy pracuje: Anzor Nazgoyedzh i Igor Moshkin. Ich specjalizacja jest oczywista już na podstawie nazwy. Restauracja ma na celu średnią cenę, ale koszt naczynia natychmiast płaci 10% za usługę, więc nie myśl o tym, jak wiele dać "na herbatę". Czy zachowujesz swoją rodzinną herbatę?

Co zamówić?

Na przekąskę można zamówić piersi z kurczaka z orzechami z satsivi sosem i uzupełnić je gruzińskimi domowymi serami. Nie chodzi o to, że "Rodnya" specjalizuje się w kuchni gruzińskiej. Restauracja Czelabińsk wie i kocha różnorodności. Potem nadchodzi czas sałatki "Po-Kachetian" ze świeżych warzyw z wołowiną i orzechami. Spróbuj khinkali z serem suluguni i zupą "Buglama" z jagnięciną na kości. Zamów małe porcje lub pół porcji, ponieważ są dokładnie karmione tutaj, a przed deserem istnieje ryzyko po prostu nie do życia. Oto taka duchowa "Rodzina" (restauracja). Czelabińsk, być może, przyciągniesz do gorącego "Chakapuli" od młodego jagnięcina z sosem tarragonowym i tkemaliowym! Czy jesteś dość? Przejdźmy do sezonowych ofert.

Na sezon

A co zaskoczy Rodney (restauracja, Czelabińsk)? Być może menu sezonowe. Posil się sałatką z persimmonem, mandarynką i serem. Cały ten splendor pod opatrunkiem z balsamiczno-miód. Następnie spróbuj zupa crepe z dyni z cynamonem, gryczaną i bekonem. Przy słodkim zabierz pigułkę w turecku z bitą śmietaną i orientalnymi przyprawami. To jest kuszące, nieprawdaż ?!

Dla tych, którzy lubią fitness

Jeśli oglądasz postać, a następnie spójrz na ulicę. Kirov. Tutaj serwowane jest nasiona chleba z imbirem, sałatką z cielęcym językiem i omletem. Słodycze bez cukru i białka serwatkowego, które w drodze mogą dodać do dowolnego wybranego napoju, będą podawane na słodko. Nie stracisz się głodnym stąd, a miło jest dywersyfikować dietę. W segmencie cen, restauracja jest bardzo dobra. We wnętrzu jest odrobina luksusu. Obsługa jest doskonała, jedzenie jest smaczne. Przepływ przyjemności z prędkością, a gdy pracownicy nazwą klientów jako krewnych, wiele osób traci. Wielu ludzi lubi, jak "rodzina" (restauracja) prezentuje się. Chelyabinsk lubi lunch. Jedzenie jest smaczne, produkty są świeże, a przepływ jest bardzo szybki. Niektórzy odwiedzający są rozczarowani tym, że nie ma "szybkiego" jedzenia, które można przekąsić w biegu. Ale nadal jest to restauracja w domu gotowania, a tutaj fast food i nie powinno być gdziekolwiek do rysunku. Ale możesz jeść tutaj szybko i bez szkody dla żołądka. To jak wracać do domu na obiad.

Ludzie mówią

Dla każdej instytucji ważna jest opinia zwiedzających. To typowa restauracja "Rodnya" (Czelabińsk). Opinie o instytucji są wszechstronne. Większość ludzi zauważa, że restauracja jest bardzo przytulna, "w domu". Personel jest wybierany jakościowo. Wszystkie uśmiechy są szczere i zrelaksowane, jak chcesz w twoich macierzystych murach. Kucharze otrzymują ogromną ilość podziękowania i nie zmęczeni potwierdzeniem swoich kwalifikacji. Na przykład sałatka z ciepłą gruszką przy pierwszym wyglądzie w menu zgromadziła prawie stojące owacje z powodu jego oryginalności i soczystości. Sałatka "Reef" z łososiem i pomidorkami cherry stanowiła idealną przekąskę na przyjęcie. Przy okazji warto tu zjeść doskonałe wareniki z kaczką, ziemniakami Ural, rybami i serem "górskim". Nawet borsch tutaj jest wyjątkowy. Przygotowuje się na ziemniaki, drób i rośliny strączkowe. Miłośnicy autentyczności będą podobni do policzka Ural z językiem cielęciny, słabnąc w kremowym sosie musztardowym. Dla smakoszy zalecane jest spróbowanie piersi kaczki z śliwką i miodem. To danie serwowane jest z sosem jagodowym z figami.

Ogólnie rzecz biorąc, opinia o restauracji jest pozytywna. Jest przytulny, lekki i ciepły. Goście są serdecznie przywitani z uśmiechem i delikatnością. Miejsce szefa kelnera zajmuje uśmiechnięta kobieta, która wpłynie cię tak, jakbyś nie marzyła. Przygotuj się szybko i pyszne. Czasem przynoszą komplementy z instytucji. Tak jak w domu, kiedy moja mama może specjalnie dla ciebie ukryć coś smacznego. W menu nie ma wysokich cen i odpowiadających im pozycji. Nawet ryby dorado, które w innych miejscach są uważane za najdroższe posiłki, można spróbować za przystępną cenę. Z przyjemnością przyjmuje fakt, że wszystkie produkty są świeże, ale ponieważ najprostsze potrawy odznaczają się niezwykle bogatym smakiem i zrównoważonym smakiem.

Do restauracji trafia bardzo różnorodna publiczność. Tutaj można z łatwością organizować bankiet, świętować wesele lub organizować spotkanie z partnerami. Jest to świetne miejsce na wizytę rodzinną lub na randkę dla pary. Jeśli chcesz, możesz zorganizować romantyczne spotkanie, szczególnie jeśli poprosisz o uśmiechniętą "Mom Tanya", aby umieściła cię w zacisznym zakątku. Są tylko dwa Sowiety – nie jedź do tej restauracji na pełny brzuch, w przeciwnym razie pozbawiasz się prawdziwej przyjemności gastronomicznej, a nie zamów tak wiele ciężkich posiłków na raz, gdyż bardzo trudno przestać jeść. Bon appetit!