608 Shares 3541 views

Restauracja Mandarin. Noodles and Ducks "(Moskwa): podstawowe informacje, menu i recenzje

Moskwa jest jednym z największych i najpiękniejszych miast na świecie, gdzie tysiące turystów przychodzą codziennie z różnych części naszej bardzo dużej planety. Ponad 12 milionów ludzi mieszka w stolicy Federacji Rosyjskiej, ale należy zauważyć, że liczba ta rośnie każdego dnia. W każdym mieście istnieje ogromna liczba restauracji, barów i kawiarni, a także innych podobnych miejsc gastronomicznych, ale niezwykle trudno jest znaleźć naprawdę dobrą instytucję. Mieszkańcy Moskwy i turystów pragną odwiedzić dobre miejsce, gdzie nowoczesne wnętrza, smaczne jedzenie i akceptowalna polityka cenowa. Znalezienie takiej instytucji nie może być wszystkim, ale w tym artykule będziemy szczegółowo omawiać jeden taki projekt.


Restauracja Mandarin. Noodles and Ducks "to niepowtarzalna instytucja gastronomiczna, która od kilku lat działa w stolicy Federacji Rosyjskiej i cieszy się znakomitą renomą. W tym krótkim artykule krótko omówimy ten projekt, porozmawiamy o jego menu, znajdziecie szczegóły kontaktu i inne przydatne informacje. Zacznijmy teraz!

Podstawowe informacje

Restauracja Mandarin. Makaron i Kaczki "to raczej interesujące miejsce gastronomii, które ma wiele zalet. W takim przypadku nie możemy wykluczyć możliwości zamówienia posiłku w domu. Ponadto średni rachunek w tej instytucji różni się w granicach 2000 rubli, a nie tyle według standardów moskiewskich.

Nawiasem mówiąc, na całym terenie kawiarni jest szybki bezprzewodowy internet, a każdy, kto chce tu spróbować, ma okazję do chińskich potraw. W menu można znaleźć śniadania i lunche biznesowe, a także duży wybór innych kategorii potraw.

Warto również zauważyć, że restauracja "Mandarin". Makaron i kaczki, których menu zostaną omówione bardziej szczegółowo później w tym artykule, znajduje się na ulicy Bolshaya Cherkasskiy (piąty dom) i można ją odwiedzić zgodnie z następującym harmonogramem: niedziela do czwartku od 12:00 do północy, w Piątek-sobota – od 12:00 do 2:00. Ponadto należy zauważyć, że najbliższe stacje metra to Lubyanka, Kuznetsky Most i Ploshchad Revolyutsii.

Ponadto, można znaleźć dodatkowe informacje lub wyjaśnić możliwość bankietów na numer telefonu wskazanego na oficjalnej stronie instytucji, zgodnie z harmonogramem tej restauracji.

To ciekawe wiedzieć!

Założycielem projektu jest Alexander Rappoport, który wraz z kolegą założył restaurację, która jest właścicielem baru w okolicy zwanym Mandarin Combustible. Wielu zastanawia się, dlaczego ta instytucja ma takie dziwne imię. W tym przypadku warto zauważyć, że w tej restauracji główna karta naczyń ma tylko dwie duże sekcje, z których każda poświęcona jest kaczuszce i makaronowi.

Warto też wspomnieć, że kuchnia tej restauracji przygotowuje ogromną ilość naczyń, której jednym z nich jest makaron. Poza tym interesującym mąką, każdy może zamówić kurczaka, wieprzowinę, wołowinę, jagnięcinę, ośmiornicę, a nawet kraby. Nawiasem mówiąc, można skromnie zjeść w tej instytucji gastronomicznej tylko 500 rubli, a według standardów moskiewskich jest to dość niska cena.

Opis

Restauracja Mandarin. Makaron i Kaczki ", o których będzie mniej niż w tym materiale, urządzony w dość interesującym stylu. Projekt powstał w tak popularnym studiu jak sióstr Sundukovy. Na ścianach instytucji, graffiti stylu przedstawia piękne dziewczyny z Chin, a parapety i półki kawiarni urządzone są wazami i figurkami porcelany.

Ponadto, w środku holu głównego znajdują się trzy okrągłe stoliki, które nie wydają się wyróżniać, ale jednocześnie podkreślają. Przy okazji, warto wspomnieć, że to miejsce ma w swoim składzie mały pokój VIP, którego pojemność jest tylko 10 osób.

Menu

Główną kartą potraw tego projektu reprezentują olbrzymia ilość dzieł kulinarnych różnych kategorii. Każdy może zamówić różnego rodzaju makaron, a nie makaron. Tak, to brzmi trochę dziwnie, ale tak mówi w głównej karcie dań. Również jest wiele przekąsek, zup, kaczek i, oczywiście, nie kaczki.

Nawiasem mówiąc, również w tej kawiarni można poprosić kelnera o kartę barową, chude menu, listę win i menu deserów, z których wybór będzie mile zaskoczyć. A teraz porozmawiajmy bardziej o deserach!

Słodkie

"Mandarynka. Makaron i kaczki "- restauracja jest bardzo interesująca, ponieważ menu jest dość duże, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W tym przypadku każdy odwiedzający instytucję ma okazję spróbować unikalnego czekoladowo-bananowego Oreo na 220 rubli, gorącej kuleczki z lodami karmelowymi na 320 rubli, czekoladowym sosie na taką samą ilość, "Medovik" na 300 rubli, deser "Fruit Nest" Za 360 rubli i innych arcydzieł gotowania.

Warto też podkreślić takie ciekawe potrawy, jak smażone mleko z sosem pomarańczowym, którego koszt wynosi 250 rubli. Nawiasem mówiąc, i spróbować mus z lawendy na 410 rubli. Lub miś gorzkiej czekolady z dodatkiem złota liści na 380? Takie dziwne nazwy są przerażone, ale smak tych słodyczy jest naprawdę niesamowity, więc upewnij się, że ich wypróbujesz!

Recenzje

Komentarze użytkowników dotyczące tego projektu są pozytywne. Ludzie są zadowoleni z dość nowoczesnego wnętrza, a zarazem akceptowalnej polityki cenowej zakładu. Ponadto niektórzy zauważają szybkość reagowania na personel i wysoki poziom obsługi, a to odgrywa bardzo ważną rolę w wyborze dobrego miejsca na catering. Nawiasem mówiąc, adres restauracji Mandarin. Makaron i Kaczki "w tym krótkim materiale można znaleźć trochę więcej.

Przyjdź i dobrze się bawić!